yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • oylar (20)
  • medya (0)
  3

  104. Jel kremini ve temizleyicisi nedenini deneyimleme fırsatı bulduğum seridir. temizleyicisini beğendim, kolay durulanıyor, güzel temizliyor, hoşuma gitti açıkçası. fakat jel kremi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. nemlendirmesi benim için hiç yeterli değil. Sürdükten sonra Yüzümde hala gerginlik kalıyor. oysaki Oysa 48 saat aralıksız nemlendirmeyi vaadeden, çok iddialı Görünen bir ürün. Biraz güvenimi sarstı Açıkçası bu durum, üzdü

  20 kasım 2019 14:15

  103. Bu serinin "hydrating cleansing milk" -makyaj temizleme sütünü kullandım. Ürün hafif bir krem formunda,ben pamuğa döküp uygulama yapıyordum,bence elle uygulamaya pek uygun bir ürün değil.Yüz ve göz makyajımı iyi temizlemiyordu,gözlerimi yakıyordu ve bulanıklaştırıyordu. Üstünden makyaj temizleme jelimle yıkıyordum,cildi nemli bıraksa da bana herhangi normal bir kremle makyajımı temizliyormuşum hissiyatı veriyordu gerçekten. Kesinlikle önermem.

  10 kasım 2019 22:55

  5

  102. Nemlendirici Jel kremini kullandım ve yorumum ona yönelik.

  Bence Kuru\cok kuru ciltleri yeterince nemlendirmeyebilir, yağlı ciltlerde emilmeme sorunu yapabilir. Ben karma ciltliyim, annem de normal. İkimiz de beğendik.

  Kokusu ve jel yapısı hoştu. Nemli tutma süresi iyiydi (gizlinot: 48 saat falan degil tabii ki) ekstra yağlanma yapmadı. Sivilcelenme ve siyah noktalarda artış yaşamadım.

  bir kremden beklediğim her şeyi sağladı açıkçası. İndirimden 50 lira gibi bir fiyata almıştım, tekrar bir indirimde akşam kremim olarak almayı düşünüyorum.

  17 ekim 2019 16:46


  101. Kısa bir zaman önce yüz yıkama jelini (link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/normal-kuru-ciltler/nemlendirici-ve-ferahlatici-yuz-temizleme-jeli-390ml/?cmSrc=Category ) + güneş koruyucu yoğun kremini kullanmaya başladım (link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/normal-kuru-ciltler/48-saat-derinlemesine-nemlendiren-yogun-krem/?cmSrc=Category ) . birçok kişi -sanırsam ürünün ne işe yaradığını veya nasıl kullanılması gerektiğini okumadığından/sormadığından olacak- cildi kuruttuğunu iddia etmiş. Şahsen ben bu iki ürünü T bölgemdeki yoğun yağlanma sebebiyle aldım ve şöyle de bir gerçek var artık klişe olacak ama fiyatı ne kadar olursa olsun ne kadar abartılırsa abartılsın hiçbir markanın, serilerinden yalnızca tek bir ürününü alıp ''aman bu işe yaramıyor'' diye kenara atıvermeyin. Çok uzun bir zaman dilimi geçmemesine rağmen yüz yıkama jeli T bölgemdeki yağlanmayı gözle görülür bir şekilde azalttı. Yanaklar veya çene kısmında kuruluk vesaire de yapmadı çünkü kremiyle birlikte kullanmaya özen gösteriyorum.

  Krem olayına değinecek olursam iki çeşidi var bunların: Biri daha soft (link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/normal-kuru-ciltler/48-saat-derinlemesine-nemlendiren-jel-krem/?cmSrc=Category ) , diğeriyse daha yoğun. yukarıda blirttiğim gibi ben yoğun olanını kullanıyorum.

  İkisini de kullandım ve soft olanın pek ahım şahım bir olayı olmadığını söyleyebilirim, hemen emilmesi dışında normal bir kremden farksız. Diğerinin -ki bunu düzenli kullanmaya özen gösterdim- yoğunluğunun sebebi ''Güneş koruyucu'' özelliğinden geliyor ve cildi, yağlandırma yapmadan nemlendiriyor. Güneşten hemen etkilenen bir cildim olmasına ve hemen leke oluşmasına rağmen bu krem leke oluşumunu engelledi diyebilirim.

