yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (0)

  41. veri sızımı olduğundan bu yana artık tercih etmediğim yemek sipariş sitesi.

  15 eylül 11:59

  40. Hepsiburada, amazon, trendyol gibi ticaret bakanlığıyla ortaklaşa deprem yardım kampanyası başlatan e-ticaret platformudur.

  8 şubat 01:01

  39. Çok uzun zamandır kullanmıyorum. Bir dönem kimlik ve kart bilgilerini çaldırdıkları hakkında söylentiler çıkmıştı, ne kadar doğru bilinmez elbette

  20 ocak 16:52 20 ocak 16:53


  38. benim için yerini çoktaan trendyol yemek e bıraktı bile. gerçi uzun süredir orayı da kullanmıyorum.

  18 ocak 20:39

  37. Eski arayüzünü daha çok seviyordum, yeni hali kendinden soğutu ne yazık ki.

  13 ocak 14:13

  36. el değiştirdiğinden beri neresinden baksanız asla geliştirilmemiş uygulama.

  arayüzünü değiştirdiler, iyice bok gibi oldu. filtreleme yapılmıyor, sıralama yapılmıyor. verdiği kampanya indirimlerini bana diğer yemek uygulamaları da verirken neden yemeksepetini tercih edeyim ki?

  dün buradan bir pizza menüsü sipariş ettim., simultane olarak da trendyol'dan market alışverişim geliyor. marketin kuryesi ile yemeksepetinin kuryesi aynı zamanda varıp arıyorlar, trendyol'unkini açınca diğeri 1 kere ulaşamadı diye kapatıp gidiyor. market poşetlerini almaya kapıya gittiğimde apartmanın kapısında pizza kutusunu görüp "başkasınındır heralde, beni aramadılar ve uygulamada da hala hazırlanıyor olarak görünüyor zaten" diyip almıyorum. bekliyorum, uygulamada hala hazırlanıyor diyor, 45 dk teslimat süresi geçtiği için (1 saat sonra) canlı desteğe bağlanıyorum, karşımdaki kadın "restoranla görüştüm, 5 dk'ya oradaymış" diyor ama hala gelmiyor. 75. dk'da tekrar bağlanıyorum, hala hazırlanıyor diyor ama 45dklık teslimat süresinde neredeyse x2 zaman geçti neden gelmedi diyorum, "kurye bıraktığını söylüyor" diyor adam... nerdeyse 40dk'dır aşağıda kapı önünde bekleyen pizzaların benim olduğunu öğreniyorum... tam küfürlük uygulama yemin ediyorum.

  1. paketlerin üstünde benim fişim ya da etiketim neden yok?

  2. uygulama neden teslime çıkmış hatta teslim edilmiş ürünü hala "hazırlanıyor" gösteriyor?

  3. uygulamada görüştüğüm ilk kişi neden bana "teslim edilmiş aslında" demek yerine, "5dk'ya varacakmış" diyor?

  4. kurye 2. kez çaldırsa bana ulaşacak ama tek aramayla yetinmiş, neden?

  bunların hepsini canlı yardım'daki adama ilettim, herif hala "hatalarına dikkat etmesi için restorana ileteceğiz" diyor... lan! uygulamanın hatası diyorum, tamam hanımefendi restorana ilettik sorunu düzeltecekler diyor... ulan! yemeksepeti'nin sorunu bu diyorum, hatalı sizsiniz diyorum anca o zaman farklı "kalıp cevaba" geçiyorlar sanırım: "yemeğinizi tekrar hazırlatayım mı?" diyor. açlıktan gebermişim 1.5 saattir ne yeniden hazırlatması?! hayır teşekkürler, açım ve gelen yemeği soğuk da olsa yiyeceğim dedim, hiç kupon mupon ne bileyim özür için bilmem ne önermiyor. geri dönüşünüz bizim için önemli, yorumunuzu kaydediyorum diyor sadece... yahu benim sana "geri dönüşüm" olacak mı acaba bir daha? bir düşün istersen.

  8 ocak 14:50 8 ocak 14:53

  35. son arayüz güncellemeleri ile üyeliğimi sildirmiş platformdur. yemek notlarını ayrı ayrı alıp kaydetmiyor, adresi her seferinde haritadan seçtiriyor vs. eski halinden eser yok şimdi.

  27 haziran 2022 15:53


  34. 31 mayıs günü iki adet yemek siparişimi (bayağı bildiğiniz zincir fast foodçu bu arada, burger king) 25 dk sonra nerede kaldı bu diye kontrol etmek için app'e girip iki siparişimin de -evde olmadığım için- iptal edildiğini öğrenmemle başladı mevzu. böyle şeylere inanılmaz sinirleniyorum. direkt aradım kendilerini, 14 dk bekleme süresinin ardından bağlandım ve konuştuğum temsilciye siparişlerimin sebepsiz yere iptal edildiğini, hatta iptali haber vermediklerini ilettim. ilgileneceğiz falan filan dedi. buraları zaten biliyorsunuz, klasik yalanlar. aradan 4 gün geçti, paramı iade etmedikleri için canlı yardıma bağlandım. 2 ile 10 gün iş günü arasında yatar dediler, peki dedim. 10 iş günü de geçti, gelen giden yok. e posta ile ulaştım kendilerine, şikayet kaydı oluşturuyoruz, 2 ile 10 gün iş günü arasında yatar dediler. ne diyeyim peki dedim. aradan günler geçti, hala ortada para filan yok. kendilerine 2 kere daha e posta attım, cevap vermediler, canlı yardıma bağlandım, aynı yalanları söylediler. şikayetvar'a yazdım, tık yok. resmen bilerek ve isteyerek müşteri olarak beni görmezden geliyorlar ve taraflarınca parama el konuldu. en son tüketici hakem heyetine başvurdum, bekliyorum. paramı onlarda bırakmaya niyetim hiç yok. elimden gelen her şeyi yapacağım ve paramı aldığım gibi tüm üyeliklerimi ve app'i silip kurtulacağım bu iğrenç şirketten. haberiniz olsun diye yazdım süslüler, böyle saçma sapan bir şirket haline gelmiş yemek sepeti. karar sizin.

  27 haziran 2022 14:44

  33. pek kullanmıyordum zaten ama güncelleme ile çok daha kötüleşti. arayüzü kullanımı zorlaştı. banabi'den sipariş verme gafletinde bulundum, yazan tahmini teslimat süresi ekranda sürekli artıyor, e öyle yapacaktıysanız neden süre veriyorsunuz.

  1 haziran 2022 21:50

  32. getir, zaten yemek sepeti'ne ağır darbe vurmuştu. bir de sürekli çıkan bu hack haberleri kendilerini iyice bitirecek.

  28 kasım 2021 14:25