yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. bir ürün değişiminde iade ettiğim ürün ile yerine aldığım arasında fiyat farkı çıkınca hesabı denklemek için satın aldım ben bunu. sırf param boşa gitmesin diye değerlendirdim yani. ama düşündüğümden daha iyi sonuç aldım.

  esas olarak t bölgesi yağlı yanakları normal olan ciltler için üretilmiş bir ürün esasa olarak. benim ise t bölgem normal, yanaklarım kuru. o nedenle bende kullandıktan sonra hafif bir gerginlik yaratıyor. bunu da bol nemlendirici katmanları ile (korelilerin 10 aşamalı cilt bakımı) rahatlıkla giderebiliyorum. yani çatır çatır değil ama gerginlik verecek seviyede kurutuyor cildimi. sırf etiketindeki beyazlaştırma vaadine inanmak istediğimden, bu riski görerek satın aldığım için, o konuda fazla şikayetçi olamıyorum.

  ürünün üzerinde asyalı kadınlar ile denemeler yapıldığı yazmakta. onların beyazlaşmaya ne kadar meraklı oldukları düşünülecek olursa ürünün iddialı duruşu daha kolay anlaşılabilir. ama sanıyorum kremleri ve serumları ile birlikte kullanılırsa çok daha etkili olabilecek bir seri bu. çünkü ben bunu öncelikle temizleme işlevini görsün diye, sonra da boynumun altında kalan bölgenin hala gitmeyen amele yanığı gölgesini belki giderir umuduyla satın aldım.

  her kullanımda yüzüme, boynuma ve dekolteme uyguluyorum. üç ayın sonunda o bronz gölgenin artık iyice hafiflediğini söyleyebilirim (ve cildim daha beyaz. açık buğday tenli biri olarak kış sonlarında zaten iyice beyaza dönmüş olur rengim. ama bu sefer her zamankinden bir tık daha beyaz ve şeffaf oldum). bu bakımdan beni oldukça memnun etti. ilk kullanımda değil ama düzenli kullanıldığında vaadini yerine getirdiğini söyleyebilirim rahatlıkla.

  içeriğinde paraben, mineral yağlar ve renklendirici yokmuş. parfüm var mı içeriğinde bilmiyorum, varsa da çok düşük yoğunluklu olduğunu sanıyorum; çünkü rahatsız edici bir sentetik koku almadım kullanırken. bir de gözleri yakmıyor. ancak makyaj çıkarmıyor. yani all in one bir ürün değil. ten makyajı yapmıyorum ama güneş kremi kullandığım günlerde bir kere kullanıp duştan çıkmak yeterli gelmiyor: iki kere köpürtüp yıkıyorum yüzümü. o zaman gıcır gıcır arındığımı hissediyorum.

  siyah noktalara etkisi yok. küçültmediği gibi büyümelerine de neden olmadı. o konuyu peel-off ve killi maskelerle çözüyorum.

  son olarak; adı temizleme köpüğü ama aşırı köpüren bir yapısı yok kesinlikle. tüm yüze, boyna ve dekolteye yaymak ve köpürtmek için büyükçe bir nohut tanesi kadar kullanmak gerekiyor. tam olarak yumuşacık bir köpük oluşturmaktan ziyade daha yoğun ve kremsi kalıyor. ve bu nedenle de ciltten arındırmak için suyun altında biraz masajlamak gerekiyor cildi.

  fena değil. bu bittikten sonra yenisini ancak seriyi set olarak alırsam alırım. tek başına temizleme jelinin etkisi beni memnun etmeye yetti şimdilik, ama serum krem falan bir arada da denemek gerekiyor sanırım.

  18 mart 2016 12:08

  2. son yıllarda ülkemizde gördüğümüz bir fransız markası olan yves rocherın bu temizleme köpüğü ile yüzümü yıkadığımda tüm kirlerden yüzümü arındırdığını ve yüzüme bir ferahlık verdiğini hissediyorum. Cildimdeki tüm gözenekler bütün günün kir ve pasından arınmış ve açılmış olduğunu gözlemliyorum. Ayrıca bu seri cilt lekeleri için uzun süreli kullanımlarda oldukça etkili iki yıldır kullandığım bu ürün sayesinde cildimdeki küçük lekelenmelerin yok olduğunu söyleyebilirim. ayrıca bu serinin gece gündüz kremlerini de tavsiye ederim.

  8 şubat 2018 23:17

  4

  3. karma cildimi kurutmadan ve yağlandırmadan temizleyen, inci gibi parlayan bir köpük. yapısı harika. daha fazla beyazlayabileceğim bir seviye yok ama ağzımın kenarlarındaki kahverengi lekeleri düzenleyebilir diye tercih ettim. biraz uzun vadede test edip lekeler konusunda editlerim. 3.kullanımımdayım şu an, ilk izlenim gayet iyi.

  19 mart 2018 20:12


  4. yüzüme temizlenmiş hissi veren peeling etkili yüz temizleme ürünü. kendisinden inanılmaz memnun kaldım, yüzü yıkadıktan sonra yumuşacıkmış hissi vermesi de güzel. yüzünüze masaj yapıp, peeling yapıyorsunuz. yüzünüzü yıkadığınızda sonucu görüyorsunuz. sevdiğim bir ürün oldu.

  22 temmuz 2019 15:33

  4

  5. lekeleri ve çizgileri gidermeye yardımcı olduğunu iddia eden bir yüz temizleme ürünü. Ben de arkadaşımın önerisiyle aldım bunu.

  Öncelikle normal köpük algısından biraz uzak. Ele döktüğünüzde hafif sedefli bir krem gibi yapısı. yüze sürünce de öyle foşur foşur köpürmüyor. Köpürmeden temizlendiğimi hissetmiyorum, diyenler sevmeyebilir ama ben sevdim.

  Yıkadıktan sonra gıcır gıcır, tüm sebum gitmiş gibi bir hissiyat da vermiyor, ki ben bunu da sevmiyorum. Bu açıdan da benim için gayet iyiydi performansı. Ama sadece yaa, sanki yüzümde hala bir şeyler mi kaldı diye içimden geçirmiyor değildim başka, ama üstünden misel suyla geçince öyle olmadığını gördüm.

  Serinin sadece bu ürününü kullanıyorum ve sabah akşam 10 günlük bu deneyimlerim. Ürünü bitirdiğimde tekrar güncellerim bu girdiyi. Çizgiler için bir şey diyemeyeceğim ama aydınlatması konusunda bende ümit ışıkları yandı diyebilirim. Yıkadıktan sonra sanki yüzüm daha açık renk görünüyor ama bu tabi ki günün tüm kirinden arınma sebebiyle de olabilir :D Bakalım, şu an aramız iyi.

  Güncelleme, SLS içermesi sebebiyle sanırım bu etkilerde başka bir ürün bakacağım.

  4 kasım 2019 20:21 14 aralık 2019 18:27

  5

  6. birkaç ay önce satın aldığım, cilt lekelerini aydınlatmayı vaadeden yüz temizleme köpüğü.

  yves rocheri genel olarak seviyorum, yüz temizleme jelim de bitince deneyeyim dedim.

  aldığım günden beri her akşam düzenli olarak kullanıyorum(gizlinot: arada üşendiğim oldu biraz) . ben lekelerimde hafif bir açılma gözlemledim. ayrıca kokusu ve dokusu muhteşem. kuru ciltlerin bununla anlaşabileceğini düşünüyorum. tekrar alırım.

  cildinizi kurutmadan temizleyen, kremimsi bir temizleyici arıyorsanız kesinlikle bakmanızı öneririm.

  15 ağustos 2020 20:10