yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (233)
  • oylar (158)
  • medya (11)
  1

  233. Alıp da kokusundan tiksindiğimden ötürü bitiremeyip çöpe attığım tek kozmetik ürünü oldu ki israftan hiç hoşlanmam. Açtığım ürünlerin performansını sevmesem de başka şekillerde kullanıp bitirmeye çalışırım. Bunu yüzümde kullanamayınca fondöten fırçalarına çift aşamalı temizlik yaparım dedim ama yok yani fırçada da koku bırakıyordu. Eski versiyonunu sorun yaşamadan kullanmıştım, fakat yeni versiyonunu ilk çıktığı zamanlar alıp ancak bir süre dayanabildim. Yoğun ve mide bulandırıcı bir kokusu var. Yüzümü ovalarken nefesimi tutuyordum, o derece. Bir süre banyo rafında süründü en sonunda çöp kutusunu boyladı.

  19 eylül 00:44

  5

  232. Tek kötü yanı diğer süslülerin de yazdığı gibi kokusu ayçiçek yağına benziyor. genelde waterproof makyaj ürünleri kullanıyorum ve makyajı çıkarmada bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Yıkanınca süt kıvamına dönüşüyor, arkasından temizleme jeli kullanmadığımda bile yağlı bırakmıyor. Sivilceye sebep olmadı. Macera aramayıp bittikçe almaya devam ediyorum.

  19 eylül 00:03

  3

  231. Ürünü 4 aydır kullanıyorum bu yüzden bütün artı ve eksilerini gözlemlediğimi düşünüyorum. Herkes kokusundan yakınmış ama yorumlara bakana kadar kokusu beni aman aman rahatsız etmiyordu.

  Bunun dışında temizleyiciliği bence abartıldığı kadar iyi değil. Zaten günlük olarak rimel, allık ve belli bölgelere kapatıcı dışında yüzüme bir şey uygulamıyorum ama özellikle kirpik diplerimde maskara kalıntısı kaldığı için tekrar temizleme ihtiyacı duyuyorum. Kullandıktan sonra da gözlerim bulanık bulanık görüyor ve bir süre geçmiyor. Çok beğenmedim, bir daha alacağımı sanmıyorum.

  26 mart 21:36


  230. Çift aşamalı temizlik kavramıyla bu sözlükte tanıştım. İlk adım olarak da bu yağı kullanıyorum. Oldukça başarılı bir ürün. Ciltteki yağı, kiri, güneş kremi kalıntısını çok güzel bir şekilde temizliyor. Cildi yormadan temizleme yapması çok ideal. Bittikçe aldığım nadir ürünlerden biri. ayrıca cillte ya da gözde herhangi bir hassasiyete sebep vermeden temizliyor. Fiyatı gittikçe yükseliyor ama muadilini bulamazsam hep alacağım bir ürün.

  10 haziran 2022 16:57 10 haziran 2022 17:00

  4

  229. eski versiyonu daha güzeldi bence. yenisini de denedim kokusunu hiç sevmedim, ciltten arındırılması bence gayet kolay, hassasiyet vs. yaratmadı fakat göz makyajını temizlemede pek başarılı bulamadım kendisini yani üstünden mutlaka bir misel su vs. geçmek gerekiyor. Eskiden uygun fiyatlı olduğu için alırdım ama şu an indirimsiz hali 150 tl olmuş indirimde ise en son baktığımda 103 tl civarındaydı, bu fiyatlardan dolayı tekrardan satın almayı düşünmüyorum.

  16 mayıs 2022 14:08 16 mayıs 2022 14:10

  5

  228. İlk defa bu tarz bir temizleme yağı aldım, olumlu yorumlar da bana cesaret verdi tabi. Ürünün performansından çok memnun kaldım. Makyajı bir çırpıda çıkarıyor ve gözenekleri derinlemesine temizliyor. Suyla kolay durulanması ve geride yağlı his bırakmaması, cildi yumuşacık yapıp ferahlatması da harika. Başka bir ürün ile karşılaştırma yapamayacağım ama bu yağı çok başarılı buldum. Bittiğinde tekrar alacağım muhtemelen.

