3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (1)
5

1. Hayatımda kullanıp en çok memnun olduğum bb krem diyebilirim bunun için. Gerçekten cildinizde çok aman aman sivilce vs probleminiz yoksa kapatıcılığı mükemmel, ne çok az ne çok fazla, cildi çok güzel eşitliyor ve gerçekten ışıl ışıl yapıyor ve çok doğal duruyor. Güneş koruma özelliğinin olması da cabası, bence fiyat performans açısından da çok güzel bir ürün. Benim cildim karmaya dönük, yağlı o yüzden her bb kremle anlaşamıyoruz, iyi de olsa bazıları suratımı vıcık vıcık yapabiliyor. bunda hiç öyle bir sorunum olmadı, aksine en mat fondötende bile bir süre sonra yağlanma ve parlama yapan burun bölgem bunda parlama yapmadı bile pek. Tek sıkıntısı ton çeşitliliği bence, çünkü sadece açık ve orta tonu var. ben açık olanını kullanıyorum ve çok çok memnunum, özellikle yaz için ideal, bitince kesinlikle yenilerim.

4 mayıs 19:41

2. Dikkat muadil alarmı: pure beauty bulgarian rose bb kremin aynısı olan günlük kullanıma uygun bir bb kremdir.

Renginin griliği, sonradan oturarak cilt tonunun aynısı olması ve hatta burnum beni yanıltmıyorsa kokusuna kadar pure beauty ile aynı buldum. Bu bb krem sadece pure beauty'e göre biraz daha az kapatıcı özellikte.

Bir kaç haftadır fazla sık olmamakla birlikte kullanıyorum, sivilce vb. Yapmadı. 4 saate yakın kalıcılığı var, yaklaşık 2 saat sonra alın bölgesinde parlama yapıyor. Bir transparan pudra ile çözülebilecek bir şey.

İlla pure beauty sevip de boykot yüzünden satın alamayanlar için biraz daha pahalı olmakla birlikte (gizlinot: indirimsiz 90 TL CİVARI, ben doğumgünümde iki tane ürün alıp daha ucuza denk getirmiştim.) uygun bir muadil diye düşünüyorum. Benim için elzem değil, ama yine indirimde denk getirirsem satın alabilirim.

11 ağustos 17:59 11 ağustos 18:00

1

3. Bir bb krem ne kadar kötü olabilirse o kadar kötü. Beyaz tenliyim ve en açık rengini (light) aldım. Sürdükten sonra değil açık renk, pembe durmasına bile sevinebilirdim. Pembe ile kırmızı arasında bir renk oluyor yüzüm. Cildimi o kadar kötü gösteriyor ki kesinlikle sürmediğim hali daha iyi cildimin. Ha sivilce yapmadı bu bir artı fakat cildimi olan halinden daha güzel göstermeyecekse niye süreyim? Ayrıca bence kapatıcılığı da kötü. Az-orta arasında. Sonuç olarak kesinlikle önermiyorum. 

1 eylül 15:21