4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar (5)
  • medya (1)

57. En sevdiğim maskara olabilir. Kirpiklerim normalde uzun onu da belirteyim. Islak bir rimel değil o yüzden örümcek bacağına dönmedi kirpiklerim üstüne birde akma yapmayınca şahsi favorim oldu. Fiyatı biraz fazla -öğrencilik- sırf bu yüzden başka rimeller de kullandım ama hiçbir şey bende bu rimelin yerini tutmadı<3

15 nisan 14:14

56. Kahverengini kullanıyorum ve memnunum hafif bir maskara günlük .

6 nisan 20:39

55. Yves rocher’in makyaj ürünlerine hiç şans vermemiştim ve denemek istiyordum. Süslüdeki maskara araştırmalarım sonucunda da şans vermeye karar verip aldım. 

Kirpiklerim uzun ve kıvrık. Bir maskaradan beklentim hacmi örümcek görüntüsü oluşturmadan, temiz bir şekilde vermesi. Formülü çok ıslak değil, bu sebeple ilk alımdan itibaren kullanıma uygun. Fırçasını medyaya eklemiş daha önceki süslüler, bahsetmeme gerek yok. Sadece kullanımının büyüklük açısından kolay olduğunu ekleyebilirim. Tek katta verdiği hacim güzel fakat dramatik bir görüntü isteyenlerin beklentisini karşılamayabilir. Uzatma konusunda sıkıntı yaşamadığım için yorumum pek sağlıklı olmayabilir ama onu da beğendiğimi ekleyeyim. Kirpiklerimde ağırlık yapmıyor ve çok kolay temizleniyor. Gün içinde akma yapmadı. Temizledikten sonra kirpiklerimi dökmedi. Eğer formülü çok çabuk bozulmazsa günlük kullanıma uygun bir maskara olduğunu düşünüyorum. Genel olarak beğendim. 

edit: 50 tl civarına aldığımı eklemeyi unutmuşum. Fiyat performans anlamında da beğendim.

Kullandıkça gelen edit: ürünün formu bozulmadan dayanma süresi iyi sayılabilir, kokuda değişiklik, kıvamda bozulma vs yok. Ancak dediğim gibi hassas göze sahip insanlar için neredeyse suyla temizlenecek kadar hafif oluşu güzel ancak bu aynı zamanda bahar aylarında, en ufak göz sulanmasında aktığı anlamına geliyor. Ama ben kirpiklerime zarar vermeden çıkmasını, gözümü kızartmamasını hafif akmasına tercih edeceğim sanırım.

Kullandıkça gelen edit 2: ürünün formu bozulmadı ancak kirpiklerimde kuru durmaya bailadı. Sebebi ne ola ki?

6 nisan 15:19 13 mayıs 11:26


54. Sahip olduğunuz kirpik boyu: orta uzun, kirpik sıklığı: orta-çok ve kirpik  kıvrıklığı: orta   ise... İstediğiniz siyahlık,  uzunluk,  dolgunluk ve kıvrıklık:  Sexy Pulp!

1 nisan 01:19

53. Harika bir maskara! Daha önce bu markanın volume vertige diye bir maskarasını kullanmış ve hiç memnun kalmamıştım tam bir daha bu markadan rimel almam derken fırçasının benim sevdiğim tarzda olmasından dolayı merak ederek almıştım. İyi ki almışım, yumuşacık, kirpiklerimi dökmüyor, acıtmıyor, istediğim dolgunluk da cabası. Tekrar tekrar alırım.

14 mart 20:23

52. Arkadaşımda görüp bayıldığım, ama kendimde beğenmediğim maskara. bana maskaranın ne kadar kişisel olduğunu gösterdi. eğer önceliğiniz uzunluk ya da kıvrıklıksa bu rimel size göre değil. ama hacim konusunda baya başarılı olduğunu söyleyebilirim.

27 şubat 22:02

51. uzun zamandır, kirpiklerimi dökmediği için kullandığım maskara. Arada başka markalar denediğimde kirpiklerimin döküldüğünü fark ediyorum. Ama bu maskara kesinlikle dökmüyor. Kirpikleri ayırması da güzel. Ancak çok çok siyah değil malesef. ağır bir görünüm de vermiyor, gece için çok uygun değil Yani, günlük makyaj için ideal.

26 şubat 22:28 27 şubat 21:56


4

50. Tam günlük kullanım maskarası.

Tek kat sürdüğünüz zaman rimel sürmüş gibi değil de sanki kendi kirpiklerinizmiş gibi durur.

Yeni çıkan seride iki çeşit siyah var. Eğer daha dikkat çekici olsun isterseniz koyu siyah(ekstra siyah) seçeneği de var. Kokusu da böyle badem yağı gibi sanki çok yararlı birşey sürüyormuş gibi hissettiriyor insana (içerik o kadar da temiz değil o ayrı). indirim döneminde alınır.

21 şubat 10:26 22 şubat 20:41

49. bir zamanlar avuç avuç dökülme hastalığına yakalanmış kirpiklerime yaklaşık 2sene boyunca rimel süremedim. sonra görevli kız adını tam hjatırlayamadığım bir maddeden bahsetti. bu rimelin içinde var kirpikleri besliyor diye. bi deneyelim diye alıp bayıldıgım maskara. hem dökülmem kesildi. hem de yokmuş gibi hafif yapıştırmayan doğal bir maskara. şöyle uzattı böyle hacim verdi tarzında yorum yapamayacagım çünkü açıkçası çok dikkat etmedim bu duruma. dökmemesi rahatsız etmemesi doğal durması kahverengi seçeneği benim için yeterliydi. ayrıca ne zaman sürsem iltifat aldım. almasanız bile bence bir deneyin.

17 ocak 16:36

48. kahverengisini kullandığım ve çok beğendiğim maskara. kirpiklerimi kıvırdıktan sonra kullanıyorum. gün sonuna doğru kirpiklerim biraz düşmüş oluyorlar ama yine de içeriğinin nispeten temiz olduğunu düşündüğümden almaya devam edeceğim bir maskara

15 ocak 23:54