yes to

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (1)

8. ben bu markanın kömür sabununu almıştım günlük temizleyici olarak kullanmak niyetine. hakkındaki yorumlar çok iyi. yıkayınca cildi gıcır gıcır yapan cinsten bir sabun. yağlı ciltlere kesinlikle önerebilirim ama böyle bildiğin yağlı olacak net. karma, normal ve özellikle kuru ciltliler uzak dursun. gerçi benim cildim karma, yer yer çok kuru ben bu sabunu çok kurutunca artık duşa koydum, sırtımda falan sivilce çıkıyor bazen onun için kullanıyorum kullanırken yüzümü de yıkayıveriyorum. ama her duşta kullanmıyorum haftada 1 falan.. normal günlük temizleyici rutinimden çıkardım yani cildimi kuruttuğu için. ama çok etkili o konuda ikna oldum. harbiden temizliyor köküne kadar. kocaman da bir sabun. beyaz nokta oluşumuna önerildiği için almıştım onu da belirteyim.

(link: https://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemID=179248/Carrots--Yes-To-Tomatoes-Activated-Charcoal-Bar-Soap/Yes-To/Skincare---Face makeupalley yorumları)

(link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_676c297750.html cosdna)

20 ocak 18:41

7. (yazar: lilaruj) sayesinde öğrendiğim süper uygun fiyatlı ürünleri incelediğimde harika maskeler gördüm. teşekkürler süslüm

en kısa zamanda deneme planlarım arasına aldım.

seviyorum seni sözlük

hem cf hem paraben silikon vs içermiyor

20 ocak 17:05

6. Medko kozmetik tarafından yeniden Türkiye'ye girmiş kozmetik markası. Oldukça güzel çekici ürünleri var. Ben kömür serisini gayet başarılı buldum. dermoeczanem ve kozmela da satışı var. ayrıca merak edenler için instragram sayfası (link: https://www.instagram.com/yestoturkiye/ yestoturkiye) sık çekiliş yapıyolar bu ara kalp kalp kalp

20 ocak 15:22


5. sanki bende kasada ıslak mendillerini gördüm diye hatırlıyorum. hepten mi gitmiş ülkeden acaba.

3 nisan 2015 09:41

4. zamaninda sephoralarda bir cok urunu bulunan marka. hala vardir diye tahmin ediyorum, dudak nemlendiricileri icerik bakimindan gorece daha saglikli ve guzeldir.

3 nisan 2015 09:06

3. vücüt peeling i hariç bişeyini sevemediğim cruelty free marka..temizleme sütü çok ağır yapılı,göz kremi ve nrmlendiricisi kötü kokulu (bnm için ki koku hassasiyetim çok yoktur) çöp oldu..

3 nisan 2015 06:35 3 nisan 2015 09:38

2. keşke ülkemize de gelse dediğim müthiş güzel ürünlere sahip vegan, cruelty free, parabensiz marka.

2 nisan 2015 23:18


1. okuduğum kadarıyla kurucusu olan iki erkeğin futbol oynarken tanışmasıyla başlayan, enteresan bir başlangıç hikayesi olan amerikan natürel cilt bakım/kozmetik markası.

hayvanlar üzerinde test yapmıyorlar.

2 nisan 2015 21:36