girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (242)
  • medya (0)

242. Yaptıkları bir reklamın etkisini ve gücünü arttırmak için :

Ah ah. Bu benim hayatımın projesiydi ve gerçek oldu! Doğduğum andan beri bu projeyi sayıklıyormuşum. Agudan sonra hemen bunu söylemişim. Duvarlara, ağaçlara, banka hesabıma, kalbime kazıdım ben bu projeyi. Varımı yoğumu seferber eyledim. ama var yaaa. Hep o doğru ânın gelmesini bekledim. Sabrettim sustum. Kan kusup kızılcık şerbeti içtim. Sordular, iyiyim dedim belli etmedim. Vee Doğru zaman buymuş! gün bugündür dostlar! Çalsın davullar ve dolup taşsın cüzdanlar! Sizlere çok teşekkür ediyorum.

19 ekim 20:29 19 ekim 20:41

241. Ağlayarak hikaye atmaları ya da video çekmeleri. Video sırasında bir şeyden bahsederken duygulanıp ağlamak başka tabi, hepimiz duygulanıp ya da durduk yere bile ağlayabiliriz. Bunu ayrı tutarak, onları etkileyen bir olayda ağlarken pat diye kamera açmak nasıl akıllarına geliyor anlamıyorum. Bir de böyle hiçbirşey demeden ağlayıp kameraya bakmaları var. Acaba vov ne duygusal, duyarlı bir kadın deyip etkilenen var mıdır merak içindeyim. Kendi adıma ağlarken kamera açılsa far görmüş tavşan gibi kalırım herhalde ağlayamam, değişik. Hikayeme atmayı geçtim, ağlarken video çekip bana karşı en merhametli kişi olan anneme atsam manyak mısın, niye bön bön kameraya bakıp ağlıyorsun deyip azarlar muhtemelen.   edit: ekleme, imla

19 ekim 18:49 19 ekim 18:52

240. çok sorulan şeylerin hep sponsorlu olması, ennn kaliteli müzik ve ennnn kaliteli herşeyden onlardan sorulur gibi tavırları, dürüstlüğün d'sinin olmaması diye bu liste uzar gider.

14 ekim 13:04


239. Sür çık ( Her makyaj videolarında bu far tam sür-çık diyip de asla dedikleri gibi dışarı çıkmamaları . İlla bir eyeliner bir rimel eklerler tek başına asla kullanılmaz o far . )

Fiyat performans açısından mükemmel. ( fiyat performans artık bir kalıp oldu kullanmayan yok. Düşünce üretemeyip aynı kalıbı tüm youtuberlar kullanıyor. )

14 ekim 01:25

238. Çok sordunuz o yüzden toplu söyleme gereği duydum demeleri

13 ekim 17:07

237. Ben en açık rengini kullanıyorum bakın ne kadar beyazım

13 ekim 16:02

236. Evet arkadaşlar makyaj koleksiyonumu temizliyorum ve ürünlerden bazılarını size yollucam. Çünkü canım takipçilerim.

Ürün 1: Bunu asla kullanmıyorum bana asla uygun değil ama 'belki video çekerim' diye elimde tutmam lazım (aşırı pahalı vermeye kıyamadı çekmecede tarihi geçene kadar tutacak)

ÜRÜN2: Aaaa bu çok güzel ve harika bi ürün o yüzden hemen 373474 tane adımı tamamlayıp çekilişle almaya çalışın çünkü çok mükemmel (uygun fiyatlı/haftada 3 defa gönderilen marka hediyesi)

13 ekim 16:00


235. nefes alamadıkları için, tamamiyle sağlık sorunları nedeniyle burun estetiği yaptırmaları.

13 ekim 12:21

234. “Hobi olarak başladım,işim oldu.”

12 ekim 23:33

233. Bir -caps lock- TIK DAHA ARTIRIYORUM

12 ekim 18:35