5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. Kuru ellere masaj yaparak uygulandiktan sonra ilik su ile durulanarak kullanilan peelingli yag.

Ben son derece memnun kaldim. Hem verdigi purussuz histen, hem kokusundan, hem de fiyat-performansindan.

Puruzleri sanki bir meyvenin cekirdegini ogutmussunuz gibi cok sert bu yuzden fazlaca bastirarak uygulanmamali. Kokusu o kadar dogal ki yine bu da bir meyvenin cekirdegi gibi kokuyor. Nitekim icinde cilek cekirdegi oldugu yaziyor. Fiyati da 30% indirimle 13 liraya geldi.

Icerigi ise soyle:

Organik arnika, cilek cekirdegi. Paraben ve mineral icermiyor.

20 eylül 2015 17:57 20 eylül 2015 17:58

2. Kullandığım ve kullanmakta olduğum ürünlerden birisidir. kesinlikle çok beğeniyorum. Kuru bir cildim var ve inanılmaz yumuşak bir his verdiğini düşünüyorum. Tırnaklarda manikür etkisi bırakıyor. haftada bir kez yapılmasını tavsiye ediyorum.

15 şubat 2016 17:11

3. el bakım ürünlerimin vazgeçilmezi.

haftada 1 kez kullanıyorum. içerdiği tanecikler gerçekten çok iri. bu yüzden uygularken nazik davranmakta fayda var. kuru ele uygulayıp, arındırdıktan sonra ellerinizde bıraktığı hissiyat gerçekten çok güzel. elleri başarılı bir şekilde ölü hücrelerden arındırıp, pürüzsüzleştiriyor. uyguladıktan sonra ellerinize hafiften bir aydınlıkta veriyor. sanırım bunun nedenide elin ölü derilerden arınmasıyla ilgili. ben uyguladıktan hemen sonra mutlaka ellerimi nemlendiriyorum.

6 mayıs 2016 22:02


4. özellikle kış mevsiminde ellerim fazla kurumaya yatkın olduğu için satın alıp memnun kaldığım el bakım yağı. haftada bir kez duruma ve mevsime göre haftada iki kez gece yatmadan önce uyguluyorum ve peşinden nemlendirici sürüyorum. içeriğinde çilek çekirdegi bulunduğu yazıyor, yağın içinde bulunan sert tanecikler de çileğin üzerinde bulunan siyah küçük taneciklere benziyor zaten. yağı uygulayıp ılık suyla yıkarken beyazımsı bir su çıkıyor, geride yağlı bir his kalmıyor ve ellerde pürüzsüz ve yumuşak bir his bırakıyor. kokusu da güzel.

6 mayıs 2016 22:35

5. El bakımıma yaklaşık 4-5 ay önce katılmış olan ürün. Peeling gibi tanecikleri var hem de iri sert bir şekilde uygularsanız elinizi çizebiliyor ama nazikce uyguladığınızda bir sorun olmuyor ve elde bıraktığı his gayet güzel ellerime yumuşaklık ve aydınlık verdiğini hissediyorum severek kullandığım bir ürün bittikçe alırım artıkk.

7 mayıs 2016 00:11