5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (0)

3. Yağıyla birlikte satın aldım. Duşa girdiğimde ilk saçımı yıkayıp uyguladım beklemiş olayım diye. Süslüler ha ri ka bi ürün gerçekten. Duştan sonra saçımı tararken asla dolaşmadı ki saçım ince telli ve dolaşmaya meyillidir. Saçlarımı kuruttum, saçım zaten düz ama böyle ipek gibi oldu ya o tarak saçımdan aktı gitti. Ve etkisi gerçekten iki gün sürdü zaten iki günde bir duş alıyorum. Saçıma biraz hacim verdiğini de düşünüyorum açıkçası kokusu da mis gibi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 

12 şubat 23:32

2. Kıvırcık/kuru saçlarım için kullanıyorum bu ürünü. duşta saçlarımı açmamda kolaylık sağlıyor. çıkmadan da ılık suyla hafif duruluyorum. saçlarımı yumuşatıyor. ancak bir günün sonunda çok etkisi kalmıyor maalesef. ama normal saçları olan insanlara yeterli gelebilir.

27 aralık 2017 17:37 ed.18 mayıs 09:19

1. jojoba ve shea yağı içerikli maske. yaklaşık 2 aydır filan düzenli olmayan aralıklarla kullanıyorum ve tavsiye edebileceğim bir ürün.

saç maskeleri için genelde 10-15 dakika bekletilmesi yönünde tavsiye verilse de; ben genelde banyonun sonunda ya saç kremi gibi uçlarına sürüp durulama şeklinde;

ya da saçımı şampuanlamadan kirli haliyle diplerine de yedirme suretiyle, deep conditioning denen nemlendirme de dahil olacak şekilde komple sürüp duruluyorum. saçımı da ertesi sabah yıkıyorum. ona rağmen saçımda bir yağlanma yapmıyor ve çok güzel nemlendiriyor. şu an için indirimli liste fiyatı 21 tl civarı.

18 kasım 2016 22:51