yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (109)
  • oylar (26)
  • medya (0)
  1

  109. Yves Rocher'in bb kremini almıştım yanında promosyon olarak temizleme jelinin küçük boyunu vermişlerdi. Kullandığım en boş ve işlevsiz yüz temizleme jeli. Drug store'lardan rastgele alacağınız herhangi bir yüz temizleme jeliyle aşağı yukarı aynı kalitede. 

  23 mart 14:08 23 mart 14:09

  5

  108. jel temizleycisini ve yanında tester olarak verilen nemlendiricisi kullanıyorum

  cildim genel olarak yanaklarım alnım çenem kuru, t bölgem yağlıdır. bu sebepten temizleyiciye bayılıyorum, yüzümü mis gibi pürüzsüz yapıyor resmen. yanaklarım ve çenem kuruluktan kabuk kabuk olur genelde. tüm bunların önüne geçti artık kabuklanma şikayetim yok. yıkadığımda ise temizlenmiş hissini veriyor bana.

  nemlendirici ise tester boyutundan deneyimlediğim kadarıyla çok beğendim. yüzde ağırlık yapmıyor, yapısı hoş. hemen emiliyor yağlı bırakmıyor. onu da şu ortalık durulduğu zaman almayı planlıyorum.

  23 mart 10:44

  107. toniği nemlendirmiyor, cildi kurutup germe yapmıyor.

  nemlendirici kremi ise yoğun bir nemlendirme özelliğine sahip kuru cilt için tam uygun

  22 mart 17:51


  4

  106. karma ciltliyim. yanaklarım ne kuru ne yağlı, t bölgem (özellikle burun) yağlı. temizleme jeli ve nemlendiricisinin deneme boylarını kullanıyorum bir süredir.

  temizleme jelinin kuru ciltlere uygun olacağını düşünmüyorum. çünkü benim cildimi bile biraz geriyor. ama kurutmuyor. sivilcelerime iyi geldiğini, küçülttüğünü gözlemledim ama bunu kurutarak yapıyor (cildimi değil sivilceleri). içeriğindeki sls beni rahatsız etse de, jelin verdiği hissi ve temiz görüntüyü seviyorum.

  nemlendirici ise yoğun yapıda. kuru ciltlere yeterli gelmeyebilir yine. bende biraz yağlanmaya sebep oldu çünkü dediğim gibi yoğun bir yapısı var. ama ben o aşırı nemli biraz da yapış yapış hissi seviyorum. sabah kalktığımda yüzüm kuru olmuyor ama burun kenarlarım biraz yağlı oluyor. yani karma ciltlerde yağı dengelemiyor denebilir. tabii ki bunun sebebi de matlaştırıcı veya yağ dengeleyici özelliğinin olmaması. bunu sağlamak için ekstra ürünler kullanılabilir. belki toniği ile birlikte daha iyi çalışır bilemiyorum.

  indirimde makul fiyatlara düşüyorlar. içerikleri tamamen temiz değil bunu da belirtmekte fayda var. özellikle kremin içeriğinde alkol bulunuyor.

  ben temizleme jelini belki tekrar alırım ama kremini alacağımı sanmıyorum. normal ciltlerin bu iki ürünle çok iyi anlaşacağını düşünüyorum

  22 mart 17:42

  3

  105. Jel kremini ve temizleyicisi nedenini deneyimleme fırsatı bulduğum seridir. temizleyicisini beğendim, kolay durulanıyor, güzel temizliyor, hoşuma gitti açıkçası. fakat jel kremi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. nemlendirmesi benim için hiç yeterli değil. Sürdükten sonra Yüzümde hala gerginlik kalıyor. oysaki Oysa 48 saat aralıksız nemlendirmeyi vaadeden, çok iddialı Görünen bir ürün. Biraz güvenimi sarstı Açıkçası bu durum, üzdü

  20 kasım 2019 14:15

  104. Bu serinin "hydrating cleansing milk" -makyaj temizleme sütünü kullandım. Ürün hafif bir krem formunda,ben pamuğa döküp uygulama yapıyordum,bence elle uygulamaya pek uygun bir ürün değil.Yüz ve göz makyajımı iyi temizlemiyordu,gözlerimi yakıyordu ve bulanıklaştırıyordu. Üstünden makyaj temizleme jelimle yıkıyordum,cildi nemli bıraksa da bana herhangi normal bir kremle makyajımı temizliyormuşum hissiyatı veriyordu gerçekten. Kesinlikle önermem.

