yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (2)

  14. kepek sorunumu bir yıkamada geçiren ancak onun yerine bana saç dökülmesi hediye eden şampuandır. durulama sırasında ve tararken öbek öbek döküyor saçlarımı, 1 aydır kullanıyorum dökülmede hiçbir azalma yok aşırı sinirimi bozdu bu durum. sanırım bir seçim yapmam gerekiyor: saç dökülmesi mi kepek mi?

  21 temmuz 17:39

  13. Dünyaya gelmiş mucizelerden. Kepeği anında geçiriyor, kafa derim müthiş rahatlıyor. Keşke saçlarıma etkisi market şampuanı gibi olmasa da sonsuza kadar kullansam. 300 ml yaklaşık 30 32 lira civarına denk getirip indirimden alıyorum. Diğer şampuanla kepek yaptı mı hopp hemen bununla yıkıyorum, bir süreliğine geçiyor. Ara ara kullanmaya çok iyi. Uzun süreli kullanımda saçım çok yıpranıyor. Araftayız açıkcası.

  13 kasım 2020 04:12

  12. Kız kardeşimin alıp ateş tutmuş gibi kenara fırlattığı şampuan. Sağlıksız bir saç derisi ve saçları olduğu için her şampuanla kolay anlaşamıyor kendisi. Onun aksine ben ise beyaz sabunla bile saçımı yıkasam bir süre yaşayabilirim normal şekilde.

  Buna güvenerek de geçen gün banyoda görüp ziyan olmasın bari ben kullanayım dedim ancak, saç dökmeye yemin etmiş gibi anında etkisini gösterdi.

  Kenara fırlatılmayı hak ediyor. Canım kokolu ogx.

  Edit: La burası nasıl bir ortam, coconatlı ogx marka şampuan işte. Koko ne olacak başka alüminyum.

  29 ağustos 2020 01:28 29 ağustos 2020 10:18


  11. 40 lira olmuş allah kahretsin dediğim şampuan. 50 den düşürmüşler bi de. ulen yuh pandemide bile 26 liraya sipariş ettim insafsızlar. işin yoksa yeni şampuan bul şimdi. dünden beri kendime gelemiyorum. 40 lira ya. k ı r k.

  edit: saç derim alerjik olduğu için ve bu yüzden kepeklendiğini düşündüğüm için doğal sülfatlı organic shop şampuan aldım. ilk günümde kepek yapmadı, yapmazsa editleyeceğim. onu 18'den alabiliyorsunuz gratisten...

  1 temmuz 2020 10:57 3 temmuz 2020 13:01

  10. Ah bu ne güzel şeymiş böyle. Saçımda dönem dönem kepek olur ve 1 aydır azmış vaziyette idi. Daha bugün kullandım ilk defa, çok taze. Ama etkisi mü kem mel! Resmen dün saçımın dibinde gördüğüm büyük kepekler yok oldu. Şaşılacak şey doğrusu. İnşallah böyle devam eder.

  Edit: yeni şişesinin resmini medyaya attım.

  2 haziran 2020 18:37 2 haziran 2020 18:38

  9. Bendeki seboreik dermatite çare olamamış şampuan. Beklentim de fazla yüksek değildi aslında davines'in kepek şampuanından sonra(gizlinot: Davines purify şampuan çok başarılı bu arada ).

  Başta cidden kepeği temizliyor ama 1-2 hafta içinde eski haline dönüyor kepekler. Ee sürekli saç yıkayıp üstüne üstlük tozlu omuzlarla gezmek biraz sinir bozucu olabiliyor. Yani saç temiz ama kepekli. O yüzden yoluma vichy ile devam ediyorum.

  Eski versiyonu bilmiyorum ama şu anki yeni versiyonun Kokusu cidden güzel bu arada.

  Sonuç olarak dermatit nedenli kepek sorununuz yoksa çözüm olabilir ama dermatite etkisi biraz zayıf.

  11 aralık 2019 23:46 11 aralık 2019 23:48

  8. eşim ortalama 4 aydır kullanıyor. kendisinin seboreik dermatiti var sürekli medikal şampuan kullanır fakat eczane şampuanlarının hiçbirinden , bu şampuandan memnun kaldığı kadar memnun kalmadı. kepeklerde gözle görülür derecede azalma var , henüz kepeği tamamen bitirmiş değil, fakat orta dereceli kepekli saça çok iyi gelecektir.

  20 haziran 2019 10:51


  7. Bende kabuk kabuk dökülen aşırı miktarda kepek vardı. Üç yıkamada azalttı. artık kabuk kabukluk kalmadı ama toz halinde hala azıcık geliyor kepekler. Yıkadıkça azaldığını gözlemliyorum. Büyük ihtimal bir kaç yıkamadan sonra tümden geçer.

  düzeltme: bir aydır kullanıyorum %95 oranında geçirdi.

  20 haziran 2019 00:58 8 temmuz 2019 13:33

  6. bir akşam şampuan almam gerekiyor diye öylesine alelacele aldım, beklentim çok düşüktü. İki yıkama sonrası artık kepeğimin olmadığını farkettim. Hemen hemen bir aydır kullanıyorum. Bir ilgisi var mı emin değilim fakat saç dökülmemde sıfıra yaklaştı.

  18 şubat 2019 23:32

  5. bu kadar az girdi girilmesine şaşırdığım şampuan.

  çünkü harika bir performansı olduğunu düşünüyorum. Bundan birkaç ay önce bir türlü geçmeyen kepeğim vardı. head&shoulders kullanmıştım, işe yaramamıştı. sonra araştırma yapıp bu ürünü aldım, iyi ki almışım. ilk kullanımdan itibaren kepeği geçirdi, hala da geri gelmedi. herhalde 3 kutu bitirdim, sonra gerek olmadığından yves rocher'nin başka bir şampuanına geçtim.

  kepek sorunu olanlara kesinlikle tavsiye ederim. saç kremi de kullanırsanız sertlik ya da kuruluk sorunu da yaşamazsınız.

  ilgili medya:
  1
  22 aralık 2018 21:03 22 aralık 2018 21:10