sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (129)
 • oylar (43)
 • medya (6)
5

129. sözlük sayesinde keşfettiğim muhteşem ürünlerden biri.

doğumgünü indirimi sayesinde tanesi 27 tl civarına gelecek şekilde 150 ml. hacmindeki üründen iki tane almıştım, gayet ekonomik olmuştu. waterproof ürünler kullandığımda ya da cildim üst üste temizleyici jel kullanmaktan hassaslaştığı zamanlarda kullanıyorum. makyajı eritip akıtmada gerçekten başarılı. göz çevresinde yağ bezesi ya da kızarıklık yapmadı. lens kullanan süslülerin lenslerin kullanım süresini uzatmak adına muhakkak lenslerini çıkardıktan sonra bu ürünü kullanmalarını tavsiye ederim, çünkü gözde bulanıklık yapıyor bir süre sonra. pamuk kullanımını minimuma indirdiği için uzun vadede tasarruf da sağlıyor.

bu üründen daha iyi olan bir ürün varsa o da (link: http://missha.com.tr/urunDetay/M-Perfect-BB-Deep-Cleansing-Oil--200ml-60-.html missha bb deep cleansing oil) diyebilirim çünkü içerik olarak daha temiz ve uzun vadede temizlemek için sadece bu ürünü kullanıp kuru göz çevresini normal/nemli denecek hale çevirebilen arkadaşlarım var ancak f/p olarak düşünüp sadece temizleme amaçlı bir ürün almak gerekirse yves rocher'i tavsiye ederim.

bu ürünü severseniz cilt temizleme rutininiz misel su ve temizleme jellerine dönmeyecek şekilde değişiyor diye de bir dipnot vermek isterim. (gizlinot: swh)

dün 10:54 dün 11:23

5

128. Makyajı mükemmel bir şekilde temizleyen, micellar suların pabucunu dama attıran temizleme yağı. Bazıları rimel harici kullandığını, rimeli iyi çıkarmadığını söylemiş. Çok şaşırdım, çünkü rimelimi en iyi şekilde temizleyen bu oldu. Normalde hep kirpik diplerimde incecik eyeliner çekmişim gibi kalırdı rimel kalıntıları. Bu ürünü kullandığımdan beri öyle bir şey kesinlikle olmadı. Tertemiz yapıyor, hem de yormadan. E pamuktan da tasarruf. Daha ne olsun. 

15 şubat 17:11

127. piyasaya göre uygun fiyatlı bir temizleme yağı. ben burada görüp denemek istedim, rimel çıkarırken kirpiklerimin dökülmesinden bıkmıştım. göz makyajı çıkarmada bence çok başarılı, benim gözümde bir yanma veya kızarmaya sebep olmadı. fakat yüzümde minik kırmızı tanecik oluyor bazen bununla yüz makyajımı çıkardığımda, ben mi arındıramıyorum yağı tam anlayamadım. benim gibi makyaj çıkarmada yağ denemek isteyenler için ilk aşamada bence iyi bir seçim.

15 şubat 16:43

126. Kullandığım ilk makyaj temizleme yagı,misel sulara göre büyük kolaylık sağlıyor.Kare pamuk al, yok her yere pamuğu sürt,üstünden tekrar gec derdi yok.Cilt makyajını temizleme konusunda oldukça başarılı ,ama yoğun maskara kullandığım için uğrasmam gerekiyor ve kirpiklerim dökülebiliyor,o yüzden far ve eyelinerımı bununla çıkarıyorum maskaramı hindistan cevizi yağıyla masaj yaparak çıkarıyorum.Süt formuna dönüşüyor diye yorumlar okudum fakat bende öyle birşey olmuyor😂ben direk makyaj malzemelerinin rengini görüyorum lavaboda.Özellikle indirim dönemlerinde 30 lira civarına düşüyor,fiyatına göre performansı çok iyi, makyajı güzel temizliyor,sivilceye meyilli cildimde de sivilce artışına sebep olmadı.Bittikçe alırım

15 şubat 13:38

4

125. Diğer temizleme yağlarına oranla daha uygun fiyatlı ve temizleme açısından bir fark olduğunu sanmıyorum. Sadece akşamları makyajımı çıkarmak için kullanıyorum. Rimel hariç gayet iyi temizliyor (gizlinot: Zaten ben rimelleri öyle kabul ettim artık). İki pompa sıkıp yüzüme masaj yaparak uyguluyorum ve makyajın iyice eridiğinden emin olduktan sonra ılık suyla yıkıyorum. Suya değdiği anda süt formunu alıyor ve yağlı bir his asla bırakmıyor. Kullandıktan sonra nedense cildim gözüme daha hoş geliyor. İllaki daha pahalı benzerleri bakım namına daha çok şey yapıyordur ama cildimi yormadan nazikçe temizlesin diyorsanız başka da beklentiniz yoksa(gizlinot: Benim yok mesela dndmnc) son derece iyi bir ürün.

Alalı baya olmuştu aslında girdisini girdim sanıyordum ama girmemişim. Neye girdi girip girmediğimi unutuyorum artık :/

15 şubat 13:09

124. Cildimi güzel temizlediğini düşündüğüm fakat aynı şeyi göz makyajım için söyleyemediğim makyaj temizleme yağı. Göz makyajımı ayrıca bir de bebe şampuanıyla temizlemem gerekiyor ki benim bu üründen beklentim şipşak tüm makyajımı temizleyip beni uğraştırmamasıydı. Yine de seviyorum 

15 şubat 07:46

123. Ben 32 liraya Kanyon mağazasından aldım. Olumlu yorumları sonuna kadar  hakediyor. Pamuk derdi olmaması en güzel yanı bence. Üşenmeden makyajımı temizliyorum. Çenemde ve yanaklarımda komedonlarım olmasına rağmen bu yağı kullanmaya başladıktan sonra bir artış gözlemlemedim. Stoklamayı düşündüğüm ilk ürün olabilir kendisi:)

8 şubat 22:33

122. Maalesef diğer tüm yağlar gibi buda bende sivilceye sebep oldu. Kokusu ve yapısı çok hoş ama bence yanlızca kuru ciltliler kullanmalı.

6 şubat 14:38

121. Makyajı mükemmel şekilde cildi de yormadan çıkartmaya yarayan fiyat performans açısından 5/5 lik bir yağ temizleyici. Fakat emin olmamakla birlikte sanırım bende sivilceye yol açıyor. Kullanmaya devam edeceğim ama sivilce yapan oysa üzülerek de olsa yollarımızı ayırmak durumunda kalıcaz.

6 şubat 02:30

4

120. Uygun fiyatlı ve güzel içerikli. Mis gibi vanilya kokusu var ve yüzü kurutmadan derinlemesine temizliyor. Sadece makyajı değil ölü derileri de güzel çıkarıyor. Suyla yıkadıktan sonra da hiç kalıntı bırakmadan akıyor. Dermatitli, sivilceli cildimde bir soruna neden olmadı. Aksine temiz ve yumuşak bıraktı. Tek sıkıntısı göz makyajı temizlerken. Gözlerimi bulandırıyor. Göz makyajım için bunun yerine olmazsa olmazım bioderma h2o kullanıyorum. Yves rocher fiyat performans olarak sevdiğim markalardan zaten. Çoğunlukla memnun kaldım ürünlerinden. 

6 şubat 01:55