yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • medya (0)

  69. çok yanlış tanınıyoruz ama sizin suçunuz değil çünkü bizi tanımanıza izin vermiyoruz

  ooo 69. entryim sembolümüz de geldi

  13 mayıs 00:27 13 mayıs 00:28

  68. Sezgileri baya yüksek, ortamın enerjisini ve insanların duygularını kendisi hissedermiş gibi hisseder, pek bir şey saklanmaz, empati yeteneği yüksektir. aldatmaya kalkışmayın geri dönüşü olmaz, sevilip ilgi görmediğini anladığı anda önceden duruma kendini hazırlar ve bir anda siz buna hazır değilken sizi terk eder, bunu yaparken acı vermekten de zevk alır. Dolayısıyla ona kötü niyet beslemeyin ve sevin rahat hissettirin, romantik olun. Yatakta domine edilmekten hoşlanırlar. Sevdikleri için daha fedakarını bulamazsınız ama sevdikleri ona çıkar ve kötü niyetle yaklaşırsa ondan iyi düşman da bulunmaz. İyi bir insansanız, size çok değer verir.

  4 nisan 18:05

  67. güneş aslan, yükselen balık, ay yay kadınıyım.

  ben insanlarla kolay anlaşan ve pek problem yaşamayan biriyim. hele ki hemcinslerimle kolay kolay sıkıntı yaşamam fakat bugüne kadar en negatif enerji aldığım, uzak durmayı seçtiğim ve seçimimin çok da doğru olduğunu gördüğüm kadınların üçü de yengeç burcuydu.

  genel olarak fazla manipülatif olduklarını, çok duygu sömürüsü yaptıklarını düşünüyorum.

  29 aralık 2020 20:03


  66. Ağlak ve ötesi kadındır

  29 aralık 2020 02:04

  65. Ailemdeki çoğu kadının güneş burcu erkeklerin de ay veya venüs olarak etkilendikleri burçtur .Burada özellikle kadınlarla ilgili olduğu için onlarla ilgili yazacağım.

  Sınır koyamama, hayır diyememe problemleri yaşayabilirler sevdiklerine kendilerini,sahip olduklarını tükenene kadar verirler ama karşılığını alamaz ve kırılırlar.

  Duygular mantıktan ağır basabilir ama dengesini bulduğu zaman çok iyidir.

  İkna güçleri yüksektir.

  <3

  28 aralık 2020 20:40

  64. Bize metres diyenlerin kendileri metres.

  Özgüvensizlikle ise şahsen alakam yok. Ha özgüvensiz yengeçler vardır elbette. Ama her yengeç bi aynaymış yorumlardan onu gördüm.

  28 aralık 2020 17:24

  63. kadının kadına zulmü gibisi yok gerçekten. Burç üzerinden hemcinsine mansplaining yapmak.. ekşi'ye çevirmeyelim burayı pls.

  28 aralık 2020 13:35


  62. 23 haziran-22 temmuz arasında doğmuş olan kadınların mensup olduğu kadınlardır, aynı zamanda ben de dahilim.

  ben içine kapanık, özgüvensiz, metres kılıklı değilim diye tartışmaya geldim çünkü dayanamadım swh

  burada eleştirilen laf edilen sevilmediği bahsedilen kişileri mutlaka hayatlarında çok seven, iyi ve düzgün olduğunu düşünen kişiler de vardır. ben de mesela aslan burcu bir kadını hiiç mi hiç sevmiyorum ama gelip de aslan burçları şöyle böyle desem öncelikle anneme, kuzenime vs haksızlık etmiş olurum. herkes demiş ama gene de demek istedim, böyle şeyleri yaygınlaştırmamak, genelleme yapmamak lazım. burçların insanlar üzerinde etkisi olduğunu düşünüyorum evet, fakat herkesin karakteri de farklı sonuçta.

  aynı burç olmayı geçin ben aynı gün doğduğum kişilerle (gizlinot: 3 kişi var ve hepsi de çok yakınımda) ne kadar farklı olduğumu gördüğümde bu burç işlerini genellemeyi bıraktım.

  ben yengeç burcu kadınıyım, fakat yengeç burcu kadınlarının kimisiyle çok iyi anlaşırım kimisini de hiç sevmem.

  -kamu spotu sonu-

  28 aralık 2020 12:59

  61. bu astrolojiye aşırı takıntı yapıp tanımadığı insanları burçları üzerinden metres ilan edenler falan aşırı geri zekalı oluyorlar. hayatlarında uğraşacakları hiçbi şey yok sabahtan akşama kadar burç yükselen alçalan muhabeti. tam bir turnusoldür kalitesiz insanları şak diye tespit edebilirsiniz.

  yazdığınız şeyleri önce bi okuyun acaba ben ne diyorum ne anlatıyorum diye.

  erkek arkadaşını yengeç kadını kapmış bence lol

  27 aralık 2020 20:34

  60. (yazar: laurapalmer) 'e katılıyorum. Benim burcum balık, yükselenim akrep, ay burcum başak öncelikle onu söyleyeyim. Yengeçlik bi durumum yok. Yengeç burcu tanıdığım iki kadın var. İkisinden de haz etmem. Fakat bu demek değil ki ben bütün yengeç kadınlarının bilgisine haizim ve genelleme yapabilirim. Her burcun iyisi kötüsü vardır. Kaldı ki sevmediğiniz insanları hayatınızdan uzak tutabilirsiniz. Neden burda genellemelerle itham etme ihtiyacı görülür bilemiyorum.

  27 aralık 2020 20:18