5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (1)

1. tarağı da kalemi de işlevsel olan ürün. doğal bi renk olan küllü rengini sürüp üzerinden tarağıyla tarıyorum. bi de oriflame kaş jeli kullanıyorum, tüm gün kaşlarım aşağı düşmeden gezebiliyorum.

2 mayıs 2014 19:47 2 mayıs 2014 19:52

2. 02 küllü rengini edindiğim ve gerçekten çok çok başarılı bulduğum, bir tarafı kalem bir tarafı kaş fırçası olan kaş renklendirici.

Kalemle doğallık yakalamak imkansız diye düşünürdüm, tüm sözlerimi yedim yuttum. Hem yumuşak sürümlü hem de oldukça kalıcı. Bu kalemin üstünden The Body Shop Brow and Lash Gel'iyle geçiyorum ve sonuç tam istediğim düzenli ve doğal kaslar.

4 ağustos 2015 20:46

3. 02 rengi tam olarak aradığım küllü rengi veren ve bir o kadar da doğal duran bir kalem, sayesinde ne fara ne de başka bir kite ihtiyaç duymayıp yıllardır kullanırım. Eğer saçınız küllü sarı tonlarındaysa ve aradığınız kalemi bulamadıysanız -piyasadakilerin çoğu kızıl tonlu- maalesef, aradığınız ürün büyük ihtimalle budur. Ama indirim dönemlerini beklemekte fayda var.

9 ekim 2015 19:25 5 aralık 2015 14:19


5

4. Blonde rengine sahip olduğum canım kalemim.Çok çok doğal bir sonuç veriyor.Terleseniz bile akmıyor dağılmıyor(gizlinot: dağılan şey kaşım oluyor jkshjksa).Küllü bir rengi var kızıllık namına hiç bir şey yok.Üstelik fırçası çok güzel tarıyor.Kalem bitince o fırçayı saklarım kesin (gizlinot: sanki ürünü yeniden almıyıcakmışım gibi )(gizlinot: swh) 6 aydır haftanın yaklaşık 3-4 günü kullandım şuan minicicik kalmış durumda bana baya dayandı kereta (gizlinot: kaldıki gün içinde bile kullanabiliyorum)

edit :İndirimdeyken almanız tavsiye olunur(gizlinot: çünkü neden yves rocher hep indirim yapıyor boşuna fazla para vermeyiniz )

14 temmuz 2016 17:13 14 temmuz 2016 17:15

5. Yıllardır kullandığım tek kaş kalemi. Bendeki hangi rengi aklımda yok ama kaşlarımda çok doğal duruyor ve fırçası ile taradığımda güzel bir sonuç elde ediyorum.

14 temmuz 2016 17:15 23 ekim 2016 23:19

6. bir trikotilomani (gizlinot: saç, kaş, kirpik yolma ) hastası olarak 3,5 yıldan fazladır en büyük yardımcım olan kaş kalemi. 02 numarasını kullanıyorum. gerçekten çok doğal bir duruşu var. insanlara kaşlarımı boyadığımı söylediğimde şaşırıyorlar ve yakından incelediklerinde fark ediyorlar. (gizlinot: kaşım tamamen yok değil ama yolduğum için ince ve boşluklu )

kalıcılığına gelirsek, denize batıp çıktığımda dahi bozulma olmadı. (gizlinot: ama havuzda silinmişti ben de anlamadım. ) yanımda daima tazelemem gerekirse diye bulundururum ama çok çok nadir tazelemem gerektiği olmuştur.

sürümü gerçekten çok kolay. fiyatı da performansına göre iyi, 34 tl gibi bir şeydi. indirimde gördü mü yedekliyorum.

14 temmuz 2016 18:26

7. İndirim kampanyamı kullanabilmek için ve diğer kaş kalemlerimin renginden çok da memnun olmadığım için dün en koyu rengini satın aldım, sinemaya yetişeceğimiz için çok hızlı karar verdim umarım pişman olmam. Fiyatına ödedikten sonra fişten baktım desem :)) 37 tl imiş ben şok ahjkll neyse artık bakıcaz performansına. tarağı da çok hoş bu arada

5 ağustos 2016 21:00


8. Doğal görüntüyü bozar kaygısıyla kaş kalemi kullanmak istemiyordum fakat artık fotoğraflarda bile zor görünür olması tak dedirtti ve burda da okuduğum yorumlara güvenerek almayı kafaya koydum. mağazada 03 numarasını denedikten sonra ne kadar güzel durduğunu fark ettim. kesinlikle doğal duruyor ve bazen kaş rimeliyle üzerinden geçmesem de gün boyu kalıcı. istediğim miktarda uygulayabiliyorum ve kullanımı da rahat. biterse tekrar alabilirim çünkü rengi tam uydu.

9 şubat 18:27

5

9. markanın çok ürününü kullandığım söylenemez ama bu kalem bir harika. hem rengi cuk oturuyor hem kullanımı çok kolay, kısa kısa boyayıp fırçayla hızlıca üstünden geçmek yetiyor. ilk kalemimi kaybettiğimde hatırlamadığım başka bir markadan kaş kalemi aldım ve aradaki farkı görmüş oldum. yine bir indirim döneminde alıp yedekledim, başka marka arayarak riske girmek istemem. yine de burdaki yorumlara bakınca kaş jeli de kullansam mı üstüne diye düşündüm, bi deneyebilirim.

9 şubat 22:28