4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (9)
  • medya (1)

66. kullandığım en güzel maskara. dermatoloğum cildim için bitkisel ürünlerin doğru olduğunu ve kullanmamı tavsiye etse de yves rocher benim cildimde yanma ve kızarmaya sebep oluyor malesef :(( ama maskaralarında hiçbir sorun yaşamadım ve bu maskara gerçekten harika ^^

7 ağustos 21:08

3

65. Bir iyi bir kötü özellik ile geldim. Aşırı hassas gözlerimde yanma,akma yapmayan tek maskara bu yüzden bunu tek başına sürmesem bile ilk kat her zaman bu maskara. Peki bu kız neden uğraşıyor birkaç kat ? Çünkü öyle vaad ettiği dramatik hacim yok, keşke olsa da hayatımın maskarası desem. Ama günlük olarak hep kullanacağımdır, yedeklerim, ama indirimde 😉

1 ağustos 11:40

64. geçen yaz aldığım ve hala çok iyi kıvamda olan kıl fırçaya sahip maskara. kirpikleri kıvırması, uzatması ve tek tek ayırması beni tatmin etti. ancak çok fazla dolgunluk verdiğini söyleyemem günlük kullanım için tavsiye ederim 

28 mayıs 15:50 28 mayıs 15:51


63. burada okuduğum tavsiyeler üzerine edindiğim maskara. kısa düz, seyrek ve açık renkli (saçlarım koyu olmasına rağmen) kirpiklerim var. genel performansını beğendim. hacim veriyor ama uzatma ve kıvırma etkisi çok iyi değil. en büyük sorunu daha önce bahsedildiği gibi sürerken bulaşma yapması. yani kullanımı çok pratik değil, dikkatli sürmek gerekiyor. genel olarak beğensem de benim sorunlu kirpiklerime en iyi gelen lash sensational (bkz: maybelline lash sensational maskara ) olmuştu. bunu bitirdikten sonra kürkçü dükkanına geri dönüş yapacağım sanırım.

29 nisan 20:45 6 haziran 21:02

62. Maskarayı denemeden sevgili süslülerin yorumlarına güvenerek aldım(gizlinot: Süpersiniz). İlk denememde başka bir rimel kullanamayacağımı anladım. Sürüş kolaylığı ve hacim vermesi harika. Lorealin bir çok maskarasında gözlerim yaşarırdı. Bu sorunuda sexy pulp ile çözmüş bulunmaktayım. Rimel arayışında olanlara tavsiye ederim.

16 nisan 20:19 17 nisan 19:46

61. Sahip olduğunuz kirpik boyu: orta uzun, kirpik sıklığı: orta-çok ve kirpik  kıvrıklığı: orta   ise... İstediğiniz siyahlık,  uzunluk,  dolgunluk ve kıvrıklık:  Sexy Pulp!

1 nisan 01:19

60. Harika bir maskara! Daha önce bu markanın volume vertige diye bir maskarasını kullanmış ve hiç memnun kalmamıştım tam bir daha bu markadan rimel almam derken fırçasının benim sevdiğim tarzda olmasından dolayı merak ederek almıştım. İyi ki almışım, yumuşacık, kirpiklerimi dökmüyor, acıtmıyor, istediğim dolgunluk da cabası. Tekrar tekrar alırım.

14 mart 20:23


59. Arkadaşımda görüp bayıldığım, ama kendimde beğenmediğim maskara. bana maskaranın ne kadar kişisel olduğunu gösterdi. eğer önceliğiniz uzunluk ya da kıvrıklıksa bu rimel size göre değil. ama hacim konusunda baya başarılı olduğunu söyleyebilirim.

27 şubat 22:02

58. uzun zamandır, kirpiklerimi dökmediği için kullandığım maskara. Arada başka markalar denediğimde kirpiklerimin döküldüğünü fark ediyorum. Ama bu maskara kesinlikle dökmüyor. Kirpikleri ayırması da güzel. Ancak çok çok siyah değil malesef. ağır bir görünüm de vermiyor, gece için çok uygun değil Yani, günlük makyaj için ideal.

26 şubat 22:28 27 şubat 21:56

4

57. Tam günlük kullanım maskarası.

Tek kat sürdüğünüz zaman rimel sürmüş gibi değil de sanki kendi kirpiklerinizmiş gibi durur.

Yeni çıkan seride iki çeşit siyah var. Eğer daha dikkat çekici olsun isterseniz koyu siyah(ekstra siyah) seçeneği de var. Kokusu da böyle badem yağı gibi sanki çok yararlı birşey sürüyormuş gibi hissettiriyor insana (içerik o kadar da temiz değil o ayrı). indirim döneminde alınır.

21 şubat 10:26 22 şubat 20:41