girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • medya (1)

2. bana iki sene evvel bir alisverisim sirasinda verilmisti bu maskara. ucu cok ince, killi veya plastik fircali degil bir farkli. en azindan benim daha once kullandigim maskaralardan farkli. 

benim kirpiklerim gur ve nistepen uzun sayilabilir. bu maskara benim kirpiklerimi inanilmaz yapistirdi. tabii maskara kisisel bir sey herkeste ayni olmayabilir. ama benim gibi kirpikleri olan kisiler makyajli gorunmek istemedikleri gunlerde kirpiklerini kivirip tam kirpik dibine yavasca bu maskaradan surerlerse tam bir nomakeup makeup’lik kirpik ortaya cikacaktir. ben uzun zamandir kirpiklerimi kivirip bu maskarayi kirpik diplerime degdirip bir de allik surerek saglikli bir goruntuye ulasiyorum

13 eylül 19:42

1. (yazar: Berrywhitemocha) nın uktesi :)

İncecik fırçası olan yves rocher maskarası. O kadar ince ki, ilk kullandığımda fırçada toplanan yoğun maskara birikintisini görmemiştim, böylece sıyırmadan uyguladığımda kirpiklerim birbirine yapıştı ve nefret ettim. Daha sonra iyice sıyırıp kullandım ve kirpiklerimi çoook güzel uzattı. Gün içinde akma dökülme yapmadı. Ben açıkçası beğendim. Bir alışverişimde hediye edilmişti, kendim gider alır mıyım bilmiyorum. Medya ekliyorum şimdi kirpiklerimde nasıl durduğuna dair.

19 mart 21:23