sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (288)
 • medya (4)

288. Çalışanların birbirini koruduğu kargo şirketi. Evdeyken dahi gün içinde kapımın çaldığını duymuyorum adresinizde size ulaşamadık diye mesaj geliyor. Kargoyu almaya şubeye gittiğimde evde olduğumu zilin çalmadığını söylüyorum görevli her seferinde kargo görevlisini savunuyor gelmiş kapınıza diye. Valla gelmiyorlar ben bir kez kapımdan kargomu almadım hep şubeye gittim. Alışveriş yaparken yurtiçi kargonun getirdiğini görünce vazgeçiyorum artık

8 şubat 03:03 8 şubat 21:02

287. Nefret ediyorum sözlük. Ben hayatımda bu kadar bağnaz, özverisiz çalışan ve yalanı meşrulaştıran başka bir firma daha görmedim kargo alanında.

Daha önce defalarca evde olduğum halde o meşhur 'geldik bulamadık.' notunu bıraktılar. Kaç defa aradım, en son şikayet edince genel merkezlerinden arandım ve özür dileyip şikayetimi geri çekmemi rica ettiler. Belki fazla gelecek size ama çekmedim süslüler. Bir iki defa olan bir şey değil, 9-10 defa yaşadım bunu ve artık tak etmişti. Bu kargo firmasıyla çalışan firmalardan alışveriş bile yapmamaya özen gösteriyordum ta ki geçtiğimiz günlere kadar.

Karaca'nın malum indiriminden alışveriş yaptım ve bazı ürünlerin kargoyla geleceğini öğrendim. Bilin bakalım hangi kargo firmasıyla çalışıyorlar...

Bugün orta boy bir koli geldi tesadüfen camdan bakarken gördüm ki, kurye arkadaş benim koliyi yere attı araçtan. Sonra eve çıkardı. Koli sırılsıklam olmuş hatta erimişti süslüler. Şok oldum sanki koliyi hortumla yıkamışlar o derece. Bir sinir aldım koliyi açtım adamın yanında. Koliyi attığınızı gördüm dedim. Aldığım tabakların birkaçı kırılmıştı.

Yani demem o ki süslüler, yurtiçi kargo pişmanlıktır.

7 şubat 21:56 7 şubat 22:05

286. işyerine tıkır tıkır teslimat yaparken eve bir türlü teşrif ettiremediğim kargo şirketi. en son beni 3 gün bekletip alıcı evinde bulunamadı diye not düşülmesinden sonra genel müdürlüğe şubeyi şikayet etmiştim. müşteri temsilcileri ilgilendiler baya geri döndüler hemen. ertesi gün paketimi alabilmiştim sonra tekrar arayıp teyit ettiler durumu. iyi oldu ama alışverişten soğuttular beni. birsey almadan kırk kere düşünüyorum artık. 

7 şubat 19:10

285. O kadar iğrenç ve yalancılar ki çalışanları, ancak bu alanda önde olabilirler rakiplerinden. 3 kere zile basmış, telefonumuzu aramışlar, bir de ustune kapıya not bırakmışlar. Ama ortada ne bir arama kaydı ne bir not ne de çalan zil var, resmen dükkandan çıkmaya üşenip yalan söylüyorlar. En son da dediler ki "sokak yazılı değildi (pakete kendileri yazmamışlar) başka sokak ayni numaralı apt ve daireye gittik." E Telefon numarası benimdi? Helal olmasin diyecek başka bir şey yok.

9 ocak 19:47

284. "geldik, yoktunuz" mottosu ile çalışmaya devam eden kargo firması.

22 kasım 2018 02:24

283. Ben memnunum buradaki şubeden mng ile hep sorun yaşadım. Ev adresine doğru düzgün teslimat yapmadılar ve ben şubeden gidip kendim aldım hatta arama zahmetinde bile bulunmuyor mng kargo. Ayrıca çalışanları oldukça ukala. Yurtiçi kargoda bugüne dek bi sorun çıkmadı . Ürünlerim zamanında ve düzgün bir şekilde elime geçti. Hangi kargo olduğu değil nasıl insanların çalıştığı önemli. 

21 kasım 2018 14:12

282. samsun şubeleri iyi çalışan kargo firması. işe istediklerim sorunsuz bir şekilde geliyor. eve istediklerimde de kargo 17.30'dan önce gelirse akşam bir dağıtıma daha çıkartıyorlar, bulamazlarsa arıyorlar. herkesin yurtiçinden çektiğini ben mng'den çekiyorum gerçi o ayrı.

21 kasım 2018 13:54

281. Birçok kez kargo gelecek diye evde beklerken, “geldik ama evde yoktunuz kargonuzu şubeden alabilirsiniz. “ diyen kargo firması.

21 kasım 2018 11:47

280. en son tercih etmeniz gereken kargo firması kesinlikle. hiç bulaşmayın. alternatifiniz varsa kesinlikle alternatife yönelin.

21 kasım 2018 10:40

279. Beni iki kez mağdur ettiler.

Birincisi annemin doğum gününde aracımız kaza yaptı demislerdi iki gün sonra getirmişlerdi kargoyu. Başka arabanız mı yok? Yalan oldu süpriz falan. 

Diğerinde de internetten yaptığım bir alışverişte, ürünü evden alacak kimse olmadığı için siparişi verirken şubeye göndermiştim, şubeden teslim alacaktım. Kargom gelmiş, ne aramışlar ne sormuşlar, bir de almaya gelmedi kimse diye kargomu sorgusuz sualsiz iki defa göndericiye geri göndermişlerdi. Bakın bir degil iki defa. 

İlki hadi neyse de ikincisi beni çok kızdırdı. Fakat kargo firmalarının hepsi kötü olduğu için mecburen gerektiği zaman kullanıyorum yurtiçi kargoyu da.

21 kasım 2018 00:33