girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (1)

23. İnce telli, yağlanmaya müsait, sönüveren, uçları kuru saçlarımda işe yaramış şampuandır. (link: https://m.yvesrocher.com.tr/control/product/~product_id=00621 Şu)

12 şubat 22:33 12 şubat 22:35

22. 3 seneyi aşkındır sadece yves rochenin şampuanlarını kullanıyorum. kullanmaya yıpranmış saçlar icin onarıcı etkili olanla başladım ve hiç beğenmedim saçlarımı sertleştirdi kabarttı vaat ettiği şeylerin hiç birini yapmadı daha sonra yulaflı ve ıhlamurlu olanları dönüşümlü kullanmaya başladım bu düzenimden çok memnunum yulaflı olan saçıma ciddi yumuşaklık veriyor kremlemesem bile çok kolay taranıyor ancak 2-3 banyoda üst üste kullandığımda saçlarım çok çabuk yağlanıyor o yüzden arada ıhlamurluyu kullanıyorum o da saçımın yağ dengesini düzenliyor gibi geliyor. en başta az köpürmesi ve alıştığımız şampuanlardan farklı kokması hoş gelmemişti ama yavaş yavaş saçlarımdaki canlılığı, parlaklığı, yumuşaklığı gördükçe kokuyu sorgulamayı bıraktım

16 mart 2017 17:16

21. Dogum günü hediyesi olarak ısırgan otlu olanı aldım ve bingoo!!

Hazirandan bu yana stok yaparak kullanıyorum resmen..Yağlı,ince telli ve hacimsiz saclarim var malesef..Ama her gun yağlanan saçımı 2. gün yağlanmasını sağladı ki bu benim icin başlı başına seçme nedenim zaten lakin bunun yanı sıra haziran da sütyen hizasına yakın olan saç uzunluğumu belime kadar hızla uzamasina sebep oldu..Aslında şampuanın bunda etkisi var mı bilmiyorum çünkü 1 seneye yakın saçlarıma ısı işlemi uygulamıyorum..Bununda etkisi vardır diye düşünüyorum..

Olumsuz olarak söyleyecegim şey saçlarım ince telli olduğu icin banyo sonrası inanilmaz dolaşıyor birbirine..Saç köpüğü ve tangel tazer ile bu problemin üstesinden geldigim icin bana olumsuz hic bir özelligi yok gibi geliyor..

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim; bir ara heycanlanıp hacim veren ıhlamurlu olan şampuanı kullanayım dedim şişenin yarısında bıraktım malesef hacim falan vermediği gibi inanilmaz derecede de yağlandırdı..

27 ocak 2017 17:43


20. içinde paraben yok diyip ama sülfatı basan şampuanlar gamı.

27 ocak 2017 16:09 27 ocak 2017 16:14

19. Bu şampuanlardan ıhlamur özlü olan turuncuya dönmüş ombremin rengini açtı bildiğiniz açtı. Birkaç gündür kullanıyorum herkes saçlarını mı boyattın diye sormaya başladı. Gri şampuan mı alsam diye düşünüyordum ama elimde şifam varmış çok memnun oldum<3

26 ocak 2017 22:35

18. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum hemen hemen bütün çeşitlerini denedim vaatlerini yerine getirdiğini söyleyemem ama saçlarımda gözle görülür yumuşamaya sebep oldu başka ürünlerle de bu yumuşamayı sağlayabilirim fikriyle yakın zamanda kullanmayı bırakacağım

29 aralık 2016 19:22

17. Parlak, Kolay Taranan ve Yumuşak Saçlar İçin olan şampuanını hediye vermişlerdi doğum günü kampanyasında, ama hiç memnun kalmadım. saçlarım zaman zaman aşırı kuru, zaman zaman da normal seyrinde devam eden bir yapıya sahip. Resmen saçlarımı açacağım diye yarısını tarakla birlikte elime aldım, krem sürdüğüm halde. Ayrıca aman aman bir arındırma da olmadı. Belki saçıma uygun bir ürün değildi bilemiyorum, markanın diğer birçok ürününü severek kullanıyorum ama şampuanlarına karşı ön yargılıyım.

30 eylül 2016 17:16


16. beğenmediğim şampuan çeşidi..

doğum günü hediyesi olarak almıştım, yağlı saçlar için arındırıcı özellikli olanını kullandım; ne arındırması, bildiğin her gün yıkamama rağmen gün akşama dönmeden geri yağlanıyordu saçım.. arındırma özelliği olmamasına rağmen, şu an kullandığım bebe şampuanından daha memnunum resmen! gün aşırı yıkıyorum ve yağlanma ikinci günün akşamında oluşuyor.

30 eylül 2016 15:43

15. Silikon ve paraben içermeyen doğal şampuan serisi. 3 çeşidini kullandım ve birinden özellikle bahsetmek istiyorum aynı dertten muzdarip olup denemek isteyen olursa diye. 3 kutuyu bayılarak bitirdiğim ilk şampuanı ince telli saçlar için hacim veren şampuan. Saçlarım uzun, yıkamadan en fazla 2 gün durabilen dümdüz ve hacimsiz bir saç. Verdiği yumuşaklık etkisi, ebegümeci kokusu vs harika. Hacim konusunda aslan yelesi performansı beklemeyi bırakalı çok oldu ama evet verdiği bir hacim var tabii ki uzun süreli değil. Yumuşatması ise yağlandırma şeklinde değil, şans verilebilir. İkinci şampuanım saç şekli benden tamamen farklı olan kardeşimin şampuanını kullanmak zorunda kalmamla denedim. Saçlarımın o dümdüz halini pek sevmediğim için sürekli maşalı olarak kullanıyorum. Kardeşimin saçları da çok gür ve dalgalı. Kıvırcık saçlar için olan baobab özlü şampuanını kullandıktan sonra da şok edici bir şekilde saçımda ufak tefek dalgalar oluştu, kalıcı olmadı ama o ufak hareket kuruttuktan sonra da devam etti, maşalı halini bile bir miktar muhafaza ettiğine göre dalgalı saçlar için mucize olabilir.

Sonuncusu ve benim için en değerli olanı ise kuru saçlar için besleyici şampuan olarak geçen yulaflı şampuanı. Seboreik dermatit hastasıyım ve saçlarımın özellikle ön kısmındaki bölgeden deli gibi beyaz toz şeklinde dökülme yapıyor. Bunu da seboreik dermatitle uğraşan başka bir arkadaşım önerdi ve normalde vichy dercos dışında hiçbir şampuan kullanmayan biri olarak buna bir şans verdim sonuç ha ri ka ! Dercos'a muadil demek için çok erken ama kesinlikle başarılı ve saçınızı dercosa alıştırmamak için dönüşümlü kullanılabilecek mis gibi tertemiz bir şampuan. Zaten bu üç şampuanın içinde de en az köpüreni bu. Sedef, dermatit, kepek vs tarzı sorunlarınız varsa denemenizi mutlaka tavsiye ediyorum süslüler.

23 eylül 2016 18:35

14. ısırgan otlu olanını kullandığım yağlı saçlarımı iki güne kadar dayandırabilen saçı hafif sertleştiren şampuandır.

15 ağustos 2016 00:09