yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (3)
  • medya (1)
  3

  8. Yves Rocher indirimiyle almıştım, korumasına ve markaya güvenim sonsuz fakat hem yüz hemde vücut için kullanılabilir yazıyor arkasında ki bilgilendirme metninde. 

  Yüze kullandığımda yüzüm sanki 20 yıldır yıkanmıyormuşta Amazon ormanlarında yaşıyormuşum gibi yağlı yağlı duruyor. 

  Yüz için kullanmayı bir daha asla düşünmüyorum. 

  Beyazlık bırakmıyor, kullandıktan sonra tamamen şeffaflaşıyor.

  Kokusu bana çok yapay geliyor, hoşlanamıyorum. İndirim ile birlikte 4 adet stoklamıştım 150 ml olanını ve arkadaşlarıma dağıttım. 

  Bende sivilceye sebep olmadı ama sadece güneş kremi kullanıp dışarı çıkamıyorum , yukarıda ki sebeplerden dolayı. Bu yüzden ya renkli güneş kremi veya başka bir markaya geçiş yapacağım. 

  15 mart 22:11

  7. cilt üzerinde yağlı durabilen ve beyaz renk bırakıp bırakmadığı konusunda kararsız kaldığım bir ürün. yves rocher sevdiğim bir marka ama sanırım güneş kremi tercihimi sonrakinde farklı bir markadan yapacağım.

  21 temmuz 2022 21:56

  3

  6. Yüz için spf50 olanını aktif kullandığım güneş kremi. Tum yüz için 2 pompa, boyun için 1 pompa kullanıyorum. Gün içinde 3 kez yeniliyorum. Temizleme jeli sonrası direkt sürüyorum.

  Beyaz leke bırakmıyor. T bölgesinde yağlı bir görüntü olusturuyor, yanaklarda hafif ışıltılı cilt gibi duruyor. Yağ emici kağıt t bölgesindeki görüntüyü yok etmiyor. İlk sürdüğüm anda yapışık hissetse de 15 dk içinde emiliyor. Ağırlık yapmıyor. Hafif bir kokusu var, koku bence kaybolmuyor. Günlük hayatta güneşten koruması yeterli. Deniz kenarinda veya tüm gün dışarıda olacaksam yanma hissi yaşattığı için 1.5-2 saatte bir yenilemem gerekiyor, farklı bir ürün kullanmak daha mantıklı olabilir.Üzerine makyaj yapmadım, nemlendirici sürmedim, öncesinde serum kullanmadım, diğer ürünlerle geçimi konusunda yorum yapamıyorum.

  Doğum günü kampanyası ile almıştım, normal dönemde tekrar almayı düşünmüyorum.

  17 temmuz 2022 23:49


  1

  5. 50+ olanını geçen yıl uygun fiyata almıştım. (gizlinot: indirimleri kodları vs birleştirerek) bu yıl açıp kullanmaya başladım. yüze de uygulanabileceği yazıyordu sitesinde ve ürünün üzerinde. ürün 150ml bana tüm yaz gider düşüncesi ile aldım fakat yüze uygulamak için korkunç bir güneş kremi. poşetin üstüne yağ sürmüşüm gibi oldu cildimin üstünde. ışıl ışıl parlıyor, asla emilmedi. yapış yapış. pudrayla sabitlesem inanılmaz ağırlık yapıyor. (gizlinot: ben tüm cilde uygulanan ürünleri zaten kullanamayan birisiyim) nefret ettim kullanamadım. vücuduma uygulayarak bitiemeye çalışacağım. şehir içinde (gizlinot: ankara sıcağında) kullanacağım. vücuttaki performansını editleyip tekrar yazarım ama şu an için fiyatına değmez. kokusu çok aşırı güzel bu arada.

  ilgili medya:
  1
  15 temmuz 2022 03:20

  4. şişesi küçük görünse de iki sene kullandığım bereketli ürün. kokusu çok güzel öncelikle. şimdi bitirdim, sunozon markasını deneyeceğim daha uygun olduğu için ama genel olarak memnun kaldığım bi üründü.

  1 temmuz 2020 20:30

  3. geçen yaz iki ay boyunca bu serinin yüz kremini kullandım. koruyuculuğu iyi, beyazlık bırakmıyor ama yoğun bir kokusu ve yapısı var. yüzümde yağlanma ve sivilcelenmeye sebep olduğu için tekrar kullanmayı düşünmüyorum.

  27 ocak 2019 18:07

  2. ben bunu indirimde görünce aldım. 20 faktör olanı ve 150 ml, yüz ve vücut için kullanılabilir diyor. Vücutta kullanmada sıkıntı yok. Ancak yüzde kullanıldığında yok böyle bir yağlılık ve parlama. ama sürdükten bir süre sonra yumoş yumoş yapıyor cildi, yumuşacık.

  elinizi yüzünüze sürüp, ordan gözünüze götürürseniz yakıyor haberiniz olsun.

  ama en kötüsü kokusu. buram buram kimyasal kokuyor. almak istemeyeceğiniz bir kokusu var burnunuza gelen. üzerine makyaj yapmazsanız kokusu gitmiyor da yüzden, elden, vücuttan. herşeyini sineye çekerimde şu ağır koku her saniye burnuma gelince dayanamıyorum. bitsin diye kullanıyoruz işte.

  arkadaki türkçe açıklamada, içerikten doğalmış gibi bahsediyor, boğa dikeni varmış içinde, sanki güneşten o koruyormuş gibi bahsedilmiş, besliyormuş, okşuyormuş, nemlendiriyormuş bir de.

  gerçek içerikte tamamen kimyasallar var. kimyasal korumalı bir ürün aslında.

  pazarlama stratejisi yani, %98 kimyasal koy, azıcıkta o neyse boğa dikeni koy. ortamlarda doğal koruma deriz kim bilcek?

  3 nisan 2018 14:16


  1. Vücudumun tamamında kullandığım, güzel dağılan ve nemlendiren bende 50+sı bulunan güneş kremi. Beyazlık yapmıyor ve güzel nemlendiriyor, ama gelin görün ki suratınıza kullanırsanız çok yağlı duruyor. Vücut için harika ama yüz ı-ıh.

  16 eylül 2017 16:02