4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • oylar ()
  • medya (3)

46. günlük makyajları güzel temizleyen, ben de sivilceye neden olmayan pratik makyaj temizleme yağı. kuru cildinize masaj yaparak uyguluyorsunuz, suyla temas edince yağlı hissi hemen gidiyor. waterproof maskaraları ve kalın yapılı fondötenleri tamamen temizleyemiyor sonrasında bir misel sudan yardım almanız gerekebiliyor. pamuk kullanımını azalttığı ve muadillerine göre uygun fiyatlı olduğu için kullanılabilir bir ürün.

11 eylül 12:49

45. Ultra hafif temizleme yağı. Zor maskaraları yoğun farları çözüp akıtacak kadar güçlü, yapış yapış olmayacak kadar da hafif. Eğer kuru bir cildiniz varsa ardından jel kullanmadan sadece suyla yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Çünkü benim yağlı cildimde bile sadece suyla yıkama sonrası fena değil. Ama ben köpüren bir jelle yıkıyorum mutlaka. Tavsiye ederim. 39,90idi eğer yeni bir zam gelmediyse. 

8 eylül 14:31

44. sabit makyajım suya dayanıklı rimel, göz altıma sürdükten sonra oraya buraya dağıttığım kapatıcı, transparan pudra ve rujdan oluşuyor.

daha önce makyajımı temizlerken hindistan cevizi yağı haricinde aynı formda başka bi ürün kullanmamıştım. hindistan cevizi yağını arındırma kısmında zorlandığım için bırakmıştım. aklımda makyaj temizliğine yönelik üretilen bi yağ-balm almak vardı, o sıralar yves rocher bu ürünü yeni çıkarmıştı. bir sene oluyor. bir senede yaklaşık iki tane bitirmişim, bir adet de stoğumda var.

ten makyajımda yağ kullanmayı sevmiyorum, pamuk ve micellar suyla cildimi silme ihtiyacı hissediyorum muhakkak. makyajlı yüzüme yağ sürüp ovaladıkça tabiri caizse kiri pası cildime yediriyormuşum gibi geliyor. (gizlinot: muhtemelen yanlış düşünüyorum ama) :( yani bu ürünü sadece göz makyajımı temizlerken kullanıyorum.

suya dayanıklı olmayan rimeller bende akma yapıyor, göz altlarım zaten mor, bi de o akmış görüntüye dayanamadığım için suya dayanıklı kullanıyorum. pamuk, çift fazlı micellar su hem çabuk bittiği için biraz masraflı gelmeye başlamıştı hem de göz çevremi hırpaladığmı fark etmiştim, bunun yanında daha çok vaktimi alıyordu. yağ arayışına bu şekilde girdim.

bu üründen önce iki pompa alıp rimelimi gevşetiyorum sonra iki pompa daha alıp tamamen temizliyorum. gözlerimi yakmıyor. rimel kalıntısı bırakmıyor.(gizlinot: suya dayanıklı olmayanları zaten çok kolay temizliyor) çok vakit almıyor. suyla birlikte süt formuna dönüşüyor ve cildimden kolayca arındırabiliyorum. ben sonrasında yüz yıkama jeliyle yüzümü yıkıyorum tabii ki ama bu aşama yağı temizlemek için değil cildimi yıkamak için oluyor. yani zaten yağ daha öncesinde suyla birlikte akıyor.

çok seviyorum ama (bkz: flormar boykotu) dolayısıyla elimdekiler bittikten sonra başka ürünler deneyeceğim. aynı fiyat skalasında benzer bir ürün önerebilecek olan varsa çok sevinirim. ^_^

8 eylül 13:51


43. raflarda görünce denemek istedim çift aşamalı temizleme için.Çok beğendim.Göz makyajınızı temizlerken gözlerinizi açarsanız bi süre bulanık görebiliyorsunuz.Su değince süt kıvamına geliyor.Alın çok güzel.

27 ağustos 21:08 27 ağustos 21:08

42. Cok severek kullandigim bir urun. Ben su sekilde kullaniyorum: goz makyajini cikardiktan sonra yagla yikiyorum yuzumu. Ardından cok az miktar yikama jeliyle tamamen temizliyorum. 

Goz makyajini cikarabilen bir urun ama goz iclerime akma yapmasi beni rahatsiz ettiginden oncelikle goz makyajini cikariyroum. Cildimi daha temiz hissediyorum bu urunu kullandigimda

27 ağustos 09:52

41. makyaj çıkartma konusunda f/p olarak çok memnun kaldım. rimel, far çıkarma makyaj temizliğinin en zaman alan kısmı onda işini gayet iyi yapıyor, cildi yıpratmadan kalıntı bırakmadan temizliyor. yağı cilden arındırmak ise daha da kolay. tavsiye edeceğim bi ürün.

ayrıca ufak bi tüyo; özelikle yüzde veya koltuk altında ağda kullandıktan sonra temizleme işini mükemmel yapıyor, çok az ürünle ağdayı çıkarıyor sonrasında da yıkayarak sanki hiç ağda kullanmamış gibi bi his bırakıyor. bu şekilde kullanmayanlara da ayrıca tavsiye ederim.

27 ağustos 09:37

40. Ben oldukça beğendim.Kullanım açısından oldukça kolay ve makyajı iyi bir şekilde çıkartıyor.Bir makyaj temizleme suyundan daha çok sevdim. Pratik bir kullanım sağlıyor ve maskara dahil bütün makyajımı sadece 1 dakikada çıkartıyorum.Cildimde herhangi bir soruna neden olmadı .Fiyatı da bana uygun geldi.Tavsiye edebileceğim bir ürün.

7 temmuz 19:47 9 temmuz 13:08


39. İlk kez kullandım biraz önce. asla ama asla yağlı his bırakmadı, nemlendirdi hatta. yüzümdeki düğün makyajını bu yağı sürüp sonra durulayınca makyajdan önceki yüzüme geri dönüverdim. zaman kurtarıcı olmuş. bir maskara konusunda çok iddialı olduğunu düşünmüyorum yeteri kadar temizliyora ama biraz kalıntı kalıyor. ten makyajı konusunda başaralı. ben çok beğendim. bittikçe alacaklarımın arasında ilk sırada oldu gibi şimdilik bakalım ama ileride ne olur bilmiyorum.

7 temmuz 01:07 7 temmuz 16:33

38. çok şahanedir, birçok temizyeici yağa göre fiyatı uygun, gözleri yakmayan, komedon oluşturmayan, aldığımdan beri hergün kullandığım canım temizleme yağım:)

18 haziran 13:05

37. iyi ki almışım, param helal olsun dediğim nadir ürünlerden biri. bunu almadan önce alt-üst kirpik dibime kalem çekmekten kaçınıyordum, çünkü ister misel su ister çift fazlı ile kullanılsın, pamukla temizlediğimde kirpik dibimde ürün kalıyordu. bu sefer tekrar pamuklu çubuk ile çıkarmaya çalışıyordum, kirpik diplerim acıyordu. zatendirekt pamukla makyaj temizlemeyi de hiç sevmedim. ama bu ürünü aldığımdan beri (yanında da jel olanından da aldım/doğumgünü kampanyası ile) hayat bana güzel. sayesinde neredeyse hiç kalıntı kalmadan temizleyebiliyorum. aslında hiç kalmayacak ama, sol gözümü sağ gözüm gibi güzel ovamıyorum bazen. o nedenle yani, yoksa ürünün suçu yok. tahriş de yok, misss.

bebeğim benim.

17 haziran 21:41