4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • oylar (14)
  • medya (3)

38. Ben oldukça beğendim.Kullanım açısından oldukça kolay ve makyajı iyi bir şekilde çıkartıyor.Bir makyaj temizleme suyundan daha çok sevdim. Pratik bir kullanım sağlıyor ve maskara dahil bütün makyajımı sadece 1 dakikada çıkartıyorum.Cildimde herhangi bir soruna neden olmadı .Fiyatı da bana uygun geldi.Tavsiye edebileceğim bir ürün.

7 temmuz 19:47 9 temmuz 13:08

37. İlk kez kullandım biraz önce. asla ama asla yağlı his bırakmadı, nemlendirdi hatta. yüzümdeki düğün makyajını bu yağı sürüp sonra durulayınca makyajdan önceki yüzüme geri dönüverdim. zaman kurtarıcı olmuş. bir maskara konusunda çok iddialı olduğunu düşünmüyorum yeteri kadar temizliyora ama biraz kalıntı kalıyor. ten makyajı konusunda başaralı. ben çok beğendim. bittikçe alacaklarımın arasında ilk sırada oldu gibi şimdilik bakalım ama ileride ne olur bilmiyorum.

7 temmuz 01:07 7 temmuz 16:33

36. çok şahanedir, birçok temizyeici yağa göre fiyatı uygun, gözleri yakmayan, komedon oluşturmayan, aldığımdan beri hergün kullandığım canım temizleme yağım:)

18 haziran 13:05


35. iyi ki almışım, param helal olsun dediğim nadir ürünlerden biri. bunu almadan önce alt-üst kirpik dibime kalem çekmekten kaçınıyordum, çünkü ister misel su ister çift fazlı ile kullanılsın, pamukla temizlediğimde kirpik dibimde ürün kalıyordu. bu sefer tekrar pamuklu çubuk ile çıkarmaya çalışıyordum, kirpik diplerim acıyordu. zatendirekt pamukla makyaj temizlemeyi de hiç sevmedim. ama bu ürünü aldığımdan beri (yanında da jel olanından da aldım/doğumgünü kampanyası ile) hayat bana güzel. sayesinde neredeyse hiç kalıntı kalmadan temizleyebiliyorum. aslında hiç kalmayacak ama, sol gözümü sağ gözüm gibi güzel ovamıyorum bazen. o nedenle yani, yoksa ürünün suçu yok. tahriş de yok, misss.

bebeğim benim.

17 haziran 21:41

34. Cildim karma ve sivilceye meyilli oldugu icin mutlaka yikama jeliyle birlikte kullaniyorum.agir bir kokusu yok, makyaj cikarmada yeterli diyebilecegim piyasadaki muadillerine gore uygun fiyatli bir urun.ben de sivilce sorunu yapmadi.sans verilebilir indirimden 29 tlye almistim.

17 haziran 03:03

33. Ciltte pek yağ kullanmayı sevmiyorum o yüzden bu ürünü göz makyajımı ve likit mat rujları temizlerken kullanıyorum ve çok memnunum , suya dayanıklı maskaraları bile zorlanmadan çıkarıyor 30 saniyelik bir bulanık yaratıyor ancak o da her yağ içerikli temizleyecinin kaderi sanırım :)

16 haziran 19:16

32. body shop'unkinden çok memnun kalmıştım bunun ona çok benzediğini ve indirimde 28 tl'ye düştüğünü görünce şans vereyim dedim. iyi ki de vermişim. öncelikle çoğu ürün cildimde sivilce yapar ama bu yapmadı. 2şer pompa gözlere, 1 pompa yüze yetiyor. aşırı makyaj yapmadığım için - fondoten kullanmıyorum kapatıcıyla kusurları örtüyorum - makyajımı kolaylıkla çıkarıyor. yüzüm yumuşacık oluyor vallahi. sonrasında köpükle/jelle 2.kez yıkayıp nemlendirici sürmek lazım aslında ama çok üşeniyorsam geceleri yüzümü sadece bununla temizleyip yatıyorum. mis.

14 haziran 12:53 14 haziran 12:54


31. Her gün fondöten, eyeliner, rimel kullanıyorum. Bu yağdan 2 pompa alıp tüm yüzümü göz dahil sürüp su ile duruluyorum ancak rimel çıkarmada başarılı değil (maybelline lash sensational veya essence i love extreme kullanıyorum ) ayrıca temizlenmiş hissi vermiyor bu nedenle her seferinde üzerinden bir de yüz yıkama jeli ile geçiyorum.

4 haziran 15:10

30. Kokusuna rağmen aldım ve beklemediğim bir şekilde memnun kaldım. Waterproof rimelleri kolayca çıkarıyor. Kullanımı insanı yormuyor. Bir tek kokusundan dolayı ayçiçek yağı sürer gibi hissediyorum kullanırken. Bir de kesinlikle sonrasında jellemek,  temizlemek gerekiyor bence. 

4 haziran 14:50

5

29. 1 haftadır her gün düzenli olarak kullanıyorum. Waterproof eyeliner, kalem ve güneş kremi(gizlinot: Hamilton active family) kombosu için tercih ettim kendisini. Şimdi benim güneş kremim zor arındırılıyor, çünkü koruması epey yüksek, suya - tere dayanıklılığı da denemelerim sonucunda pek fazla çıktı. Ay yıkadım krem gitti olmuyor, hala ciltte etkin bir şekilde duruyor. Her neyse, bu yağı güneş kremini çıkarmak için aldım, daha doğrusu önceliğim buydu.

2 pompa alıp kuru cilde, kuru bir şekilde sürüp ovalıyorum 1 dakika kadar. Suyla yıkadığımda yağlı his bırakmıyor ve güzelce temizliyor, cildim arınmış görünüyor. Bazen üzerinden yıkama jeliyle de geçiyorum, geçmediğim de oluyor tabii.(gizlinot: Çünkü üşengeçlik) Cilt tipim karma. Sivilce, beze, komedon veya herhangi bir reaksiyon da yaratmadı. Ben memnun kaldım, bundan sonra birlikte devam edeceğiz.

4 haziran 08:03 17 haziran 10:07