  10 kasım 2019 22:55

  5

  103. Nemlendirici Jel kremini kullandım ve yorumum ona yönelik.

  Bence Kuru\cok kuru ciltleri yeterince nemlendirmeyebilir, yağlı ciltlerde emilmeme sorunu yapabilir. Ben karma ciltliyim, annem de normal. İkimiz de beğendik.

  Kokusu ve jel yapısı hoştu. Nemli tutma süresi iyiydi (gizlinot: 48 saat falan degil tabii ki) ekstra yağlanma yapmadı. Sivilcelenme ve siyah noktalarda artış yaşamadım.

  bir kremden beklediğim her şeyi sağladı açıkçası. İndirimden 50 lira gibi bir fiyata almıştım, tekrar bir indirimde akşam kremim olarak almayı düşünüyorum.

  17 ekim 2019 16:46


  102. Kısa bir zaman önce yüz yıkama jelini (link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/normal-kuru-ciltler/nemlendirici-ve-ferahlatici-yuz-temizleme-jeli-390ml/?cmSrc=Category ) + güneş koruyucu yoğun kremini kullanmaya başladım (link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/normal-kuru-ciltler/48-saat-derinlemesine-nemlendiren-yogun-krem/?cmSrc=Category ) . birçok kişi -sanırsam ürünün ne işe yaradığını veya nasıl kullanılması gerektiğini okumadığından/sormadığından olacak- cildi kuruttuğunu iddia etmiş. Şahsen ben bu iki ürünü T bölgemdeki yoğun yağlanma sebebiyle aldım ve şöyle de bir gerçek var artık klişe olacak ama fiyatı ne kadar olursa olsun ne kadar abartılırsa abartılsın hiçbir markanın, serilerinden yalnızca tek bir ürününü alıp ''aman bu işe yaramıyor'' diye kenara atıvermeyin. Çok uzun bir zaman dilimi geçmemesine rağmen yüz yıkama jeli T bölgemdeki yağlanmayı gözle görülür bir şekilde azalttı. Yanaklar veya çene kısmında kuruluk vesaire de yapmadı çünkü kremiyle birlikte kullanmaya özen gösteriyorum.

  Krem olayına değinecek olursam iki çeşidi var bunların: Biri daha soft (link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/normal-kuru-ciltler/48-saat-derinlemesine-nemlendiren-jel-krem/?cmSrc=Category ) , diğeriyse daha yoğun. yukarıda blirttiğim gibi ben yoğun olanını kullanıyorum.

  İkisini de kullandım ve soft olanın pek ahım şahım bir olayı olmadığını söyleyebilirim, hemen emilmesi dışında normal bir kremden farksız. Diğerinin -ki bunu düzenli kullanmaya özen gösterdim- yoğunluğunun sebebi ''Güneş koruyucu'' özelliğinden geliyor ve cildi, yağlandırma yapmadan nemlendiriyor. Güneşten hemen etkilenen bir cildim olmasına ve hemen leke oluşmasına rağmen bu krem leke oluşumunu engelledi diyebilirim.

  Yani kısaca yüz yıkama jelini kesinlikle öneriyorum ama ürünü kremiyle kullanmaya dikkat edin. Cilt tipinizi iyi belirleyip ona göre seçim yapın zaten yves rocher'e gittiğiniz zaman ordaki görevliler size bu konuda da yardımcı olacaklardır.

  30 eylül 2019 00:47 30 eylül 2019 15:02

  101. yıkama jelinden çok memnundum, hatta 1 sene boyunca 2 tüp bitirdim. 3. tüpümü aldığımda cildimde kızarıklık yapmaya başladı. bu nedenle kullanmayı bıraktım. kendisiyle makyaj fırçalarımı yıkayıp bitirdim ve vedalaştık

  18 eylül 2019 14:20

  4

  100. yüz yıkama jelini severek kullandığım, 2 tüp bitirdiğim seri.

  içinde sls olmasına rağmen fazla köpürmüyor, makyajımı yağla çıkardıktan sonra cildimi güzel bir şekilde temizliyor, nemli ve ferah bir his bırakıyor. küçük boyu da birkaç ay rahat gidiyor. şu aralar başka ürünler kullanıyor olsam da tekrar alabilirim.

  17 eylül 2019 15:16