3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (6)
  • medya (1)

48. İlk kullandığım zamanlar çok sevmiştim. Saçlarımı uzattığını düşünmüştüm fakat daha sonra saçlarımda dökülme artınca ne olur olmaz bıraktım.

11 temmuz 16:57

47. Büyük umutlarla almıştım, saçlarım kalın telli ve kuru. Durulamadan kullanılabilecek bir yağ diye düşünmüştüm. Fakat ne yazık ki yapısından dolayı durulanması gerekiyor, zaten üstünde de öyle yazıyormuş sonradan farkettim.Kokusuna gelince o kadar rahatsız edici ki, ben parfumlu kokulardan çok rahatsız olmam normalde. Hiçbir verim alamadım. Yves Rocher gözümden gönlümden düşüyor resmen.

10 temmuz 18:27

46. mucize gibi bir şey.

önce saçımdan biraz bahsedeyim; saçlarım aşırı elektriklenen, dalgalı ve kupkuru bir yapıya sahip. her gün saç bakım yağı süreceğim ki biraz nemlensin ve yumuşasın.

ben bu ürünü saçımda en az 2-3 saat beklettikten sonra yıkıyorum. o kazık gibi saçımdan eser kalmayıp yumuşacık yapıyor. benim gibi kuruluktan şikatetçi olanlara tavsiye ederim.

10 temmuz 12:05


45. Yaklaşık bir ay boyunca kullandım. Ama maalesef olumlu bir etkisini gözlemleyemedim. Genel olarak yves rocher saç ürünleri benim saçıma yaramadı diyebilirim. Ne zaman kullansam saçlarım sertleşiyor,çabuk yağlanıyor. Tamam doğal içerikli diye geçiyor ama saçımı daha kötü yapacaksa doğal içerikli olmasını ne yapayım

1 temmuz 16:29

44. Mağazadan yaptığım bir alışverişte hediye edilmişti aklıma gelirse kullanıyorum ve kullandığımda duştan sonra saçlarım yumuşacık oluyor düzenli kullanımda işe yarayacağını ve saçı toparlayacağını  düşünüyorum. Ve harika kokuyor

1 temmuz 04:40

4

43. Nedense ben bu tarz yağların onarıcı yapısı olduguna inanmıyorum ve düzenli kullanımda gözle görülür bir etki yarattığını düşünüyorum. Ben on dakika değil yaklaşık yarım saat beklettim. Saçlarım yumuşadı ve sanki dalgaları daha çok belirginleşti. Denize girdiğim için saçlarım daha fazla bakıma ihtiyaç duyuyor. Yaz boyu kullanacağım. 

1 temmuz 01:21

4

42. 4 5 aydır saçlarımı kampa aldım ve toparlanma sürecindeyim . Yaklaşık olarak 1 aydır bu ürünü her duş öncesi kullanıyorum.Bu ürünle beraber rutinime bir ürün daha ekledim oda yine yves rocherin maskesi ikisini beraber kullandıkça toparlanma süreci oldukça hızlandı.

Şöyle ki kırıklar için bir düzelme oluşması için , kestirme dışında bir yol yok malesef. fakat bir gürleşme söz konusu ve yeni saçlar çıkmaya başladı. Kuru ve çatır çatır dökülen bir saç gibi değilde doğal sanki boyasız bir saç edasında şu son zamanlarda.

Bir ağırlaştırma yapmadı aksine saçlarım çok elektriklenirdi onu toparladı ama tabikide belli bir damla sayısını aşarsanız yağlanma yapar her yağın yaptığı gibi.

Özet olarak ben beğendim fiyatıda indirimde makul çok büyük bir mebla değil bence

29 haziran 16:15


41. Hindistan cevizi ile dönüşümlü olarak kullandığım yağ. 

Kullanımı ve saçtan arınması doğal bitkisel yağlardan daha kolay. Bitince yine almayı düşünüyorum. 

Saça çok güzel parlaklık ve yumuşaklık veriyor. 

Seyahatlerde özellikle sağlam kutusu ve kullanımı açısından götürülebilir. Gerçi bunun için boyut açısından daha kullanışlı yağlar içeren markalar var, mesela Hask. 

20 nisan 19:43

40. genel yorumların aksine ben kokusunu çok seviyorum bu yağın. şampuanının da kokusunu çok seviyordum zaten, kokuları aynı.

aman aman bir etkisi yok benim saçıma ancak yıkandıktan sonra güzel bir yumuşaklık veriyor. kolay uygulanıyor, kolayca durulanıyor.

kullanımı son derece basit olduğundan ve verdiği yumuşaklık sebebiyle bittikçe satın alıp kullanmaya devam edebileceğim bir ürün.

17 nisan 11:21

39. bunu ben baya seviyorum ama tek sıkıntısı kokusu.özellikle sürüp saçımda beklettiğim zamanlar anneme çok ağır geliyor.yine mi sürdün der her seferinde ama bence güzel yumuşaklık ve ışıltı veriyor.çok nadir kullanıyorum aslında hep duşa girmeden önce unutuyorum aman diyip boşveriyorum.dur aklıma geldi kullanayım ben bunu:)

17 mart 11:59