3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • oylar ()
  • medya (1)

78. nemlendiricisi kış için adeta bir mucize. bir nemlendiriciden beklediğiniz bütün özellikleri fazlasıyla karşılıyor. ancak serinin yüz yıkama jeli başarılı dğil malesef.

5 ekim 19:16

77. acaba peelingini kullanıp da memnun olan var mı diye beni düşündüren bir seridir kendisi. peeling yüzümde ne zaman kullansam sivilcelenmelere neden oldu ve onca para vermeme rağmen iki kere falan kullandım öylece duruyor acıdım verdiğim paraya. elimde tester olarak 7 8 tane nemlendiricisinden var bu serinin ama yine aynı şey olur diye korkudan onu da kullanamıyorum ama kafam rahat bir zamanda deneyeceğim onları da şimdi hiç sivilce çıkarmaya müsait değilim vallahi.

5 ekim 19:08

4

76. 48 saat etkili nemlendiricisi dermatitli, aşırı hassas ve kurak toprak gibi kuru cildime ilaç gibi gelen seri. Bugüne kadar doktor reçetesiyle medikal ilaçlar, soğuk sıkım doğal yağlar, dermalogica vb. cilt bakımında en iddialı ve pahalı markaların ürünlerini denemiş olsam da etkileri hep geçici oldu, maksimum bir ay sonra sorunlar tekrar kendini gösteriyordu. ürünleri kullanmaya devam etsem de cildimdeki kuruluğu filan yatıştırmıyordu. Bu kremin 4. Kutusunu aldım, o derece memnunum. 

3 eylül 15:47


75. Kuru ciltler için olan bir seri. Yüz temizleyicisini bir alışverişimde hediye etmişlerdi. Ben baya beğendim. Hem güzel temizliyor hem de kurutmuyor. Temiz içerikli olması da büyük avantaj. Yağlı ciltliler de kullanabilir bence. Bende sivilceye falan sebep olmadı. Nemlendiricisine gelirsek hayatımda kullandığım en iyi nemlendirici gerçekten. İnanılmaz güzel nem veren güçlü bir nemlendirici. Zoretanin dönemini bu nemlendiriciyle atlattım. Kış aylarında kuru ciltlerin vazgeçilmezi olabilecek bir nemlendirici. Makyaj altında da güzel duruyor. Fakat sakın yazın kullanmaya kalkmayın beş dakika geçmeden yüzde kusma yapıyor. Ter gibi atıyorsunuz nemlendiriciyi, yapış yapış oluyor. O yüzden yazın bunu kullanmak gibi bir hata yapmayın derim ben. Kış boyu güzel güzel kullanın yazın daha hafif bir şey alın. Bu nemlendiriciyi ise yağlı ciltlilere kış için bile önermem çünkü gerçekten çok ağır tam bir kuru cilt nemlendiricisi.

17 temmuz 11:26

74. yıllardır yüz yıkama jelini kullanıyorum, yüzümü ondan daha iyi temizleyen başka bir şeye rastlamadım. siyah noktalar bile bu temizlik sayesinde oluşma fırsatı bulamıyor :)

17 temmuz 11:13

73. Yaptığım bir alışverişte hediye olarak bu serinin nemlendiricisini verdiler. Sürdüğüm de verdiği his güzel hafif yapış yapış olsa da zamanla geçiyor. Fakat cilt tamamen emdikten sonra ürün soyulmaya başlıyor. Kullandığım en garip nemlendirici kendisi. 

17 temmuz 11:05

72. göz çevresi kreminden memnun kaldım, nemlendiricisi de fena değil... göz kremini tekrar alabilirim ama nemlendirici bittikten sonra başka alternatifleri denerim. bir dönem yüz yıkama jelini çok kullandım, 1 sene boyunca bittikçe aldım. Son dönemlerde nedenini anlamadığım bir şekilde yüzümü kaşındırmaya başladığı için bırakmıştım. Uzun süre geçti belki tekrar şans verilebilir.

5 temmuz 11:18


71. eau micellaire hydratante 2 en 1 toniğini özellikle kışın kullanıyorum. ciltte leke yaptığı yönünde hurafeler duymuştum. gayet cildime iyi geldi.

4 temmuz 21:53

70. Nemlendirici,tonik,peeling ve yuz yikama jelini kullandigim harika seri. Yves rocher i zaten cok severim. Ama bu seri cok guzel. Ozellikle tonigi. Bu tonik cidden cildimi derinlemesine temizliyor ve ayni zamanda nemlendiriyor hic yakmiyor irite etmiyor. Nemlendiricisi hafif ve cidden guzel nem veriyor.Peelingi de tam kararinda. Yuz yikama jeli de guzelce temizliyor ve gicir gicir yapmiyor cildimi, nemli birakiyor. Hepsi vaatlerini yerine getirem urunler. Tavsiye ederim

17 haziran 15:58 1 eylül 16:59

69. göz çevresi kremini severek kullandığım seri. makyaj altına sorun çıkarmıyor. jel yapıda olduğu için ağırlık yapmıyor ve çabuk emiliyor. 

6 haziran 14:48