sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • medya (0)

1. kesinlikle ben.. ama bu girdiyi bile uzun uzun yazmaya üşenirken bir youtube hesabı?.. sanmıyorum.

işbu girdi daha sonra tamamlanmak üzere paylaşılmıştır.

26 ekim 2016 16:14

2. ben istemiyorum ama benim yerime eşim olmamı istiyor :) izlediğin videodakilerden ne eksiğin var sen hepsinden daha güzel makyaj yapıyorsun diyor :) hatta bana ring light alacaktı zor durdurdum adamı :)) (gizlinot: arkaya da iki mum koyarız tamam diyor bi de ahssjdkd)

çok vakit isteyen bir iş. 8/5 mesai ve 2 yaşında bir çocukla, hele ki doktora tez döneminde benim için imkansız.

26 ekim 2016 16:23 26 ekim 2016 16:29

3. Aslında bıraksalar ben olurum da ikea'dan makyaj masam ve mottolarla dolu çerçevem yok ajsjsjz

26 ekim 2016 16:23 26 ekim 2016 16:24

4. ben bi ara düşündüm ama travel tarzı. bir kanal açmıştım video çekmiştim hatta editlemiştim ama sonradan video hoşuma gitmedi yayınlamadım .p

26 ekim 2016 16:59

5. ben istiyorum lakin ülkenin beni kaldırabileceğini düşünmüyorum.

makyaj kanalı açmam.

oyun kanalı açmam.

gezi kanalı desen o da olmaz.

sanırım çizim üzerine bir kanal açmak istiyorum.

bir de dikiş üzerine birlikte öğrenelim tarzı bir kanal da olabilir.

bu iki kanal türünde gerçekten çok çok az içerik var ve olanlarda pek işe yarar bilgiler sunmuyorlar. bir yabancılara bakıyorum bir de bize bakıyorum. teyze siyah kumas eteği karanlık bir ortamda siyah iplikle dikiyor. dıııııt eteğimiz bitti! e ben bundan ne öğrendim?

çizim kanalı desen amca kendini övüyor yanındaki teyzeler amcayı övüyor. 20 dk içerik ama o kadar boş ki...

bir de duru önver'in yapmaya çalıştığı tarzda içerikler var. lakin ben çıkıp sevgilimle şurada şu şekilde sevişiyorduk ki biri bizi bastı desem imkanı yok ülke bunu kaldıramaz. bakın tinderdan tanıştığım çocukta değil üstelik sevgilim o kişi. ne ırıspılığım kalır ne ahlaksızlığım... gidip starbuckstan atıldım diye de içerik üretmeyi kendime yediremem.

26 ekim 2016 20:56

6. aldığım albümleri,izlediğim filmleri,çaldığım şarkıların kendi tarzımla yorumladığım coverlarını,güncel konuları,yaptığım/yapacağım çılgınca şeyleri paylaşacağım bir kanalım olmasını isterdim açıkçası.ama vaktim yok.

26 ekim 2016 22:44

7. yürü (yazar: seblatanik) arkandayız.

27 ekim 2016 11:35

8. Benden olsa olsa booktuber olur ne bileyim vlogger olur ama müze, antik kent gezeninden ben plaza insanı değilim, meeting set edemiyorum:( taş çatlasın 3lü amfide uyuma keyfi olur toplamda 5 kişi falan izler heralde:)

Ama (yazar: seblatanik),(yazar: kirke) (yazar: karmacilt) (yazar: atropa belladonna) açsa izlerim.

Sebla böyle çatır çatır konuşmalı bi kanal olsa zaten sanırım görsel sanatlarla ilgileniyor 'eventleri' kişileri, dizileri filmleri eleştirse yorumlasa benim hoşuma gider valla kıvırmadan etmeden düzgün yorum görmek. Gerçi yeni Türkiye eleştiriye açık değil üzebilirler de.

Karmacilt ve atropa cilt bakımıdır, içeriktir falan okumayı en sevdiğim yazarlar. Konuşsalar dinlerim severek.

Kirke hem makyaj yapsa hem mitoloji konuşsa benim için ultimate seviyeye ulaşır youtube.

(yazar: lathgertha) ve (yazar: lillian)'ın dediği gibi Travel ve özgün içerik üreten kanalları da izlemek isterim.yaparlarsa onları da izlemek çok hoşuma gider.

(yazar: beyaztavsan)da da yok yok moda,kültür,edebiyat,sağlıklı yiyecek tarifleri...

Yazdıkça farkediyorum ki buranın vasıfsızı benim arkadaşlar hala daha eklemek istediğim yazarlar var. başlık benim için (gbkz: youtuber olmasını istediğiniz yazarlar) haline geldi o sebepten daha fazla uzatmıyorum ve gidiyorum.

27 ekim 2016 12:49

9. benden de bir öneri gelsin,

"lifestyle" adı altında "makyaj, güzellik, cilt bakım" videolarına doyduk, açmayın. (gizlinot: olur ki çok değişik, çok bambaşka bir bakış açısı getiriyorum dersiniz, buyurun gelin ) burada her gün, yeni birinin başlığı açıldığında "yeter" diyorum.

27 ekim 2016 13:09

10. spor ve sağlıklı beslenme üzerine türkçe içerik üreten bir süslü hiç fena olmazdı(gizlinot: swh). Youtuber olmak genel olarak zor bir olay bence. Çünkü ne yaparsan yap asla herkesi memnun edemezsin tamam amacın herkesi memnun etmek değil ama bazı eleştiriler eleştiri olmaktan çıkıyor hakaret boyutuna varıyor. Bunları okuyup umursamamak özellikle ilk başlarda pek kolay olmasa gerek. Ben bayağı kafaya takardım herhalde ve sürekli kendimi açıklamaya çalışırdım bu da çoook yorucu olurdu yani hiç bana göre değil.

27 ekim 2016 13:27