  Yani kısaca yüz yıkama jelini kesinlikle öneriyorum ama ürünü kremiyle kullanmaya dikkat edin. Cilt tipinizi iyi belirleyip ona göre seçim yapın zaten yves rocher'e gittiğiniz zaman ordaki görevliler size bu konuda da yardımcı olacaklardır.

  30 eylül 2019 00:47 30 eylül 2019 15:02

  100. yıkama jelinden çok memnundum, hatta 1 sene boyunca 2 tüp bitirdim. 3. tüpümü aldığımda cildimde kızarıklık yapmaya başladı. bu nedenle kullanmayı bıraktım. kendisiyle makyaj fırçalarımı yıkayıp bitirdim ve vedalaştık

  18 eylül 2019 14:20

  4

  99. yüz yıkama jelini severek kullandığım, 2 tüp bitirdiğim seri.

  içinde sls olmasına rağmen fazla köpürmüyor, makyajımı yağla çıkardıktan sonra cildimi güzel bir şekilde temizliyor, nemli ve ferah bir his bırakıyor. küçük boyu da birkaç ay rahat gidiyor. şu aralar başka ürünler kullanıyor olsam da tekrar alabilirim.

  17 eylül 2019 15:16

  98. yıkama jelini kullandığım seri. maalesef kullandığım çoğu jel yüzümü tahriş edip kızarttı. ama bu jelde öyle bir sıkıntı yaşamadım. bence tek başına makyaj çıkarmak için yetersiz bir ürün. misel su ya da makyaj temizleme mendiliyle sildikten sonra kalıntıları temizlemek veya makyajsız yüzü tozdan arındırıp ferahlatmak için kullanıma daha uygun. ben genelde küçük boyunu kullanıyorum, bayağı uzun gidiyor. son aldığımda saklama süresini düşünmeden büyük boyunu aldım. herhangi bir bozulma yapmadı ama yine de alacaksanız aklınızda bulunsun.

  bir de nemlendirici kreminin testerını kullanmıştım, fena değildi. sonra normal boyunu da almıştım ama onu kullanmadan kardeşime verdim. keşke vermeseydim.(gizlinot: swh)

  17 eylül 2019 13:22 17 eylül 2019 13:25


  4

  97. Yıkama jelinin ve nemlendirici kremininin deneme boyu elimde bulunuyor, bir hafta kadar kullandım ikisini de. ortalama etkiye sahip olduklarını söyleyebilirim. Yıkama jeli hiç kurutmadı, yapısı çok akışkan değil kullanımı kolay. nemlendiricisi ise normal ciltler için yeterli, yağlanma yapmıyor. Yapısı ve etkisi bende (bkz: bioderma sensibio light cream) gibi oldu. ikisi de Komedon oluşturmadı. 

  günümüz market kozmetiği fiyatları uçtu gitti malum. Eczane ürünlerine bütçesi yetmeyip garnier, neutrogena gibi markaları kullananlar için güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum yves rocher cilt bakım ürünlerinin. 

  Bu seride yapay bir parfüm kokusu var. Çok rahatsız edici değil yine de. Sebo vegetal serisi ise hafif bitkimsi kokuyor, parfüm konusunda hassas karma-yağlı ciltliler o seriye yönelebilirler.

  16 eylül 2019 18:12 16 eylül 2019 18:14

  4

  96. nemlendiricisini ve yüz yıkama jelini kullandığım seri.

  benim karma cildimde herhangi bir irritasyona neden olmadı, bunun yanında lekelerime ve sivilcelerime de iyi ya da kötü gelmedi. krem biraz yoğun olduğu için yüzümde bıraktığı yapışkan hissi pek sevemedim. yıkama jelini ise elimdeki ürünler bittikten sonra tekrar alabilirim.

  16 eylül 2019 17:58

  4

  95. Temizleme jelini ve jel kremini kullanıyorum. Temizleme jelinin makyajı çok iyi çıkardığı söylenemez fakat verdiği parlaklık takdire şayan. Kremini severek kullanıyorum kokusu gerçekten çok güzel su gibi yapısı olmasına rağmen karma cildimin nem ihtiyacını karşıladı ve indirim dönemlerinde çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz 

  10 eylül 2019 17:38