yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (19)
  • medya (1)
  2

  48. Cildimde pek bir faydasını göremediğim güzel kokulu bir üründür. Ergenlik çağlarımda yemeyip içmeyip biriktirdiğim tüm paramı yüz yıkama jeline, toniğine ve nemlendirici kremine yatırdığım bu ürün benim için tam bir hayal kırıklığıydı. Cildimi arındırmadığı gibi içindeki ufak tanecikleri sivilcemi yüzüme dağıtmıştı ve üstüne sürdüğüm toniği cildimde yapış yapış bir etki bırakmıştı. Anlatırken bile o anı yaşadım ve üzüldüm.

  29 temmuz 12:37

  47. aman aman bir özelliği yok,bir daha almam 

  kullanınca kuruluk hissettim ama temizlenme hissetmedim zaten üstüne tonik uygulayınca da  çok iyi temizlemediği belli oluyor

  bunun yerine nivea kullanılabilir. sonuç daha başarılı

  15 haziran 11:12

  46. yves rocher kartı çıkardığımda tester'ı verilmişti ve severek kullanmıştım bir de yanına nemlendirici kullanıyordum ve cildim muazzam oluyordu. tester bitti aradan 4-5 ay geçti satın alayın dedim ve cildimi aşırı olmamakla beraber yağlandırmaya başladı -ki başka ürün de kullanmıyordum.. formülü değiştirilmişse eğer hata yapmışlar.

  not: bir de bu ürüne görevliler kuru ciltler için diyorlar ancak ambalaj üstünde normalden karma ciltler için diyor. enteresan bi durum

  19 mart 22:59 19 mart 23:01

  4

  45. ben de çoğu süslü gibi alışverişte hediye olarak almıştım ilk başta. kullandıktan sonra ''ne güzelmiş yaa bu'' deyince normal boyunu da almaya karar verdim. normal ve kuru ciltler için olduğunu söylediler, yağlıya dönük karma cildim olmasına rağmen yine de aldım. yüzümdeki yağlılık hissini alıyor, cildime ışıltı veriyor ve çok da güzel temizlediğine inanıyorum. makyajımı temizlemek için kullandığım ilk ürün değil, hatta en son makyajım çıktıktan sonra kullanıyorum, silikon yüz temizleme pediyle uyguluyorum ve çok memnunum. bir yıl oldu hala kullanmaya devam ediyorum.

  19 mart 13:38

  4

  44. İlk yves rocher alışverişimde deneme boyu verilmişti bu ürün nemlendiricisiyle beraber. nemlendiricisini yetersiz bulsam da bu ürünü çok sevdim. Sabahları da kullanıyorum, akşamları makyajımı temizledikten sonra da. Makyaj artıklarını gayet güzel temizliyor, çok fazla köpürmüyor. Ürünün kokusu ve ciltte bıraktığı his çok hoş, ayrıca cildim normalden kuruya dönük bir cilt ve gerginlik hissetmedim kullandıktan sonra. İndirimde alınabilir.

  9 şubat 02:38

  43. Ürünü henüz birkaç kez kullandım, fakat güzel bir temizleyici etkisi var. Ama tavsiyem temiz içerikli farklı markalar da deneyebilirsiniz .

  28 ocak 21:51

  42. Bana papatyalı temizleme yağı aldığım zaman bu ürünün deneme boyu hediye edilmişti. Cildimde verdiği o yapış yapış etkiyi sevmedim.bu serinin nemlendiricisi de böyle onun da testerını verdiler cilt tarafından emilmiyor.iki ürünü de vasat buldum para verip alacağım ürünler değiller. Bu ürün yerine markanın papatyalı temizleme jelini tercih edebilirsiniz nispeten daha iyi bir temizleme jeli.

  20 aralık 2018 11:55

  41. bende öyle çok da fark yaratmayan temizleme jeli işte. ne etliye ne sütlüye dokunur bir jel. temizlik görevini yerine getiriyor mu derseniz evet.

  17 aralık 2018 21:03 13 şubat 13:35

  40. 3-4 yıldır kullandığım yüz temizleme jelim. Kurutmuyor arkadaşlar rahatlıkla alabilirsiniz. Hassas Seboroit cildime bile kötü bi etkisi olmadı.

  17 aralık 2018 12:52

  39. Bunun deneme boyunu vermişlerdi. Yani işin özü dümdüz bir temizleme jeli. 

  Cildim karma-karmadan yağlıya dönük dönem dönem normale dönük.

  Herhangi bir iritasyona falan sebebiyet vermedi. 

  Cildimi neredeyse hiç kurutmadı diyebilirim. 

  Arındırması iyi, aşırı köpürmedi. 

  Ferahlık hissi veriyor. Spesifik bir etkisi yok. Benim deneyimim bu şekilde.

  Yani genel olarak güzel bir yüz yıkama jeli ama bitince almam. Başka bir ürün denemek istiyorum veya effaclar’a dönerim. 

  Şimdilik böyle. baya uzun zamandır deniyorum. Bir de makyajı yağ ile temizledikten sonra bir de bununla geçiyorum, tonik falan kullandığımda

  pamukta bir şey görmedim. 

  Aynı serinin kremini hiç ama hiç beğenmedim. Bende kistik sivilce yaptı. Bu arada çalışan hanımefendi bana kuru ciltler için demişti ama yves rocherde genel olarak her cilt tipi için uygun diye yazıyordu bu seri hakkında. Özellikle normal diye hatırlıyorum sanki ama bundan emin değilim. 

  Edit: ekleme 

  17 aralık 2018 01:02 17 aralık 2018 01:04