yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (51)
  • medya (1)
  4

  66. Bu ürünün maskesi temizleme suyu ve yüz temizleme jeli buradaki çekiliş ile gelmişti. Karma yağlı cildim var. Temizleme jeli gayet güzel temizliyor ve bereketli bir ürün, bir nohut tanesi bütün yüzünüzü temizlemeye yetiyor, makyaj temizleme suyu da makyajımı güzel çıkardı, sadece kil maskesinden çok bir şey anlamadım çünkü çok düzenli kullanamadım. Yüz temizleme jeli bittiğinde alacağım ürünlerden.

  30 mayıs 09:11

  65. Bu serinin kil maskesi ve peelingini kullanıyorum düzenli olarak. Kil maskesi agresif bir maske değil, duştan önce sürüyorum ve duştan çıktığımda yüzüm kupkuru olmuyor, diğer kil maskeleri gibi yüzümü pul pul yapmıyor. Bu yüzden memnunum. Peelingi burnuma ve çeneme uyguluyorum genellikle duştan sonra. Biraz bastırarak uyguladığım takdirde kızarıklık yapabiliyor ama siyah noktalar konusunda etkili diyebilirim. Uzun süreler cilt bakım rutinimde olacak ürünler olmasalar da kullandığım süre boyunca memnuniyetsizlik yaşamadım. İndirimde edindiğim için fiyat/performans olarak memnunum. 

  7 mayıs 21:00

  64. bu seriyi almayı düşünmemde en büyük etken bitkisel içerikli olmasıydı. Fikrimce yüzümüze kullandığımız ürünlerin içeriği çok önemli. Kullandığım üründen fayda sağlamaya çalışırken cildime zarar vermek istemiyordum ve bu yüzden parama kıyarak bu seti aldım. Evet biraz pahalı geliyor ama ben sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Sonuçta bitkisel içerikli ve başka markaların bundan çok çok daha pahalıya ürünleri mevcut. Ürünlerin kokusu çok ferahlatıcı. Siyah noktalar için farklı bir set de mevcuttu fakat benim siyah noktalarım sadece burnumda ve burnumun yan kısımlarında mevcut o yüzden bu seti tercih ettim. Siyah noktalarım için de yine yves rocher nin siyah nokta maskesini aldım. Yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum ve yanaklarımdaki gözeneklerimde gerçekten farklılık var. Gönül rahatlığıyla herkese öneririm

  17 nisan 15:42


  5

  63. Son alışverişimde yağ dengeleyici ve antioksidan serum diye bir ürününü hediye ettiler. O ürün cildime çok iyi geldi bir ferahlama, bir dengeleme, pürüssüzleştirme... Yıllardır çok severek kullandığımnemlendiricisi benim için bir tık yetersiz kalmaya başladı ancak antioksidan serum süper..

  25 şubat 19:30

  4

  62. Yaklaşık 3 senedir nemlendiricisini düzenli olarak kullanıyorum. Arada tonikle destekliyorum. Vaad ettiği gibi gözenek sıkılaştırma etkisini görmedim. Ama nemlendirmesi ve kokusu güzel ve bende sivilce yapmıyor. Bu yüzden bittikçe alırım. 

  1 şubat 01:14

  5

  61. Yves rocher sebo vegetal gel creme zero defaut nemlendiricisi ni bittikçe alıyorum bu 3. Kutu, karma bir cildim var alın ve çene bölgem hafif sivilceye müsait. Cildi söndürücü bir etkisi olduğu söylenmişti, kesinlikle yağlandırmıyor ve güzel nemlendiriyor, indirime denk gelirsenizde kaçırmayın derim uygun fiyatlara geliyor..

  31 ocak 15:48

  4

  60. Bir süredir düzenli bir şekilde yüz temizleme jelini ve tonik etkili misel suyunu kullandığım seri.

  Yüz temizleme jelini titreşimli yüz temizleme cihazıyla kullanıyorum. Kokusu çok ferah, temizleme konusunda çok başarılı bir ürün. Kurumaya çok meyilli bir cildim var buna rağmen kesinlikle kuruma ya da kabuklanmaya sebep olmadı. Büyük ve bereketli bir ürün, uzun süre götüreceğini düşünüyorum. Bitince de denemek istediğim başka ürün yoksa tekrar alırım. 

