girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (168)
  • medya (0)

168. Renkleri tuhaf bir şekilde tarif etmek. Turuncumsu kızılımsı kiremitimsi mavi alt tonlu hafif morluk bulunan bir pembe gibi..

12 temmuz 00:05

167. evlerinde dsl bağlantı olması sebebiyle, google'da arama yapabilmelerine güvenerek kendilerini kültürel olsun veya olmasın tüm konulara vakıfmış gibi hissetmeleri.

Yoksa misal Ece Targıt'ın 24 Haziran için "bin hiviliminindi kıllınıcım" "imi irkidişlir bilmidiğiniz şiylir vir" açıklamasının ya da Zeynep Zor'un da milleti aptal yerine koyarak aynı bahanenin altına sığınması, çakıldığını fark edince ise RRRR yapmasının başka açıklaması yok.

Sakin olun kızlar, sizin evinizde sadece internet bağlantısı var, hepsi bu. you are not fuckin' unique snowflakes!

3 temmuz 12:38

166. siz ne düşünüyorsunuz aşağıya yorum bırakın lütfen...

30 haziran 01:30


165. Yine istisnaları ayrı tutarak, kırk yılda bir kendi paralarıyla ürün aldıklarında bastıra bastıra ‘ben aldım.ben ben, kendi paramla ben aldım. Çok pahalı bi ürün paraya acıdım verirken, içim gitti. ‘ diye söylenmeleri. Diğer bedava gelenlere sayın, bir rahatlayın, o kadar alışmayın bedavaya. ne olacağı belli olmaz youtuberlık da bitebilir, siz de izlenmeyebilirsiniz. Yaşamak için para harcamanız gerek garipsemeyin bu kadar.  Edit: bir de çok para verdim umarım işe yarar diyorlar, insanlar da sizin reklamlarınıza inandığı dönemlerde çok para verdi işe yaramadı, hayat işte.

29 haziran 17:18 29 haziran 17:19

164. “Bu ürünü birçoğunuz biliyorsunuz zaten.”

Yok valla biz bilmiyoruz.

23 haziran 23:46

163. ‘ bu videoda iş birliği yok, olsa beni biliyorsunuz söylerim’ demeleri. Yoo sizi bilmiyoruz, yani bildiğimiz kısım bedava her şey için reklam yapabilecek kapasitede olmanız. O yüzden birkaçı hariç bunu diyenlerin hepsine ‘ hadi ordan’ diyorum. Malum fondötenden sonra youtube mecrasına ayırdığım vakit yüzde seksen azaldı resmen, bir de güveniliriz sanıyorlar.

21 haziran 20:33

162. Eleştiri içeren yorumlara asla katlanamamaları 

19 haziran 19:30


161. ‘Çok istendi’,  ‘tonlarca mesaj geldi’ deyip aslında o videoyu çekmek istemiyormuş da zoraki çekiyormuş gibi davranmaları, sanki mesela markalardan gelenlerle övünmek istemiyorlar da suçu çocuk takipçilerine yüklüyorlar bir de. Herkes aptal, youtuberlar einstein çünkü

18 haziran 22:39

160. "Bu aydınlatıcı simli" demek yerine 40 takla atıp "İçinde küçük ışıltılar var ehe" demeleri.

Kardeşim sim sim ise söyle işte biz gidiyoruz sonra o aydınlatıcıyı bir sürüyoruz Bülent Ersoy düğün makyajı...

18 haziran 21:44

159. -arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz!

-bak arkadaşım diyesim geliyor. youtube daha çok bireysel bir mecraa ve ben seni oturup 300 kişi izlemiyorum. daha bireysel bi açılış yap. sen de kasma bizi de yeme. diy mi ama?

18 haziran 14:41