girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

14. (bkz: The new generation of kara melek) diziyi izlemedim ama trailerindan anladigim bu

12 şubat 21:05

13. Denk gelip biraz izledim. Allah aşkına manyak mısınız? Bunu dizi diye niye yayınlıyorsunuz? Fazilet Hanım ve Kızları bin kat daha iyidir. İzlediğimde tüylerim diken diken oldu. Başroldeki kız bulduğu her bebeği emziriyor, intikam yeminleri edip evin beyine halleniyor. Evin beyi zaten manyak, annesi ondan manyak. Dizi biter umarım. Freak show gibi bir şey.

12 şubat 13:40

12. Nebahatcim biliyorum okuyorsun buraları.

Aşk-ı memnudan sonra sultan süleyman'ın annesi hafsa sultan olmanı tenzih ediyorum -ki aslında onda da cemiyetin değil hanedanın sultanıydın neyse- ne zaman bir dizide yer alsan hep firdevs yöreoğlu'nu canlandırıyorsun. Evet, çok zengin, güzel ve kurnaz bir tipin var ama olmuyor böyle prensesim. 

8 şubat 22:20


11. An itibari ile pelin öztekin'in rol yapamadığı dizi. Hem dediği anlaşılmıyor hem de ağlayamıyor. 

Edit: bir de ağır saçmalamaya başlamış dizi.

Edit2: nebahat çehre, firdevs yöreoğlu oldu bi dakika?! Çakallıklar peşinde. 

8 şubat 21:57 8 şubat 22:05

10. Nebahat cehre'yi neden turuncuya boyuyorlar diye merak ettiğim dizi.

8 şubat 21:49

9. Sadece 15 dk katalanabildiğim dizi.Nebahat Çehre için üzüldüm nerden nereye diye.Türk dizilerinde yavaşlatılmış sahnelere uzun uzun bakışmalara alışığız aşinayız ama bu insanda bayılma isteği yaratıyor.Yok en iyisi Ufak Tefek Cinayetler’e devam.

5 şubat 04:16

8. Bu şey değil mi ya bütün kaynanalar?

4 şubat 22:03


7. her şey bir yana isimden kaybeden dizi. dün akşam ne izledin şekerim? yuvamdaki düşman'ı ayol. yuvam, kocam, benim gibi bastıra bastıra kullanılan ifadelere gıcık olduğumdan epey bir antipatik geldi. bizim türkler niye bu konuda biraz özgün olamıyorlar ki sanki? aslı tandoğan'ı gerçekten severim, ece çeşmioğlu'nu ise oyunculuk anlamında beğenmeme rağmen bana bu dizi yakında kaldırılır gibi geliyor. ayrıca 'alıntı' olduğuna da katılıyorum yanlış hatırlamıyorsam beşikteki el diye türkçe'ye çevrilmiş bir film vardı (gizlinot: oyuncuları kimdi şu an hatırlamasam da )90'larda konu olarak ona epey bir benziyor.

4 şubat 20:44

6. Firdevs'in ismini Olcay yapıp diziye koymuşlar resmen. Hiçbir fark yok. Özlemiştim seni idolum...

4 şubat 20:14

5. Nasıl iç bayıcı bir dizi o öyle! İlk bölümü izledim sadece anladigim kadariyla ölen Kemal karısını terkedip bu bebek bakicisiyla ask yasamaya başlamış, kadın hamile adami kocasi kabul ediyor, ölünce zaten ruh hastasi daha da ilerletiyor manyakliklarini sanki kemal alkollu diye yazdiran carpan kadinmis gibi ona kafayi takiyor kocasina yazmaya kararlı. Derdi kemal memal degil köskte yasayim, zengin yakisikli kocam olsun. Carpan kizda tam bir miyminti sanki pembik yeni gelin birde kocasi isi birakiyorum artik deyince o mutlulugu iyyy dedirtti ne yapacaksin adamla butun gun dipdibe? Kaldıkı ben cocuguma bakici tutacam bir uyduruk tavsiye mektubunla yetinecegim oldu! O kadar çevreleri var zor mu bir gbt çektirmek? Araştırtmak? 

Aslı Tandoğan'ı çok beğensem de o miyminti haliyle ve o manyak bakiciyla bu dizi çekilmez

4 şubat 20:10