girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • medya (0)

172. nasıl kilo verdim, sivilcelerimden nasıl kurtuldum, 3 günde 13 kilo verdiren detoks çayı tarifim, aknelerimi bir gecede iyileştiren mucizevi karışımım gibi gibi isimleri olan videolar çekip "bakın arkadaşlar ben doktor değilim, kendi tecrübelerimi paylaşıyorum sadece, siz de bunları yapın asla diyemem" demeleri

16 temmuz 23:23 16 temmuz 23:24

171. Vloglarının %70'inin, o gün yedikleri ve içtikleri şeylere ait görüntülerden ibaret olması.

Tamam bizde de önüne geçilmez bir iştah var ama bu arkadaşların vlogları bir müddet sonra "turgay başyaylayla adım adım anadolu" programına bağlıyor (gizlinot: programın adı tam olarak bu olmayabilir.)(gizlinot: ama siz konsepti anladınız)(gizlinot: kıps)

16 temmuz 18:13

170. bitenler videosu çekmek için evde çöp biriktirmeleri. illa o boş şişe/ambalaj gösterilicek, kameraya doğru sallanıcak. sadece ürünlerden bahsedip ürünün görselini montajla videoya yerleştirseler olmuyor. sok o çöpü gözümüze ki bittiğine iyice ikna olalım (gizlinot: oh yeah).

16 temmuz 17:57


169. "sizin bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. lütfen yorumlarınızı bırakmayı unutmayın."

gerçeği ise, sizin bu konu hakkındaki görüşlerinizi hiçbir zaman merak etmiyorlar. yaptıkları tek şey bolca etkileşim alıp videoyu daha da izlenir hale getirebilmek. en sinir olduğum klişe de budur.

16 temmuz 17:30

168. “Görebiliyor musunuz bilmiyorum ama...”

16 temmuz 17:16

167. Renkleri tuhaf bir şekilde tarif etmek. Turuncumsu kızılımsı kiremitimsi mavi alt tonlu hafif morluk bulunan bir pembe gibi..

12 temmuz 00:05

166. evlerinde dsl bağlantı olması sebebiyle, google'da arama yapabilmelerine güvenerek kendilerini kültürel olsun veya olmasın tüm konulara vakıfmış gibi hissetmeleri.

Yoksa misal Ece Targıt'ın 24 Haziran için "bin hiviliminindi kıllınıcım" "imi irkidişlir bilmidiğiniz şiylir vir" açıklamasının ya da Zeynep Zor'un da milleti aptal yerine koyarak aynı bahanenin altına sığınması, çakıldığını fark edince ise RRRR yapmasının başka açıklaması yok.

Sakin olun kızlar, sizin evinizde sadece internet bağlantısı var, hepsi bu. you are not fuckin' unique snowflakes!

3 temmuz 12:38


165. siz ne düşünüyorsunuz aşağıya yorum bırakın lütfen...

30 haziran 01:30

164. Yine istisnaları ayrı tutarak, kırk yılda bir kendi paralarıyla ürün aldıklarında bastıra bastıra ‘ben aldım.ben ben, kendi paramla ben aldım. Çok pahalı bi ürün paraya acıdım verirken, içim gitti. ‘ diye söylenmeleri. Diğer bedava gelenlere sayın, bir rahatlayın, o kadar alışmayın bedavaya. ne olacağı belli olmaz youtuberlık da bitebilir, siz de izlenmeyebilirsiniz. Yaşamak için para harcamanız gerek garipsemeyin bu kadar.  Edit: bir de çok para verdim umarım işe yarar diyorlar, insanlar da sizin reklamlarınıza inandığı dönemlerde çok para verdi işe yaramadı, hayat işte.

29 haziran 17:18 29 haziran 17:19

163. “Bu ürünü birçoğunuz biliyorsunuz zaten.”

Yok valla biz bilmiyoruz.

23 haziran 23:46