3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • oylar (4)
  • medya (1)

71. Kuru ciltler için olan bir seri. Yüz temizleyicisini bir alışverişimde hediye etmişlerdi. Ben baya beğendim. Hem güzel temizliyor hem de kurutmuyor. Temiz içerikli olması da büyük avantaj. Yağlı ciltliler de kullanabilir bence. Bende sivilceye falan sebep olmadı. Nemlendiricisine gelirsek hayatımda kullandığım en iyi nemlendirici gerçekten. İnanılmaz güzel nem veren güçlü bir nemlendirici. Zoretanin dönemini bu nemlendiriciyle atlattım. Kış aylarında kuru ciltlerin vazgeçilmezi olabilecek bir nemlendirici. Makyaj altında da güzel duruyor. Fakat sakın yazın kullanmaya kalkmayın beş dakika geçmeden yüzde kusma yapıyor. Ter gibi atıyorsunuz nemlendiriciyi, yapış yapış oluyor. O yüzden yazın bunu kullanmak gibi bir hata yapmayın derim ben. Kış boyu güzel güzel kullanın yazın daha hafif bir şey alın. Bu nemlendiriciyi ise yağlı ciltlilere kış için bile önermem çünkü gerçekten çok ağır tam bir kuru cilt nemlendiricisi.

17 temmuz 11:26

70. yıllardır yüz yıkama jelini kullanıyorum, yüzümü ondan daha iyi temizleyen başka bir şeye rastlamadım. siyah noktalar bile bu temizlik sayesinde oluşma fırsatı bulamıyor :)

17 temmuz 11:13

69. Yaptığım bir alışverişte hediye olarak bu serinin nemlendiricisini verdiler. Sürdüğüm de verdiği his güzel hafif yapış yapış olsa da zamanla geçiyor. Fakat cilt tamamen emdikten sonra ürün soyulmaya başlıyor. Kullandığım en garip nemlendirici kendisi. 

17 temmuz 11:05


68. göz çevresi kreminden memnun kaldım, nemlendiricisi de fena değil... göz kremini tekrar alabilirim ama nemlendirici bittikten sonra başka alternatifleri denerim. bir dönem yüz yıkama jelini çok kullandım, 1 sene boyunca bittikçe aldım. Son dönemlerde nedenini anlamadığım bir şekilde yüzümü kaşındırmaya başladığı için bırakmıştım. Uzun süre geçti belki tekrar şans verilebilir.

5 temmuz 11:18

67. eau micellaire hydratante 2 en 1 toniğini özellikle kışın kullanıyorum. ciltte leke yaptığı yönünde hurafeler duymuştum. gayet cildime iyi geldi.

4 temmuz 21:53

66. göz çevresi kremini severek kullandığım seri. makyaj altına sorun çıkarmıyor. jel yapıda olduğu için ağırlık yapmıyor ve çabuk emiliyor. 

6 haziran 14:48

65. son günlerde tüm ürünlerin içeriği değişmiş seri. yüz yıkama jeli acayip bir şeye dönüşmüş, sabun içermediği için kurutmuyor ama köpürmüyor da. jel nemlendirici gibi tuhaf bir şey olmuş, eski kokusu da daha iyiydi sanki.

Edit: yeni yüz yıkama jeli minik minik pütür yapıyor

5 haziran 20:24 5 temmuz 13:30


64. Temizleme jelini daha çok az kullanmışken, yanağımda çıkan iki ağrılı büyük sivilceyle uğurlamış bulunmaktayım. 

1 haziran 05:14

63. Yüz yıkama jeli deli gibi sivilce yapıyor fakat cam kavanozdaki nemlendirici kremi şaşırtıcı derecede başarılı. Hem normal hem kuru ciltler için olanı var, ben yağlı ciltli olmama rağmen ocak ayının soğuğunda yüzüm kupkuru olduğu için daha yoğun nemlendirenini aldım ve çok memnun kaldım. Mükemmel ve zararsız bir şekilde nemlendirip cildi yumuşacık yapıyor. Yarın gidip ikincisini alacağım.

Bu arada ürünün tek falsosu birçok Yves rocher ürünü gibi yarım yıl gibi kısa bir ömrünün olması. Ama sağlıklı olan da çok eskitmeden bitirmek zaten.

26 mayıs 16:55

62. Yves rocher kart aldığımda bana bu seriden birkaç ürün hediye edilmişti, aklımda kalanlar jel formdaki yüz temizleyicisi ve nemlendirici kremi. Adı hydra olsa da ben kuru ciltlerin çok yeterli bulacağını düşünmüyorum, ancak yağlı ve karma ciltli süslüler beğenebilir. Yüz temizleme jeli gayet hafif bir ürün olsa da yağ bazlı olmadığı için kuru cildi bir tık gerebiliyor. Nemlendiricisi de güzel ancak çok yoğun nemlendirme sağlamıyor, daha hafif ve günlük bir ürün. 

22 nisan 16:06