yurtiçi kargo

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (249)
  • medya (3)

249. yaşadığım yerde ki şubesinden çok memnunum. çok hızlılar güleryüzlüler ve samimiler. hatta geçen ikeadan birşeyler almıştım iş yeri adresimi verdim evde kimse olmadığı için kurye aradı abla bunu nasıl eve götüreceksin sen, bunu biz eve bırakalım mı diye.

8 aralık 16:31

248. Sanırım benim kargolar ile problemim yok eskişehir'de. asla evde yoktunuz işte geldik bulamadık gidiyoruz gel kardeşim al demiyorlar.

normalde 20 kg fazlasını apartman girişinde bırakıyorlarmış.fakat ben kedi kumunu taşımamak adına internetten sipariş ettiğimde ve mamayıda ekleyince 35 kg olan kargomu hiç üşenmeden 4 kat çıkardılar.

8 aralık 14:00

247. Bir şey göndermek istediğim zaman tercih ettiğim bir firma değil fakat firmalardan verdiğim siparişler en hızlı yurtiçi kargoyla geliyor ve benim şehrimde en hızlı kargo firması yurtiçi. Şehirden şehire değişiyor sanırım

7 aralık 21:21

246. Gözümün önünde kamyonu durdurup, geldik bulamadık kağıdını yazıp, bahçe kapısına yapıştırıp giden şirkettir. Bunu apartmanda da yapıyor düz evde de.

Lan birinde düz ayak geliceksin kapıya diğerinde de asansör var el kadar kutuyu merdivende taşıyıp yorulmayacaksın merak etme. camdan bakıyorum ve seni görüyorum birinde seslendim hatta. Sapık mısın kapıı çalmadan kutuyu vermeden kağıdı koyup gidiyorsun?

Ay düşündükçe tekrar yaşadım sinir doldum. 

Bünyesinde saykolar çalıştıran firma. 

7 aralık 17:15


245. Eskişehir lületaşı şubesinden son zamanlarda çok memnun kaldığım kargo şirketi

7 aralık 14:23

244. Yazılanların aksine çok memnun kaldığım firmadır.defalarca alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım.paketleri 2 günde ulaştırdılar hep.bir defa şubeye gitmek zorunda kaldım.onda da ben evde yoktum.kağıt bırakmışlardı gelip alın diye.birde bizim burada mobil şube var,evime beş dakika.her akşam 8-10 arası gidip alabiliyorum arabadan kargoyu.

Hatta alışveriş yaparken yurtiçi kargo seçeneği yoksa üzülüyorum.o kadar seviyorum:d

7 aralık 13:47

243. düşman başına.

7 aralık 13:35

242. an itibariyle estee lauder siparişimi ulaştırdı,  merakla bekliyordum fakat o kadar garip bi kargocu ki pakedimi açmadan girdi yazdırıyor bana. Sabah siparişim gelmedi diye estee yi arayıp darlamıştım dağıtımda olduğunu bugün ulaştırılacağını söylediler. Zaten evdeyim beklemeye başladım. Az önce zil çaldı karşı komşum kargomu getirdi. Gelmişler evde yokmuşum bir alt katta hiç alakam olmayan komşuya bırakmışlar, o da karşı komşuma vermiş, o da bana getirdi. Vay arkadaş bu işini nasıl önemsemektir bir kargo için bir apartmanı seferber ettiniz helaal :/ bir kat yukarı çıksaydınız evdeydim ama olsun:/

7 aralık 13:16 - 7 aralık 13:17

241. Kendilerinden şu ana kadar 100 kargom olduysa 5 tanesini ancak bana ulaştırmış firmadır. Gerçekten eskiden evde geldik yoktunuz diye yapıştırıyorlardı şimdi o da yok. Şikayet edince bu durumdan verdikleri cevap 'dağıtım elemanlarımız değişiyor' eeee? Siz bunlara bi oryantasyon bi eğitim vermiyor musunuz? Aksi gibi çoğu site bunlarla anlaşmalı. Gerçi kendini kontrol sağlayıp alışverişten vazgeçirdiği de oluyor. Teşekkürler yurtiçi.

6 aralık 21:23

240. Yalanlarına çok güzel kılıf uyduran firma.

Kapıya 'Geldik yoktunuz' yazısı yapıştırma uygulamasını kaldırmışlar. Çünkü gelmeyip geldik yoktunuz siz gelin şubeden alın diyorlardı sonra e hani yazı kardeşim deyince kem küm ediyorlardı. Yerine gelen uygulama ise 'telefona bilgilendirme mesajı'

Artık siz sabahtan akşama kadar evde oturur kargonuzu beklersiniz mesaj da gelmez yahu ne oldu benim şu kargo diye şubeyi aradığınızda cevap 'geldik yoktunuz' olacak. Ne gelen kurye ne ihbar kağıdı ne de sms olmayacak elinizde ve hiçbir şey yapamayıp paşa paşa gidip şubeden kargoyu alacaksınız. (gizlinot: Yaşadım biliyorum )

Şubeyi arıyorum müşteri hizmetlerine yönlendiriyor Müşteri hizmetlerine diyorum ki gerçekten geldiklerine nasıl güveneceğim? Cevap: uygulamamız böyle.

Tebrik ediyorum yurtiçi kargo. Yalancı çalışanlarına daha güzel bi uygulama ile destek olamazdın helal olsun!

6 aralık 16:56