sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (58)
 • medya (0)

58. kutsal motor-özellikle kıraathane programı tam sinema magazin goygoyu.

2 saat önce

57. -Girdileri görünce yazmaktan vazgeçtim ama kendimi tutamıyorum ŞOKOPOPPPPP aşığım sana.. 

-Amerikada yaşan canım AMBERİN HAYATI 

Valla da başka yok. Herkesi tükettik galiba.

10 şubat 20:32

56. barbaros şansal youtube kanalı açmış, sırf desteklemek için bile izlerim kendisini. belki sevenler vardır (link: https://www.youtube.com/channel/UCnHYWqVcliTe65wA1DksvjA/videos yamak online)

10 şubat 20:23

55. Baumgartner Restoration ve TysyTube Restoration

baumgartner zarar görmüş,eski resimleri restore ediyor.

tysytube lamba,öğütücü gibi paslanmış antika ürünleri restore ediyor.izlemeye bayılıyorum ikisini de bana asmr etkisi veriyor.

9 şubat 23:44

54. Şokopop kesinlikle eğlence sektöründe önereceğim biri.Kozmetik ve bakım üzerine çok aboneli youtuberlardan bıktığım için bilinmeyenleri araştırıyorum.

9 şubat 22:14

53. Sözlükte takip etmeyi en sevdiğim başlık bu olabilir. Keşke daha sık girdi girilse demeden de kendimi alamıyorum. Takip etmekten hoşlandığım ve sizin de bir bakmanızı istediğim birkaç kanal var. Tam Youtuber önerisi olmayacak bu nedenle. Ayrıca keşfettikçe de bu girdiyi güncellemeyi düşünüyorum.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCvF1TbHHdXwCfkX0OuU-UjA M O S T L Y strings) : Adından da anlaşılacağı üzere genelllikle enstrüman olarak gitar kullanılan, sakinleştirici, huzur veren şarkıların paylaşıldığı bir kanal. Paylaşılan tüm şarkılar için "İşte bu!" diyemesem de birçok zevk alarak dinlediğim şarkıyı buradan keşfettim.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCAvNR5ncXgLZxVv_LaXrALg KEŞFET FM) : Yine aynı amaç üzerine kurulmuş bir kanal daha. Birçok Türkçe şarkıyı da buradan keşfediyorum.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCVoraDictyd89xgZt-J2Frw/videos IndieAir) : Aynı amaç üzerine kurulmuş bir kanal daha.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCIRXCrditE_-NPkcNelbt2w KHB) : Bir tane daha fakat bu kanalın ekstra olarak videolarında kullandıkları illüstrasyonları çok seviyorum. Ayrıca hemen hemen tüm videolarda şarkıların sözleri de var.

(link: https://www.youtube.com/user/Kurzgesagt/featured Kurzgesagt – In a Nutshell) : Ortalama 10 dakikalık videolarında animasyonlarla bilim, felsefe, tarih, kısaca hayata dair aklınıza gelebilecek birçok konu hakkında bilgi veren bir kanal. Ayrıca seslendirme de oldukça başarılı.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCX6b17PVsYBQ0ip5gyeme-Q CrashCourse) : Aynı amaç üzerine içerik üreten bir kanal daha. Videoların tamamı animasyon üzerine kurulmuş olmasa da anlatılan konuyu görseller ve animasyonlarla da destekliyorlar. Ayrıca videolarında İngilizce altyazı özelliği de var ki bu tarz videolar izlerken oldukça faydalı oluyor.

(link: https://www.youtube.com/user/schooloflifechannel/featured The School of Life)

(link: https://www.youtube.com/channel/UCeUJFQ0D9qs6aVNyUt9fkeQ The Armchair Historian)

(link: https://www.youtube.com/channel/UC510QYlOlKNyhy_zdQxnGYw Simple History)

(link: https://www.youtube.com/user/b31416 Barış Özcan) : Birçok kez yazıldı ve belki de artık bilmeyen kalmadı ama yine de burada yer almasını istediğim bir kanal.

