yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (5)
  • medya (1)
  4

  23. Benim saçlarım açıcıdan dolayı yıpranmıştı ve dalgalarını kaybetmişti. Bunu kullanmaya başladığımdan beri doğal dalgalar tekrar oluştu. Yumuşattı da ancak benim saçlarım ince telli olduğu için hacim konusunda beklediğim etkiyi göremedim. Hem bitkisel ürün arayanlar hem de dalgalarını geri kazanmak isteyenler bir denesin derim.

  9 eylül 00:41

  22. jojoba içeren bu serinin şampuanı benim saçlarıma hiç uymadı maalesef. hem bir yumuşaklık vermedi hem de çok çabuk yağlandırdı. kullandığım ürünleri bitirmeye çalışırım ama yarısına gelemeden yağlandırmasından ötürü yollarımızı ayırdım. çok kuru saçları olanlar memnun kalabilir ama ince telli ve yağlanmaya meyilli saçlara önermem.

  6 eylül 10:20

  21. onarma adına bir faydası olduğunu düşünmediğim bir ürün. ama benim saçlarıma iyi geldi. saçlarımı parlattı, yumuşattı ve tararken kolay açılıyor. ayrıca kokusu o kadar güzel ki. aile evime gelince market şampuanı (bkz: head and shoulders) kullandığım bir dönem olmuştu ve saçlarımda kepekler çıkmıştı. hemen gidip bu üründen aldım ve dönemlik oluşan kepek problemime de deva oldu. fiyatına göre ml olarak düşük bulsam da almaya devam edeceğim bir ürün.

  4 eylül 13:22

  20. Doğum günüm için hediye verilmişti bana. Bundan önce ısırgan özlü olanını kullanıyordum. Saçları yumuşak yapıyor ama her Yves Rocher şampuanı gibi saçları buna bağımlı hale getiriyor malesef

  29 temmuz 13:26

  19. ürünlerine fazla iddialı isimler veren bir marka yves rocher. herhangi bir saç ürünün saçı onarmayı iddia etmesi ile bir doktorun ölüyü diriltebileceğini iddia etmesi arasında pek fark yok. çünkü saç ölü hücre. öyle olmasa 150 dereceye ısıttığınız saç maşasını dokundurduğunuzda çığlık çığlığa bağırmanız gerekirdi. dolayısıyla bir kez yaktıysanız ya da yıpranmasına sebep olduysanız parayı bu tür ürünlere vermek yerine kestirmek ve tekrar uzamasını beklemek lazım.

  24 nisan 19:51

  1

  18. yves rocher’ye karşı bir önyargı oluşturmamı sağlayan şampuandır kendisi. saçlarım çok yıpranınca bir arkadaş önerisiyle jojoba yağlı olanını almıştım. kolay köpürmüyor, sıkıntı değil benim için. kötü kokmuyor, peki. ancak saçımı kazık gibi yapıyordu. zaten yıpranmış saçıma daha da acı çektiriyordu resmen. sanırım hiçbir kozmetik ürününden bu kadar nefret etmedim hayatımda. saç kremini de almıştım. o da hiçbir işe yaramıyordu. bu şampuandan sonra iki yıl mağazasına girmedim. resmen korkmuşum yani. o zaman da indirim vardı herhalde, ben de saçıma çare ararken satış görevlisine kanıp iki şişe almıştım. ilkinin yüzde yirmi beşine kadar dayanabildim, sonra annem kullandı. annemin saçları da kısacıktır, o da aynı nedenlerle nefret etti. son şişeyi açıkçası jiletten önce köpük yapsın diye kullanıyorum, baya güzel oluyor. 

  23 nisan 23:48

  17. Kalın telli, son zamanlarda dökülmesi feci artan , yağlı mı kuru bi türlü tam anlayamadığım saçlara sahibim. İçeriği temiz ürünler kullanma sevdasıyla alıp yeni yeni kullanmaya başladım. Maalesef içinde SLS varmış. Yine de aldık kullanacağız mecbur :)

  Kalıcı bir kokusu yok.Ama tatlış kokuyor. Köpürmesi biraz zor. Ve kullandıktan sonra sanki saç diplerimi kurutuyormuş gibi hissettim.Yanılıyor da olabilirim. Ardından ne olur ne olmaz maske sürdüm saç diplerime kupkuru kalmasın diye. Ki ben normalde saç kremi maske vs. kullanmak bir gerektirmeyen bir şampuan arayışındayım. O açıdan benim için olmasa da olur bir şampuan kendileri. Umarım hayallerimin şampuanına bir gün kavuşurum...

  10 ocak 20:31

  16. Kıvırcık saçlıysanız asla kullanmayın çünkü resmen söndürüyor saçı. Ben aman aman etkisini görmedim sadece saçımı düzleştireceğim günler kullanıyodum. Düzleştiricimin saçımı kurutmasını biraz önlüyordu. Ama bunun için asıl teşekkürü Fantasia'nın koruyucu serumuna etmem de gerekiyor olabilir. Birazcık da placebo etkisi yapıyo çünkü bence şampuanlar.

  12 aralık 2018 12:32

  15. bir süredir kullanıyorum ama vadettiği gibi saçıma onarıcı, nemlendirici bir etkisi olmadı. bu ürünü alırken satış temsilcisi saçlarımdaki elektriklenmeye iyi geleceğini söylemişti fakat azıcık bile etki etmedi. Tabii herkesin saçına farklı etkisi olabilir. Ama yine de indirimde değilken almanızı önermem.

  19 kasım 2018 09:38

  14. Saçlarımın çok uzun olduğu dönemde kullandım ama onarma adına bi faydasını gördüğümü söyleyemem. Klasik market şampuanlarından pek farkı yoktu benim için. Ha biraz daha yumuşaklık verdi mi, belki biraz, ama zaten yağlı saçlarımın daha hızlı yağlanmasını sağladı bu da.

  19 kasım 2018 08:10