yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (0)

  22. Yanaktan ibaret olduğum yüz şeklim. Azıcık kilo alsam ilk yüzüme gidiyor. Ama kilo vermeye çalışsam asla yüzümden erimiyor. Çenem kayboluyor, gözlerim minicik kalıyor. Zaten her halükarda tombik olan yanaklarım ve yuvarlak olan yüz hatlarım tamamen yuvarlak oldu. 10 kilo fazlam var evet kabul o da etkiliyor. Aynada bakıyorum kendime " tamam ya cok da kilolu gostermiyorum sanırım yüzüm normal gibi diyorum" fotoğraf çekiliyoruz aman Allah'ım zannedersin 40 kilo fazlam var. Hangisi gerçek halim bilmiyorum ama eğer fotodaki gibi görünüyorsam herkese, oh shitt.

  Yaşlanınca güzel durur diye avutmaya çalışıyorum kendimi ama gençlik yıllarımda hiic güzel durmuyor. Asla fotoğraf çektirmek istemiyorum bu yüzden. Hem yuvarlak hem büyük olunca... Allah'ım nerden atlıyoruzzz! (gizlinot: Evet yakın zamanda foto çekildim ve hayata küstüm, bu kadar kilolu gözüktüğümu hiç fark etmemistim :( )

  4 ağustos 11:08

  21. Sahip olduğum yüz şekildir. Yanaklarım aşırı dolgun, çenem de neredeyse yok denecek kadar az görünüyor. Son derece sıkıntılı olduğunu düşünüyorum. Bir kere fotoğraflarda asla güzel çıkamıyorum. yanaklarım öyle şişkin ki her gören sevmeye sıkmaya kalkıyor, patates domates gibi lakaplar takıyorlar. saçlarımı düz yapsam daha da patates bir görüntü çıkıyor, kıvırcık yapsam kafam daha büyük bir patates gibi gözüküyor. makyaj yapmakta aşırı zorlanıyorum. Milletin daha genç görünüyorsun, sevimli bi ifaden var, yaşlandığında çok güzel duracak sözleriyle avunarak estetiğe yönelmiyorum. Erkek arkadaşım “ scottish’leri çok seviyorum aynı onlar gibi kafan, tombik patates gibi “ diyerek bir zaman önce giriştiğim estetik araştırmalarından beni caydırmaya çalışmıştı. Diyeceklerim bu kadar. 

  13 ağustos 2019 20:46

  20. sahip olduğum yüzdür efendim.

  lise yıllarından itibaren hoşlandığınız çocukların agubugucu diye yanağınızdan makas alabilmesine sebeptir. insanın yüzüne ekstradan bir masumluk katar, ancak kadınsılığı da aynı oranda azaltır. makyajın yapılış şeklini bayağı bir değiştirir. herkesin yaptığı kontür uygulama teknikleri sizin için yanağınızın ortasından geçen bir kahverengi şeritle sonuçlanır. allığı bile uygulamanız gereken yer belli değildir. birkaç sene deneme yanılma yoluyla öğrenirsiniz :)

  ve benim gibi hem yuvarlak yüz hem de elmacık kemiksiz surat kombosuna sahipseniz 26 yaşında halen daha minik kız muamelesi görmenizi sağlar. yanlış olmasın şikayet etmiyorum sadece bazen girdiğim ortama heidi çizgi filmi jeneriği gibi değil de; keskin ve zalım bakışlarla dalmak istiyorum. :d

  makyaj tricklerini anlayabilmek adına jennifer lawrence, selena gomez ve adele'in makyajlarına bakabilirsiniz.

  17 mayıs 2019 15:44


  19. Nefret ediyorum yüz tipimden ya. Poğaça gibi.üstüne bi de İnsanlar beni sürekli whatsapptaki gülen ay emojisine benzetiyor. Ten rengim de koyu oldugundan kontür yapmaya çekiniyorum biraz, çamur gibi yaparım diye. Çok zor süslüler. Ne vardı sanki oval yüzlü olsaydım...

  3 mart 2019 21:45 3 mart 2019 21:46

  18. Ahhh ah beni hunharca bronzer sürmeye teşfik eden yüz hatlarımdır kendisi. Kilolu olmadığım halde hunharca yanaklara sahibim ve zayıflarsam yüzümden gitmez ama kilo alırsam yüzümden alırım böyle de şanssızım işte süslüler. Saçlarımı topluyorum önden hiç bir sorun yok ama yan profilden aynaya bir bakıyorum Allahııım tam bir patates gibi görünüyorum. Saçlarımın önlerinden tutamlar bırakıyorum anca insana benziyorum o zaman offf of. Bir de yuvarlak yüzlüyseniz fotojenik olmak imkansız gibi bir şey.

  2 eylül 2017 01:20

  17. nefffret ettiğim yüz tipimdir. instagramdan ünlüleri bloggerları falan takip ediyorum yuvarlak yüzlü olanlarını ilham alabilmek için. ve hepsinin yüzü güzel tek ben patatesim sanki ya. saçım toplu olunca kendimi erkek gibi hissediyorum yüz hatlarımdan nefret ediyorum bu yüzden. 

  1 eylül 2017 02:24

  16. normalde oval hatta uzun yüzlüyümdür yalnız kilo alınca bütün kilo yüzümde toplanıyor patates gibi oluyorum. kime çektim bilmiyorum..

  14 ocak 2017 21:03


  15. sahip olduğum yüz hatlarıdır. hem yuvarlak yüzlüyüm hem de bir miktar kiloluyum. toplu fotoğraf çekimine küsüyorum, yüzüm rahatsız edecek derecede büyük ve yuvarlak duruyor. sıkıntılı.

  14 ocak 2017 20:09

  14. Zayıf olsanız da yüzünüze bakanlar sizi kilolu zannedebilir, iki kilo bile alsanız yüzünüz daha da toparlaklaşır. Ama çok zayıfsanız mesela yüzünüz yine de sağlıklı yanaklarınız dolgun görünür, bu da iyi bir şey :) Bir de fotoğraf çektirirken arkalara doğru yer almaya çalışırsınız. En önde olunca yüzünüz fotoğrafın yarısını kaplayabilir çünkü :) son olarak yuvarlak yüzlü insanların çocukluğu genellikle yanaktan ibaret olduğu için sık sık sen küçükken çok sevimliydin lafını duymaktadırlar :)

  10 aralık 2016 17:05

  13. Emin olmamakla birlikte sanırım sahip olduğum yüz tipi. Yuvarlak yüz denilince akla ilk gelen tombul yanaklar bende yok aksine zayıf ve kemikli bir yüzüm var -herkesten duyduğum tepki ne kadar kemikli yüz hatların var şeklinde- ama şekil itibariyle yüzüm yuvarlak. Yani çıkık olmayan küçük bi çene ve yine ne dar ne çok geniş yuvarlak bir alın. Hala emin değilim yuvarlak olup olmadığından çünkü beni olduğumdan kilolu ya da sevimli göstermiyor ama başka yüz tiplerine bakınca yuvarlak yüzüm sanırım diyorum. Of bu işler çok karışık. Bilgi sahibi biri varsa aydınlatsın lütfen çok sevinirim

  Edit: yuvarlak yüzlüymüşüm arkadaşlar. Kesin bilgi. Zayıf yuvarlak yüzmüş benimki. Şekil olarak Cameron Diaz ınkine çok benziyor ama onun bin kat daha çirkini (gizlinot: swh )

  10 aralık 2016 15:19 11 mart 2017 02:13