(link: https://www.youtube.com/user/MrRuhicenet Ruhi Çenet Videoları) : Oldukça bilinen ve sürekli önerilenlerde karşınıza çıkabilecek kanallardan biri. Burada yer almasını istememdeki sebep işini iyi yapıp oldukça emek verdiğini düşünmem.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCAuUUnT6oDeKwE6v1NGQxug TED) : Telefonumda uygulaması olsa da Youtube'da izlemeyi daha çok seviyorum.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCsooa4yRKGN_zEE8iknghZA TED-Ed) : Ted'in en sevdiğim kanalı. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuyu animasyonlaştırarak anlatıyorlar.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCWBkudOTaVbvkCBc0pyZFMA/featured How Its Made)

(link: https://www.youtube.com/channel/UCsTzX8hVekDwqYYqU0vLv7g/featured How It's made) : Bu iki kanal da aynı temada içerikler paylaşıyor. Hatta belki de sahipleri aynı olup farklı bir kanala taşınmış bile olabilirler. Emin değilim fakat eğer günlük hayatta kullandığımız herhangi bir ürünün nasıl yapıldığını merak ediyorsanız takip etmenizi tavsiye ederim. Discovery Channel'da bu tarz bir belgesel serisi vardı. Yanılmıyorsam hala da var.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCyEd6QBSgat5kkC6svyjudA Mark Wiens) : Kendisini Türkiye tatilindeki videolarıyla tanıdım. Yemek yemek için karısı ve bir oğluyla dünyayı gezen bir adam. Videoları oldukça ilgi çekici. Ülkelerin yemek kültürlerini merak eden birisi olarak severek izliyorum fakat beni tek rahatsız eden şey yemek yerken tüm parmaklarını kullanıp yemeğin içine sokması. Keşke bu konuya biraz daha dikkat etse.

(link: https://www.youtube.com/channel/UC9pVsYdQ8HPMpJCzfv8Gw2A Emir Yargın'la Çakal Lezzetler) : Yemek üzerine bir kanal daha. İçerikleri, montajları ile tamamen kendine has bir kanal. Emir de oldukça samim ve komik bir insan. Birkaç videosunu izledikten sonra dahasını izlemek isteyeceğinize eminim.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCfLJ5rDkE2x-ann41bLR_SQ Para Nerede?) : Birçok sektördeki kuruluşların karşılaştırmalı olarak aylık kazandıkları miktarı, giderleri gibi bilgileri sunan bir kanal.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCSRA1BS-DGPC7K79HShT-tQ/videos Hayat Bi' Macera) : Mektuplaşma, kartpostallar, bullet journal, ajanda tarzı şeyleri seviyorsanız izlemekten keyif alabileceğiniz veya sadece fikir de edilebileceğiniz bir kanal.

(link: https://www.youtube.com/channel/UCdM-fLpO0Nv67NLDofSl9yA 슛뚜sueddu) : Hayatını vloglayan Kore menşeli bir kanal. Videoları, yemek yapışı, her şeyi o kadar motive edici ki benim için izledikten sonra hemen kalkıp bir şeyler yapasım geliyor. Ayrıca birçok bu tarzda kanal var. Bu nedenle çoğu zaman abone değilsem bile önerilenlerde çıktıkça izliyorum.

(link: https://www.youtube.com/user/lifeofmeli Mel and Shane) : Amerikalı olan bu aile, Koreye gidip orada bir bebeği sahiplenme videolarından sonra onları keşfedip takibe almıştım. Şu sıralar pek izlemesem de yine de oldukça tatlı bir ailenin vloglarını içeren bir kanal.

9 şubat 16:09 9 şubat 16:14

52. (link: https://www.youtube.com/channel/UC98-3FgPmNTpQYmbRXqL7qA idil tuğba)

Güney amerika turuna çıktım, 2 aydır Brezilya'dayım, ayırdığım bütçem aslında çoktan bitti, workaway ile gittiğim şehirlerde çalışacak yerler buluyorum, tarçından kolyeler yapıp satıyorum ve otostopla geziyorum ve gezilerimi vloglamaya çalışıyorum. Eğer bu tarz videolar izlemeyi seviyorsanız, henüz yeniyim ama umuyorum ki bu kervanı yolda düzeceğim.

çav çavvv meninas

9 şubat 00:33

51. Mutlaka söylenmiştir ama şokopop :d normalde magazinden dedikodudan vs gerçekten hiç haz etmem ama adam öyle bi anlatıyor ki belgesel sanki... izlemeye başlayınca bırakamıyorum tam bir guilty pleasure:d

8 şubat 00:15

50. benim önerim yorekok.genelde gündemdeki olayları eğlenceli bir anlatımla eleştiriyor.baya seviyorum videolarını izlemeyi.

8 şubat 00:13

49. Sips ecmel. Eşi ile olan vlogları çok tatlı. Çok doğal ve eğlenceli bir çiftler.

29 ocak 01:52 29 ocak 02:22