  Tonik etkili misel suyunu maalesef jel kadar başarılı bulmadım. Misel su olarak kullanınca makyajı temizleme konusunda çok başarılı. Tek pamukla tüm makyajı temizliyor, kalıntı bırakmıyor, kurutmuyor evet. Ancak ben kullandığım misel sudan zaten memnundum. Toniğe ihtiyacım vardı. Tonik isteyince satıcı bu ürünü önerdi. Birçok kez tonik olarak denemeye çalıştım ama gözenek sıkılaştırma, daha aydınlık bir görünüm gibi tonikten beklenebilecek hiçbir etkisi yok. Üstelik yapışkan bir his bırakıyor ve yüzü kızartıyor maalesef. 

  31 ocak 12:50


  5

  59. Ben bu serinin kremini kullanıyorum ilk sefer bol övgüyle anlatılınca deneme amaçlı almıştım. Tahminimden çok daha iyi çıktı. Alnımda çok kaş kaldırmaktan oluşan ince bir çizgi var. Bu kremi sürünce kayboluyor. Sivilce hiç yapmadı. Sürünce yüzümü daha temiz hissetmemi sağlıyor. Şimdi tekrar indirime girmiş 45.43 liraydı hemen aldım. Fiyatına göre performansı bayağı iyi.

  15 aralık 2019 13:22

  58. Daha önce sadece toniğini alıp kullanmıştım,memnun kaldim açıkçası. Yüzümü kupkuru yapmadan fazla da yağlandırmadan beni idare ediyor, verdiği hissiyatı da seviyorum. Madem bu kadar beğendim ikincisini alıyım dedim. Yenilenmiş içinde boreal çay tozu varmış. Tonikten hala memnunum ama satış danışmanının hediye olarak verdiği deneme boy aynı seriden olan nemlendiriciden nefret ettim. Görünmeyen bütün siyah noktalarimi devasa bir şekilde göz önüne çıkardı. Üç günün sonunda da çenemde biri dev gibi toplam üç sivilceyle uyandım. Zaten yağlı olan yüzümü bütün gün parıl parıl parlattigini söylemiyorum bile :(

  Yine tester verdiği ayni serinin temizleme jeli fena değil alınabilir.

  9 aralık 2019 17:12

  57. Saçıma toparlayıcı bir şeyler aldıktan sonra mağaza görevlisinin tester olarak vermesiyle tanıştığım ürün. T bölgesinde karmaya dönük ama yanaklarda çok kuru ve hassas olan bir cilde sahibim. Yüzümün kuru bölgeleri pul pul soyulcak kadar kuru ve hassas olduğundan nemlendirme özelliği yüksek olan kendimce kaliteli bulduğum ürünler kullanmaya çalışıyorum. Fakat kullandığım nemlendiricilerin %90 ı hiçbir sivilce problemim olmaması ve kuru olan bölgelerim olmasına rağmen sivilcelenmeme sebep olmuştu. Hatta artık nemlendirici kullanmaya korkar olmuştum. Fakat mağaza görevlisi çok ilgili ve derdimi anlar haldeydi saç ürünü aldıktan sonra da cildim için bu serinin temizleme jelini ve nemlendiricisinin testerını verdi. Yaklaşık iki haftadır her gece düzenli kullanıyorum. Ürünü kullandıktan sonra yüzümde daha temizlik hissi var ve bir aydınlanma oluştu. Gözenekler içinde yazıyor aslında benim için bu daha önemliydi fakat gözeneklere şuana kadar iyi ya da kötü bir etkisini görmedim. İlk hafta bir kurutma yaratmadı cildimde fakat ikinci hafta burnumda çok hafif soyulmalar oldu ama aşırı eskisi gibi bir kuruluk asla yok ve verdiği aydınlık hissi tatmin edici.Nemlendiricisi dediğim gibi diğer kullandığım bir çok ürünün aksine hiç sivilce yaratmadığı için çok şaşkın ve memnunum.

  21 kasım 2019 01:02