yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (74)
  • medya (3)

  74. Geçen sene covid yüzünden aylarca ailesiyle bile görüşmeyen bir youtuberın başka youtuber arkadaşlarıyla tatil yapıp - ki gerçekten sosyal mesafeli tatile okayim, insanların akıl sağlığını da korumaları lazım- birbirlerinden bir şeyler yiyip içtiklerini gördüm. Pandemi bitti bizim mi haberimiz yok ya da bu insanlar günlük pcr testi mi yaptırıyor, bu rahatlık nereden geliyor, biz evimizden, odamızdan çıkmıyoruz ama aynı kaşıktan yemek yememeye bile dikkat edemeyen insanların pandemiye olumsuz hiç mi etkisi olmuyor diye düşünüyorum şu an.

  4 mayıs 21:53

  73. Hepsi aynı anda flava marka kolejene başlayan kanal sahibi insanlar. (gizlinot: fnfmfmdmdd)

  22 nisan 20:47

  72. yakın zamanda açmış olduğum makyaj kanalımla benim de bu tanıma dahil olduğum şeysidir. Şuan için videolarımı ingilizce koyup türkçe altyazı eklemekteyim fakat yeterince bilgi veren makyaj videolarının türkçe olarak yer almadığını düşündüğüm için yakın zamanda eğitici bir türkçe seriye de başlayacağım. Lise zamanlarımdan beri Pewdiepie izler ona çok özenirdim, youtube için içerik üretme isteğim her zaman vardı. Türkçe olan içeriklerim umarım şuan varolan içeriklerden farklı ve daha yararlı olur, niyetim bu. Çok yeniyim daha, biraz da işin eğlence kısmına bakıyorum bilgi verirken. Kaliteli ekipmanım henüz yok. Makyaj masamın ışıkları sağolsun yardımcı oluyor biraz. Herhangi bir yorumunuz olursa sevinirim, yapıcı eleştiriye her zaman açığım. Bakmak isterseniz:

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCYmYTTq_KHg2RDdj9D-Espw Kurinkito Makeup)

  13 ağustos 2020 22:11


  71. Kazandıkları para emeklerine göre çok gelse ve ağırıma gitse de böyle bi alan açıldığı için memnunum. Sonuçta yeni iş alanları açıldıkça ülke gençlerinin iş bulma oranı artacak. Ne kadar saçma gelse de istihdam alanı sağlaması iyi bi şey.

  21 mayıs 2020 18:40

  70. günlük hayatından vlog çeken çok ünlü vlogger için konuşuyorum; bunları aslında tıklanma oranını artıran fanları değil, hater kitle. ben de çok ünlü çoğu youtuber'ı sevmiyorum mesela, ama acı gerçek şu ki onlar hakkında kötü konuşulması sürekli işlerine geliyor. çünkü fanların reklamından ziyade; kötü haber daha çabuk yayılıyor ve rezalet/skandal konseptinde insanlar merak edip daha çok tıklıyor. yani sansasyonel youtuberlar daha çok kazanıyor (duygu özaslan, danla bilic gibi). yani onların karakter timsali olmaya zaten niyetleri yok, hep daha çok kazanayım modundalar. ancak bu şekilde reklamın kötüsü olmaz işini herkes yapabilir mi esas konu o. bunların arasında aslında kerimcan'ı istisna görüyorum yani skandala karışıp tek kayıp sağlayan o oldu bence. kerimcan'ı daha samimi buluyorum, mesela danla ya da duygu günlük hayatından dikkat ettiyseniz çok story filan atmaz. insanlar merak edip videolarına gelsin diye. ama kerimcan her gün story atıyor, böyle click tricklere takılmıyor. tam bir kurtlar sofrası yuvası. eğer böyle çok ünlü olayım modunda iseniz böyle bir karaktere bürünmeniz lazım; onun dışında bilgi ya da beceri içerikli videolar uzun vadede yavaş yavaş tıklanma alır her türlü.

  21 mayıs 2020 17:53

  69. dior poşetini dekor olarak kullananları net görgüsüz olan insanlar.

  istisnaya hiç rastlamadım. hatta artırıyorum coco chanel bile chaneeeel <3 modunda değildi bunlar kadar.

  gerçekten görmüş insanlar bu markaların beğendiği ürünleri alır giyer göze de sokmaz :))

  17 aralık 2019 23:45

  68. "ev turu" adı altında boş evini çeken türleri de bulunan varlık. zerre merak uyandırmıyor kiraladığın/satın aldığın boş evin nasıl göründüğü. projesini sen mi çizdin, tuğlalarını sen mi dizdin, senin zevkini yansıtan ya da izleyiciye bir fayda sağlayacak ne anlatabilirsin ki bomboş evi çekip? eşyalar yerleştikten sonra olsa yine anlayacağım ama bomboş ev ya. delireceğim bomboş ev.(gizlinot: swh) mahremiyet falan diye eşyalı halini çekmiyor olsalar yine anlayacağım, onu da çekip yüklüyorlar. ev boşken ne anlatacaksa aynısını ve fazlasını doluyken de anlatabilir bence. neyse sakinim.(gizlinot: swh)

  28 eylül 2019 00:38


  67. yakında “deprem çantamda ne var?” başlıklı videolar bekliyorum kendilerinden. yeterimce prim yapamadınız çünkü.

  27 eylül 2019 19:26

  66. Deprem anından sonra deprem çantası linkini trendyol üzerinden bırakanları gördü bu gözler. Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz nasıl kafalar bunlar. 

  27 eylül 2019 14:19 27 eylül 2019 14:19

  65. Şuan saat gecenin bir körü ve ben gerçekten şunu düşünüyorum;

  Bir çok vasıfsız, iki kelimeyi zor bir araya getiren insanları aldık ellerimizle zengin ettik şimdi de bize yukarıdan bakıyorlar, neydi ne oldu diye sinir oluyoruz. Onlara değil kendime kızıyorum 

  Keşke bıraksaydık da o Enes baturlar, danlalar oturup eşşek gibi KPSS filan çalışsaydı hah 

  27 eylül 2019 00:27 27 eylül 2019 00:27