yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  7. su grubu erkekleri kapatılsın devamını okumadım.

  11 ekim 2023 10:17

  6. 1.5 yıldır içinde olduğum ama nereden baksan bir 8 yıl gibi hissettiren ve karşılıklı şekilde +15 kilo aldırmış ilişkidir.

  yani tüm boğalar böyle midir bilemem tabi şimdi ama benim gözlemlediklerim, maddi konuda cömerttir, parayı harcamasını da yönetmesini de iyi biliyor. iyi bir yatırımcı, kariyerine de çok önem veriyor çünkü maddiyat kendisi için önemli. iyi bir dinleyici. her şeyimi paylaşabilirim. ona aklıma takılan ve o an beni huzursuz eden her şeyi ama her şeyi sorabilirim. ben genel olarak ilişkilerimde kaygılı bağlanma yaşarken, onun bana karşı güvenli bağlanma yaşıyor olması benim de bağlanma stilimi değiştirmemde yardımcı oldu. sahiplenicidir ama kıskanç tavırlar sergilemez, gizli kıskanç :D genel olarak sakin bir karakteri var, çok çok sinirlendiği anlarda bile bu sinirini bana yansıttığını hiç görmedim. örneğin: önemli bir yere gideceğimiz akşam arabasının aküsünü bitirdim. sinirden kıpkırmızı oldu ama beni kıracak tek kelime etmedi. işte o an onunla evlenmeye karar verdim lol. bazı zamanlar biraz inatçı, aceleci ve karnı açken hiç çekilmiyor. allahtan youtube var da yemeğe erişene kadar galatasaray ikardi mikardi oyalanıyor bi şekilde. onun aceleciği benim tembellik ve ultra uyuşuklukla karşılaşınca ayak üstü tartışmalara sebep olabiliyor. geç kalınmasından hiç hoşlanmaz aşırı dakiktir. lüksten çok hoşlanır. ailesine de çok değer verir, özel günleri unutmaz ve hediye almasını bilir. bu da demek oluyor ki karşısındakini analiz edebilme ve tanıyabilme yeteneği var. zaten genel olarak her konuda dikkatli biridir. benim aşırı dikkatsiz oluşum da bazen sinirlerini bozuyor. yengeç kadınıyla tamamen aynı olmasa da zıtlıkları bir araya gelindiğinde birbirni tamamlayacak cinsten. zaten biri su biri toprak. toprağın suya her zaman ihtiyacı vardır :p

  9 ekim 2023 16:33

  5. güzel uyum ama yemek manyağı olabilirler beraberler iştah loading 

  9 ekim 2023 15:19


  4. her burç uyumunda en uyumlu çift oldukları söylenir. her yengeç kadınının bir boğa erkeği bulması gerektiği, ancak o zaman gerçek aşkı yaşayacağı vs. evet çok güzel bir ilişki olabilir ama yine de dikkat etmekte fayda var.

  14 eylül 2023 17:18

  3. Sadece burç uyumu bakımından ele alındığında ideal ilişki diyebileceğimdir.

  Yengecin ruh hali sürekli değişim halinde olsa da fikirlerinde oldukça sabittir ve bu yönüyle boğayla çok uyumludur. boğa'nın o özgüvenli ve sakin halleri yengeçte güven uyandırır, güven duymak onun için her şeyden önce gelir. İkisinin de evcimen olduğu zaten söylenmiş. İkisi de macera aramaz, çok fazla değişiklik/yenilikten hoşlanmaz, risk almaya pek yanaşmaz.

  Bütün bunların kulağa oldukça sıkıcı geldiğinin farkındayım ama onlar(gizlinot: birden mesafe koydum farkındaysanız:D) da böyle mutlu oluyorlar, yazık.(gizlinot: swh)

  (gizlinot: boğa burcu erkek kardeşimle çok çok iyi anlaştığım için huy bakımından yine boğa burcu bir sevgili/müstakbel eş isterdim hep ama olacağını hiç sanmıyorum çünkü hayaller vs. hayatlar.. (:)

  28 ocak 2016 23:09

  2. bir zamanlar yaşadığım ilişki.

  güçlü, gerçek, sahiplenici ve çekici boğa erkeği sanırım yengeç kadının aradığıdır.

  yengeç kadını romantik ve evcimendir. boğa erkeği de hayatının her döneminde yaşamını ve sevdiklerinin yaşamını güvence altında tutmak için sürekli çabalar. bu yengeç kadının arayıp da bulamadığı şeydir. öte yandan boğanın kendine güveni ve hayata karşı emin duruşu yengeçe ilham verip, kendine duyduğu güveni arttırır.

  bir yengeç kadını olarak beni büyüten ilişkidir.

  28 ocak 2016 22:38

  1. (tüm burç uktelerini ben doldurucam galiba)

  güzel bir uyum.

  içinde bulunduğum ilişkinin tam tersi :) ben boğayım eşim yengeç. gayet iyi anlaşıyoruz.

  benim odunluğumu eşimin romantikliği dengeliyor. (yengeç çok romantik) benim çok para harcamamı eşimin tutumluluğu dengeliyor. ikimiz de evciliz. Ben sinirliyim eşim çok sakin. Ben inatçıyım eşim orta yolcu. Beni idare ediyor kısacası. bir de bu ilişkinin en riskli yanı kilo alma ihtimali. iki kişi de yemek yemeye çok düşkün :) dikkat etmek lazım.

  ukte sahibi : (yazar: laceofmercy)

  27 ocak 2016 22:10 28 ocak 2016 09:08