girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

11. Çene kemiğinden hortlayan etçil dinazor.

dün 03:41

10. yaklaşık birkaç ay önce çıkmaya çalışırken iltihaplanıp ağrıdan öldüren meret. doktora gittiğimde augmentin yazdı ve birkaç ay sonra tekrarlanabileceğini söyledi. öyle de oldu. ben de yine augmentin kullandım ve geçti, bu sefer ilki kadar kötü değildi allahtan. doktorunuza sormadan antibiyotik kullanmayın bu arada kesinlikle süslüler.

16 eylül 15:41

9. çenemde yer olmadığı için ameliyat olmam gerekiyor. bir tanesinden kurtuldum kaldı diğeri. gömük ve sinirlere yakın olduğu için ameliyat tarzı bir operasyon gerekiyor. ilki o kadar zorladı ki ikinciye toto korkumdan gidemiyorum. gittiği yere kadar devam galiba.

16 eylül 04:06


8. çıkarken hiç ağrı hissetmediğim fakat çıkar çıkmaz hunharca çürümeleriyle beni dehşete düşürendir

15 eylül 21:43

7. 3 kere yirmilik diş çektirdim. İki cerrah ameliyatıma giriyordu ve sedasyonla çektirdim. 

Dişi üçe bölüp çekiyorlardı.

Çektirdikten üç gün sonra sizi hayata küstürür yüzünüz şişer insanlar vah yavrum kanser misin diye sizi sevmek isterler. 

15 eylül 12:21

6. 20 yaşımdan itibaren her yıl ağustos ayında sırayla çıktılar. 4 yıl sürdü. Çıktıkça çektirdim. Çene yapım çok geniş olmadığı için dişlerimi sıkıştırdı ve yamulmalar oldu dişlerimde. Sizin de çene yapınız darsa dikkat edin.

15 eylül 09:18

5. Normalde diş konusunda çok dertliyimdir (gizlinot: Sakız çiğnerken diş kırmalar, sürekli çürüyen dişler falan müthiş) ancak yirmiliklerim hiç zorlamadı. Geçen yaz dişlerimde orantısızlık fark edince saydım, meğer hiç haberim olmadan sağ taraftaki alt ve üst yirmiliğim çıkmış bile. Bu bahara doğru sol üstteki dişin de çıkmış olduğunu fark ettim, şimdi sol alttaki de tamamen çıktı sayılır. Sadece sol alttaki çıkarken canım yandı kısa bir süre de olsa. Normal diş ağrısından biraz daha fazla ağrısı var, bence bunun nedeni de dişin çok içeriden bir şeyleri baskılıyor oluşu (gizlinot: Ya da benim hissettiğim buna benzerdi, maalesef yeteri kadar bilgim yok)

Normal bir dişin ağrısını çok çektim ancak yirmilik diş ağrısı çekene Allah sabır versin diyorum. Ben o birkaç gün konuşamıyordum bile ağrıdan.

15 eylül 02:52


4. 17 yaşımda canım çıka çıka çıkarmıştım ya, kötü oldum hatırlayınca 

15 eylül 02:44

3. Bazen yirmili yaşlarda çıkmaz :')

14 eylül 22:54

2. Çıkmaya başladıkları anda yüzümde zonklamalı ağrılar yapıp damarlarımın belirmesine yol açmışlardır. Çektirince rahat ettim.

Beladır, gereksizdir. Ya da var bir hikmeti ben bilmiyorumdur.

13 eylül 18:20