sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • medya (0)

11. Yaklaşık 3 yıldır ara vererek de olsa videolarını bayılarak takip ediyorum. özellikle duruş ve esneklik konusunda faydasını gördüm yoganın ve adriene da bu konuda başarılı isimler arasında. dün gittiğim yoga dersinden sonra daha iyi anladım 30 dk'lık videolarının etkinliğini.

grupça yapılan bir derse ilk katılışım olduğu için başlangıç seviyesini seçtim. hareketlerde hiç zorlanmadım. hatta çoğunda sıkıldım. 1,5 saatlik ders yarım saatlik video kadar yormadı beni. açıkçası evde uygun ortamı yakalasam hiç yoga dersi/kursu aramam. fakat evde bir gürültü mutlaka oluyor. ya bulunduğum odaya biri girip çıkıyor ya odan odaya seslenen oluyor. bir türlü konsantre olunmuyor. fakat kursta bir ambiyans var. eğer evde sessizliği bulabiliyor ve yoga yapmak da istiyorsanız adriene' e bir bakın derim.

15 kasım 2018 11:16

10. Yeni yeni takip etmeye başladığım youtube kanalı. Gittikçe kronikleşen duruş bozukluğumu düzeltip vücudumu esnetmek için yogaya merak saldım son zamanlarda. Youtube'da Başlangıç seviyesi dersleri ararken bu hanım kıza denk geldim. Çok hoş, çok tatlı Adriene'in sesi bile beni rahatlatmaya yetiyor, bazen yoga yapmadan sırf konuşmasını dinlemek için açıp izliyorum.

24 ağustos 2018 19:12 24 ağustos 2018 19:13

9. bu kadına bayılıyorum. çok güzel yoga öğretiyor, rahatlatıyor. her seviyeye uygun videosu var. insanlara öğretmek için yapıyor bu işi, yogada ne kadar iyi olduğunu diğerlerine göstermek için değil. her hareketi güzel güzel anlatıyor. bizimlesin adriene.

14 mart 2018 23:03

8. ramazan öncesi 30 days of yoga"yı her sabah uyandığımda işe gitmeden önce yaparak uygulamıştım. 3 hafta kadar ara verdim ve bu süreç içinde yeniden boyun sırt ağrılarımı hissetmeye başladım.

3 gündür saat 6 da kalkıp "revolution 31 days of yoga"yı yapıyorum. ve kendimi çok iyi hissediyorum. hayatımda yer edinmesi gereken bir aktivite. ve sabah yapmak çok daha iyi geliyor vücuduma.

adriene biraz daha az konuşsa daha mutlu olucam. duymalı ingilizcem olmadığı için sıkıntı yaşıyorum (gizlinot: okumalı/yazmalı ingilizcem var :( )

21 haziran 2017 08:48

7. Yeni başladım eğer devamlılık saglayabilirsem 1 ay sonra önce sonra fotoğrafı atacağım ama 3. Seferde esneklik hissetmeye başladım, özellikle beginner 40 dakika olan süper kol gücü odaklı.

23 kasım 2016 22:12

6. youtube'da ki en sevdiğim yoga eğitmeni. anlatımı ve sesi sizi hiç rahatsız etmiyor. akışı çok doğal geliyor. yogaya ilginiz varsa iyi bir yoga mat edinmenizi tavsiye ediyorum. açıkçası ben klasik pilates &fitness mat'lerinden pek verim alamadım. bazı hareketlerde kaymamak için çok çaba harcamak zorunda kalıyorsunuz. iyi bir yoga mat geleceği güzel bir yatırımdır. ben alırken bu kadar para veriyorum ama inşallah iki günde sıkılmam demiştim. hala devam da ediyorum. ileri aşama hareketleri henüz yapamasam da bir gün neden olmasın.

6 ocak 2016 22:53

5. yeni 30 günlük (link: https://www.youtube.com/watch?v=m4iSb1bDQq8 programına) başlamış. 30 günlük programla her gün biraz çalışmak için bahaneniz oluyor. ben bile yapıyorum yani.

yogayla ilgienmiyorsanız bile 15-20 dk esnemek, gerinmek için takip edebileceğiniz çok başarılı bir kanal.

6 ocak 2016 21:22

4. en en en en tatlış yogi benim için. sesi, şirinliği, dinginliği her şeyiyle yoga seanslarının gülü. yogaya başladıktan sonra devam etmemde oldukça etkisi vardır. arada espri falan da yapar, sıkılmazsınız

15 ekim 2015 11:22

3. youtube'da yoga ile ilgili bir kanal ararken keşfettiğim sonra geçenlerde (bkz: essie button)'ın da önerdiği, tatlı sesli, sakin, yaratıcı yoga eğitmeni. sanırım önceden mankenmiş, artık sadece yogaya eğiliyor. özellikle 30 days of yoga serisini tavsiye ederim, yeni başlayanlar için mükemmel bir kaynak.

14 ekim 2015 07:58

2. ben bu kadına ba-yı-lı-yo-rum. yoga yapmaya bu kadınla baslamıstım. gercekten cok tatlı bir insan. insana güzel enerji yansıtıyor. izlerken yaparken mutlu oluyosunuz. hareketleri güzel gösteriyor, uygulaması rahat oluyor. yoga zaten harika bişey. yumuş yumuş kollarım öyle bi güçlendi ki uzun zamandır yapmıyorum ama hala aynı güçte duruyor. ben 30 günlük yogasını yapıyordum her gün birini yapıyodum işte. sabah ya da gece yapıyordum. sabah güne enerjik başlamak için iyi oluyor. gece de iyi bir uyku için iyi oluyor. gece gece de aklıma düştü şimdi, çünkü sırtım çok ağrıyor ve sırt ağrısı için yoga adlı videosunu yapacagım. siz de bi bakın, deneyin, yapın. yoga öyle bir sey ki, her sey yavas yavas oluyor, hayat tarzın haline geliyor, saglıksız beslenemiyosun mesela. yogi felsefesini falan da biraz arastırın, ben bedenime ne yapıyormuşum diyor insan. bu şekilde de insan hem kilo vermeye başlıyor hem de insan daha dinç hissediyor. neyse sonuç olarak adriene'e bu tatlış kadına bir şans verin :)

14 ekim 2015 02:06

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar