sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • oylar (1)
 • medya (1)

11. bukle konusunda bana kesinlikle bir sonuç vermedi. her saçıma sürdüğümde bir umutla buklelerimi belirginleştirmesini bekledim. yani benim için gerçekten hayal kırıklığıydı. tek faydası saçımı biraz yumuşatmasıydı. 

20 ağustos 2018 00:58

10. kuru, kabarık ve kıvıcık bir saça sahibim. saçıma hiçbir etki katmadı. hatta kepeklenme bile yaptı. mağazadaki çalışan kadının önermesiyle kıvırcık saçlar için olan kremiyle beraber satın almıştım fakat çok pişmanım. zaten kuru olan saçım daha da kurudu, daha da kabardı. onun yerine benim gibi kuru saçlarınız varsa pantene'in nem terapisi şampuan ve kremini öneririm. 

16 haziran 2018 13:10

9. Dalgalı saçlarımın banyodan sonra, parmaklarımla dolayınca kıvırcık olmasından mütevellit, belki düzleştiriciye ihtiyacım kalmaz diyerek aldığım, ama beni hayal kırıklığına uğratan şampuan.

Benim saçlarım her gün düzleştirilmekten, şu sıralar iki ayda bir boyanmaktan ötürü ziyadesiyle kuru. Bu şampuan saçımı tam anlamıyla sertleştirip, kazulet gibi durmasına neden oluyordu. Saçım, deniz tuzu yemiş de birbirine yapışmış gibi sabit duruyordu. Kremi de kullandım, lakin krem de yeterince yumuşatmadı. Saçım bukleli falan da olmadı zaten. Üstüne de kepeklendi saçlarım ve matlaştı da. Ucuz da değil 30 tl gibi bir şey. Şampuanın gramajı 250 mil, kreminse sadece 150 mil. O paraya  gider hask alırım, hiç olmazsa gerçekten yumuşatıyor. Kısaca ben hiç sevemedim ve verdiğim paraya aşırı üzülüyorum. 

13 haziran 2018 13:30

8. bunu da sevmedim fazla yumuşatıyor.saçım kıvırcık değil dalgalı; şuan değil ama uzunken dalgasını tutuyordu , çok yumuşattığı için sevemedim kıvırcık saçlar nemi sever belki de o yüzdendir ama benim saçım için olmadı..

30 kasım 2017 16:06

7. öncelikle şampuanın hiçbir artısını göremedim. işin ilginç yani sanki diplere ulaşmıyormuş gibi bir hissi var. saçlarımı yıkadıktan sonra diplerde olan o efil efil his bu şampuanı kullandığımda olmuyor. saçlarım birbirine tutam tutam yapışmış, sanki saçım şampuanlı kalmış gibi bir hal alıyor.

saç kremi ise tam bir felaket, benim saçlarım kıvırcık ve çok kuru, saçlarımı sadece duşta ıslakken saç kremi ile tarayabiliyorum ama bu saç kremiyle tarayamadım. bir avuç dolusu kullanmama rağmen saçlarım asla yumuşamadı taramaya çalışırken de bildiğiniz yolundu. 4-5 sefer ziyan olmaması için şans verdim bu ikiliye ama saçlarım tarama esnasında baya yıprandı. artık dün pes ettim, saçlarım o kadar kötü oldu ki zar zor taradıktan sonra hindistan cevizi yağı sürdüm koca bir avuç yumuşaması kendisine gelmesi için.

özetle; ince telli, kuru ve kıvırcık saç tipi olanlara kesinlikle tavsiye etmiyorum. eğer burda bahsettiğimiz dalgalı ve kuru olmayan saçlarsa belki memnun kalınabilir ama ciddi kıvırcık saçlılar hiç denemesin bile.

31 mayıs 2017 08:57

6. bu şampuanla erasmusum sırasında tanışmıştım, italyanın havasından suyundan yumuşadığını sandığım saçlarım yves sayesinde yumuşamış meğersem. çok memnun kaldım. yves rocherdan sonra saçlarımı hiçbir şampuan o kadar yumuşacık yapamadı maalesef. mısır özlü olan ile kıvırcık saçlar için olan arasında kalacak olursanız kesinlikle kıvırcık saçlar için olanı alın derim. ah bi de keşke italyadaki kadar indirim ve promosyon olsa...

18 ekim 2015 17:25 18 ekim 2015 17:26

5

5. bayılıyorum. her indirimde bir kaç tane alıyorum. gerçekten saçlarımı yumuşacık yapan ve şekilsiz buklelerimi maşayla yapılmış gibi gösteren tek şampuan bu oldu. şaç kremi konusunda karmacilt'e katılıyorum gerçekten çok çabuk bitiyor . (bu arada her gün duş alıyorum o da çabuk bitme nedeni olabilir ancak her gün yıkamama rağmen saçlarımı kurutmuyor,yıpratmıyor,saç derimde kaşıntı,kepeklenme gibi bir probleme neden olmuyor.) ama o spreyinden nefret ediyorum. ilk kullandığımda (ıslak saça) saçlarımı jöle kullanmışım gibi kuruttu ve yapış yapış yaptı. o görüntü saçlarımı tekrar yıkayana kadar geçmedi (ki zaten gün içinde artık saçlarımdan nefret edip yıkamıştım) ikinci kullandığımda da aynısını yapınca o kadar sinir oldum ki çöpe attım.

23 eylül 2015 01:37 23 eylül 2015 01:37

4. İki üç tüp bitirdiğim, ilk başta çok işe yarayan ve severek kullandığım ama sonradan etkisini nasıl olduysa kaybetmiş şampuan. O yüzden artık almıyorum.

Bir de Yves Rocher güya doğal bi markayız biz falan diyo da, içeriğinin ikinci maddesi sülfat şampuanların. Ama markayı genel olarak seviyoruz, rujları, rimelleri allıkları müthiş.

8 eylül 2014 18:13

3. saçlarımı yumuşatan ancak kıvırcık saçımda başka bir etki göstermeyen şampuan ( güya bukleleri belirginleştiriyor )

8 eylül 2014 17:34

2. Kıvırcık saçlarıma hiç bir anlam katmayan şampuan. Ayrıca saç dibinide temizliğini hiç sanmiyorum. Sadece alerjik cildim de bir sorun yapmadı gözlerimde yakmadi

4 eylül 2014 13:24 4 eylül 2014 13:26