  15 mayıs 2022 22:12

  5

  227. Eski versiyonu olan pure calmille bitince pure camomille adını verdikleri yeni versiyonuna geçiş yaptım. İçeriğinde hala organik papatya mevcut. Herkes yeni versiyonu beğenmediğini dile getirdiği için tereddütteydim. Kokusu inanılmaz değişmiş. Öncekini de sevmiyordum bunu da beğenmedim. En azından bu seferkinin kokusu etrafa sinmiyor. Ben performasından oldukça memnun kaldım. Suya dayanıklı maskarayı tek seferde uğraştırmadan çıkarıyor. Öncekinden daha bile iyi diyebilirim. Önceki kadar köpürüp süte dönüşmüyor, yağ olarak kalıyor. Su ile ne kadar temizleseniz de arınmıyor. O açıdan tek başına kullanılacak bir ürün değil. Tam bir yağ temizleyici olmuş. Ben üzerinden bir de su bazlı temizleyici geçiyorum misler gibi oluyor. Gözümü de hiç yakmıyor. Buğulandırması da çok kısa süreli. Bittikçe almaya devam ederim.

  21 mart 2022 23:11


  226. Yurt dışında Black Friday sözde indirimi ile aldığım ürün. Daha doğrusu Cerave ürünlerinden alacaktım çünkü burada Türkiyede kullandığım ürünlerin stoğunu bulmak imkansız gibi bir şey. Tereddütlerim vardı ama burda okuduğum yorumlar güzeldi. Denemek için aldım ve gerçekten makyajı da güneş kremini de gayet güzel temizledi. Benim için önemli olan göz yanması tarzı bir problem de oluşturmadı. Burada kaldığım sürece kullanıp rahatça önerebilirim. Yağ bazlı temizleyici fonksiyonunu gayet yerine getiriyor. Kokusu da beni itmedi açıkçası. Ben sevdim.

  8 aralık 2021 20:53

  225. İlk defa kullanıyorum, eski versiyonunu çok aradım maalesef bulamadım. Dürüst olmak gerekirse ben beğenmedim. Ürün hem çok iyi temizleyemedi hem de hafif sivilcelere yol açtı. Boşa gitmesin bari sadece diye göz makyajımı çıkarıyım dedim o şekilde de başarılı olamadı. Hala gözümde fazlaca makyaj kalıyor ve üstünden bioderma micellar su ile geçmek zorunda kalıyorum. Anlayacağınız şu an sadece bitsin diye kullanıyorum.

  26 kasım 2021 17:41

  224. çok sevdiğim bir üründü hatta bayıldığım  çevremdeki insanlara aldırmıştım bir ara . fakat ne zaman içeriği ve ambalajı değiştirildi işte o zaman bir acaba mı dedim .

  eski formülasyonu gözümü bu kadar çok buğulandırmıyordu , kokusu da bu kadar kötü değildi .

  Eskisi papatyanın az da olsa o güzel kokusunu size sunarken , yeni versiyonu ilaç gibi kokuyor.

  Eski formülasyon da suyla temas ettiği an sütümsü bir kıvam alıp yüzden çok kolay arınıyordu . Yenisinde ise yüzümden arınmıyor gibi hissediyorum .

  evet içeriği hâlâ çok iyi değil ve yeni birkaç madde eklenmiş fakat yüzümü çift aşamalı temizlediğim için bende sivilce yapmadı .

  eski formülasyon için çok bakındım bulabilir miyim diye ama artık tamamen satışı kaldırılmış . doğum günümde 2 al 1 öde kampanyasından almıştım 1 sene gider bunlar. bitikten sonra alır mıyım, bilmiyorum. büyük ihtimal yeni bir makyaj temizleme yağı arayışına gireceğim .

  12 mayıs 2021 04:27 23 mayıs 2021 15:36