girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (10)

51. Medya ednan bey ve müridlerine odaklanmışken khk ile milli kütüphanenin de kapatıldığını biliyor muydunuz ?

13 temmuz 23:34

50. Devlet tiyatro ve baleleri sevgili başganımız tarafından kapatıldı. Yasaları lağvedildi. Tüm varlıkları cumhurbaşkanlığına devredildi.

Odtü'de pankart açtığı için gözaltına alınan 4 öğrenci tutuklandı. 

Cari açık tabi ki de yükseldi.

Zibilyon yıldır konuşlanan adnan oktar cemiyetini içeri almak yeni akıllarına geldi.

Rektör olmak için profesör olma şartı kalktı. Bakalım üniversiteleri kimlere yönettirecekler.

İdari yargıda hakim olmak için lisans mezun olmak yeterli, hukuk mezunu olma şartı kalktı. Artık önüne gelen hakim olur biz de verilen kararları çekirdekle izleriz. Hukuk eğitimi olmadan bir insan nasıl hakim olur bana açıklar mısınız ?

Welcome to muz cumhuriyeti a.ş

11 temmuz 10:43 11 temmuz 10:43

49. "Kamuda görev yapmak isteyenler CV'lerini Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'ne gönderecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada toplanan CV havuzundan uygun gördüklerini kamu görevinde istediği makama atayacak."

İşte yeni türkiye budur. Boşuna kpss çalışmasına gerek kalmadı milletin. Gidip bi gençlik kollarına üye olmak daha çok işe yarar.

10 temmuz 23:01


48. Terör saldırıları konusunda son derece istikrarlı olan türkiyedir.

Sözde ohal durumunda bile Her hafta bir yerin patladığı, insanların öldüğü, ekonominin çöktüğü, üç beş beyin yoksununun açılış, hedef medef diyerek saçmaladığı, kendi düştüğü bok çukuruna bakmadan salak salak eleştiriler yaptığı, ona buna acıdığı, laf soktuğu (?) bir türkiyedir. Sağa sola "şehitler" bilmem nesi diye isimler verilerek insanların acısının hafifleyeceğinin zannedildiği türkiyedir.

Hırsızlığın, yolsuzluğun, tecavüzün, tacizin, terörün, ölümün meşrulaştırıldığı, kendilerinin sebep olduğu olaylarda hiçbir şey yokmuş gibi "kandırıldık" diyebilenlerin buldunduğu türkiyedir.

Valla onu bunu bilmem de ortadoğu bok çukurunun tam ortasında, allahın belasını verdiği bir ülkedir.

Dürüst insanların olduğu, hakkını arayan, sorgulayan, gerekirse sen bir dur diyen, güvende olan, devletine güvenen, mantıklı düşünen eğitimli insanların bulunduğu bir ülke değildir.

Atatürk'ün bıraktığı ülke hiç değildir.

Yeni türkiyede kriz şöyle yönetilir:

-patlama

-yayın yasağı

-aptal saptal açıklamalar

-köprü açılışı

-yol yapımı

-eyy avrupa

-önlem

-zaafiyet yok

-lanetliyoruz

-çok üzücü

-istikrar

-yıldıramayacaklar

-kararlılıkla

-şehitler

-isim verdik

-patlama

-yayın yasağı

.....

17 aralık 2016 11:32 17 aralık 2016 11:39

47. Ülkede adı "şehitler" olmayan yer kalmayacak bu gidişle. Şehitler köprüsü, şehitler tepesi..

Şehit vermeyi durdurmak yerine, isim verilen ülke.

14 aralık 2016 19:42

46. Uzun zamandır haber izlemiyorum şu an otobüsteyim ve yan taraftaki kadın haber izliyor benim de istemsiz gözüm takılıyor; önce bir kadının üzerine benzin dökülüp yakıldığı haberi verildi sonra başka bir kadının ölümüne 3 yıl 10 ceza biçildiği şimdi de yeni mezun bir öğretmenin öldürülmesi var çarpan araç durmamış Bile.

Ben türkiyeyi severim dört bir yanını dolaştım hep hayran kalarak ama burası artık benim sevdiğim ülke değil o yüzden bu başlığa yazıyorum burası artık yeni Türkiye ve bunu söylemek beni çok üzse de yeni Türkiye çok boktan ve düşünen,yaşamak isteyen insanlar için ölümcül derecede tehlikeli.

27 ekim 2016 19:19 27 ekim 2016 19:20

45. Trt spikerinin darbe bildirisini silah zoruyla okuduğunu anlayıp askerin de aynı şekilde emir kulu olduğuna kafası basmayan çifte standartlıların ülkesi. Benim ülkem değil.

19 temmuz 2016 15:08


44. Akp'ye 1 defa bile olsa oy vermiş herkesin ortak emeği ile oluşmuştur. Bu herkese benim bazı yakın arkadaşlarım ve ailemden insanlar da dahil maalesef. Yok efendim başka kime oy verseydik, yok efendim ilk başta böyle değillerdi vs gibi bahaneleri asla ciddiye almıyorum, adamlar hiç bir zaman ne mal olduklarını saklamadılar, ülke yönetecek ne eğitimleri ne kapasiteleri ne de ahlakları yoktu ve herkes bunları bilerek onları seçti, insanlara para tatlı geldi sadece.

Şu anda amerika'da yaşıyorum ve amerikan hükümetinin de içinde bulunduğu pek çok küresel hakimiyet kurmak isteyen grubun 'pazar' olarak kullanmak istediği her ülkede onlara kayıtsız şartsız biat edecek yöneticiler seçtirdiğini anlayacak kadar politika bilgim oluştu. Cahil, kapalı görüşlü, fanatik, dinle ve tüketimle hipnotize olmuş bir türkiye tam olarak planlanan seydi ve gayet güzel oluşturuldu.

Eski Türkiye'yi yaşım gereği çok net hatırlıyorum akp'nin yaptıklarına ekonomik ve dini (!) gerekçelerle uzun zaman ses çıkarmayan ve onları bu konuma getiren herkese sormak istiyorum: Siz de eski Türkiye'yi hatırlıyor musunuz ve son 15 yılda yaptığınız seçimlerden memnun musunuz?

19 temmuz 2016 06:23 19 temmuz 2016 06:39

43. hain mustafa kemal atatürk'ün ülkeye verdiği adı artık kullanmaması gerekendir. bizim din kardeşlerimiz suriyelilerde artık bu ülkenin vatandaşı iken türkiye adı onları çok üzüyor bu nedenle adı (bkz: çomarland ) olmalıdır.

yeni anayasasına göre de çomarland; dili arapça, dini islam, resmi konutları toki, yönetim şekli monarşi olan bir şeriat ülkesi olacaktır elbet.

okumuşların şerrinden korunmak içinde başkomutanımız tarafından oluşturulan üniversitede okuyanlar hariç diğer üniversitelerde okuyanlarla beraber, sela sesinden rahatsızlık duyan ve o gün tankın önüne atılmayanların tespit edilip acilen Pensilvanya'ya sürgün edilmeleri gerekmektedir.

korna seremonisine katılmayanların da tespiti yapılacaktır. bebek ve hastaları varsa da bize ne?

18 temmuz 2016 15:28

42. (yazar: eldenar ) 'ın verdiği linkteki sapık zihniyet gibi, ilk fırsatta yine kadın üzerinden zihniyetini göstermekten çekinmeyenlerin ülkesi.sapık uçkur düşkünü zihniyet.

18 temmuz 2016 11:53