sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  you

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • medya (2)

  34. Eğer mantık aramadan izlerim ben diyorsanız, saplantılı bir insanı ve onunla beraber çevresinde gelişen olayları anlatan gayet sürükleyici bir dizi.

  24 mayıs 14:31

  33. 2.sezonunu beklediğim dizi.

  ....Spoiler...

  Bir insan hiç mi şüphe bırakmaz o kadar insan öldürdü o evde hiç parmak izi yok mu ya da ayak izi, çevrede kamera falan. bunların bağlantısız olması çok saçma o küçük çocuğu kurtaracağım diye öldürdüğü adamı binaların arasında bir yerde öldürdü kimsenin pencereden görme ihtimali yok mu?  polisler aaaa öyle mi olmuş tamam o zaman biz dosyayı kapatalım, yorulmayalım, iş çözüldü tarzında hareket ediyor. bu sezonda ki umudum o dedektifin işi kurcalaması ve delilleri toplaması. Beck'in ölümü de tam bir muamma ordanda birşeyler bekliyorum umarım yeni gelecek kız onun kadar salak olmaz da canını kurtarır. 

  24 mayıs 13:35

  32. dün akşam 1. sezonu bitirdim. güzel bir dizi, sardı ama mantık hatalarıyla dolu olduğunu göz ardı ederek izlemeniz lazım.

  --- spoiler ---

  adam 4 kişiyi öldürdü. bir sürü delil bıraktı, hatta birini yaktı ama polis falan hiçbir şeyden şüphelenmiyor.

  --- spoiler ---

  24 mayıs 10:16 24 mayıs 10:19

  31. Aşık olduğun insan için ne kadar ileriye gidersin sorusuna bir sosyopat/psikopatın vereceği yanıt gibi konusu olan netflixte yayınlanan dizidir. Çok akıcı, merak uyandırıcı ve kolayca bitirilecek dizidir. Penn Bangley’i gossip girlden beridir sevmem yine kendisini ezik yapılı bir karakterde görüyoruz. Elizabeth Lail ise hem çok güzel bir kadın hem de oyunculuğunu çok beğendim. 

  ****spoiler*****

  Tamam dizi bu fictional diyip geçiyoruz ama o kadar çok karakter ölüp hiçbirinin cinayeti hakkında polislerin araştırma yapmaması fazlasıyla göze batıyor. Adam elini kolunu sallaya sallaya her yere izler bırakarak, telefonlarını saklayarak asla yakalanmıyor. Bu kısım beni rahatsız etmişti keşke biraz daha gerçekliğe yakın olsaymış. En azından polisin araştırmalarının geldiği aşamalar vs gösterilseymiş. 

  ****spoiler*******

  19 nisan 03:13 19 nisan 03:15

  30. kafam yorulmasın, çok düşünmeyeyim, çok konsantre olmayayım ama sürükleyici olsun diyorsanız bu dizi tam size göre. arada bir iki felsefik analiz çıkacak gibi oluyor ama çıkmıyor :) sadece hissettiğim saplantıların gerçekten mantıklı bir nedeni, dayanağı olmuyor, OKB bozukluğunun da değişik bi versiyonu saplantılı aşk.

  25 şubat 17:55

  29. Çerezlik ve akıcı dizi. Çok etkileyici değil, sonu tahmin ediliyor ancak izlenir.10/7.

  25 şubat 17:01

  28. Dizide asıl nefret etmemiz gereken joe iken kadın-erkek farketmeksizin neden beck’den nefret ettik acaba? Senaristler joe’nun sapıklıklarını haklı çıkarmak için beck’i Nereye çeksen oraya giden, ilgi budalası, kendini ifade edemediği halde nasıl yazar olmuş hayret ettiğim sümsük bir insan tipi olarak yazmış olabilirler mi? Evet ben de o kadar şey varken buna takıldım. Ama kız güzel gerçekten bakışları kedi gibi. Joe’ya hayat veren oyuncu da çok iyi oynamış. Gözleri fıldır fıldır korkunç kfjfj. En sevdiğim karakterse paco oldu. 

  10 şubat 17:05

  27. 2. sezon için birkaç bilgi yazmak istedim, merakla bekleyenleri varsa eğer benim gibi. netflix’in tepedeki ev adlı dizisinde gördüğümüz nell karakteri 2. sezonda joe karakterinin yeni aşkı olacakmış, 1. sezonun son bölümünde tekrar ortaya çıkan candace olayı uzun sürmeyecek yeni sezonda anlaşılan. bunu duyunca epey merak etmeye başladım, tepedeki ev başlığına da yazmıştım nell karakterini canlandıran oyuncunun çok duru bir güzelliği olduğunu ve oyuncuyu çok beğendiğimi. şimdi you dizisinde göreceğim için oldukça sevindim, bakalım joe psikopatı ile aşkları nasıl gelişecek, yeni sezon çekimleri sürüyormuş.

  3 şubat 21:44 3 şubat 21:45

  26. Birkaç dakika önce bitirdiğim netlix dizisi. Soluğu başlıkta aldım.

  Gerilim anları olsun, joe ve beck aşkı olsun (gizlinot: İlişkinin güzel ilerlediği sahnelerden bahsediyorum) kendini devamlı olarak izlettiriyor.

  ---------spoiler---------

  Birkaç sorum var, joe evine girdiği insanlara üstelik o kişiler evdeyken nasıl oluyor da yakalanmıyor? İnatla çıkmıyor evden ya. Kaç kez nefesimi tuttum yakalanacak aha şimdi işi bitti diye...

  Saplantılı aşk konusuna gelirsek, zaten en korktuğum şeylerden biriydi dizi daha da aklıma soktu bunu. Joe, tedavi olmalısın.

  Candace olayını dizinin başından beri merak ediyorken beck ile olan olaya bu kadar benzemesi beklentimi karşılamadı diyebilirim.

  Ama son sahne kesinlikle ikinci sezonu istiyor. Umarım çıkar da meraktan ölmem

  ---------spoiler---------

  28 ocak 03:03

  25. Daha 3. Bölümdeyim Joe gibi erkeklerden tırsan bir ben miyim acaba ?

  28 ocak 00:21