yves rocher yıpranmış saçlar için onarıcı saç yağı

3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (1)
  • medya (1)

39. bu seri komple şampuanıyla kremiyle çok güzel, bu yağ da saçımı çok yumuşatıyor, duştan önce sürüyorum saçtan arınması da çok zor değil

19 şubat 13:47

38. 5 yıldır kullanıyorum, hafif dalgalı ve sürekli ombre-sarı yaptırdığım saçlarım var. saç kestirmeyi hiç sevmem- kırıklarımla geziyorum ne yapayım:( bu yağ kırıkları onarıyor hem de saçı yapılandırıyor. saçım çok kirli olduğu ve o gün dışarıya çıkmayıp ders çalışacağım günlerde kullanıyorum. 3-4 saat bekletip yıkıyorum ve yumuşacık oluyor. zaten saçın iç kısmına kadar ulaşan yağlar sadece hindistancevizi ve makademia yağı diye okumuştum bir yerde. o yüzdenbu kadar iyi geliyor büyük ihtimalle.

13 şubat 13:20

37. Bir kez denedim, duştan bir saat önce saçımı at kuyruğu yapıp kuyruk kısmına bolca sürdüm. Saçımda bi yıpranma yok ancak tarayınca biraz kuru durma sorunu yaşıyodum. Bunu yaşamadım saçlarıma ekstra yumuşaklık kattı. Kullanmaya devam edeceğim, ancak maskesi bundan çok daha iyi. 

12 şubat 23:29


36. Bende hiç işe yaramayan boşu boşuna kullandığımı düşündürten bir ürün oldu. Saçıma çok farklı bakım ürünleri deniyorum, merak edip aldım ama olsa da olmasa da olur bir ürün benim için. Bunun yerine aktardan aldığım yağlar ile evde kendi yaptığım karışımlar daha iyi sonuç veriyor.

29 ekim 2017 18:30 29 ekim 2017 18:52

35. Annem kendine almıştı, saçlarımı açtırmadan önce el koyup her yerine sürdüm. Resmen mucizeler yarattı. 2 numara siyahtan neredeyse platin sarıya kadar açılan saçlarımda zerre hasar olmadı. Dökülme olmadı. Kuruluk kopma yok. Artık haftada bir sac uçlarıma uyguluyorum. Yumuşacık oluyor.

23 ekim 2017 18:37

34. Sanırım saç konusunda biraz şamslıyım saçlarım dalgalı ve kendime de düz saç yakıştırmıyprum zaten dolayısıyla maşa düzleştirici vs. kullanmadığımdan saçlarımı da daha hiç boyatmayıp tek tük beyazları da saç maskarasıyla kapattığımdan saçlarım hiç yıpranmış değil fakat mağazadan hediye edilince bir parlaklık bir şey fark eder mi diye bir süredir kullanıyorum. Sonuç olarak yıpranmış saçları onarır mı bilemem ama her ne kadar saçları ağirlaştırmadan bakım yapar yazsa da her saç kremi ve yağında olduğu gibi saçlarım yağlandı. Bence saçların güzel gözükmesi için saç dipleri bu gibi ürünlerle kapatılmayıp hava almalı -ki temiz saç dolgun gözükür-,

sağlıklı beslenilmeli -çünkü vitamin mineral eksikliğinde saç dökülür, cansızlaşır- ve saç yıprandığında gidip kestirilmelidir. Yani sadece saç için değil hasar görmüş hiçbir şeyi geriye döndüremezsiniz ha nolur takviyelerle zaten sağlıklı olan bir şeyin ömrünü uzatabilirsiniz. O yüzden saç maskeleri değil ama bence bu yağlar kremler tamamen para tuzağı. Günlük hayatta saça ne kadar daha az şey sürüp -tüm o köpükler saç spreyleri de dahil olmak üzere onları da denedim çünkü- ne kadar rahat bırakırsanız saç daha doğal ve sağlıklı gözükecektir emin olun. Tabi kendi saç yapınıza göre şampuan bulup saçın temiz olması şartıyla.

23 ekim 2017 15:42

33. Her daim elektriklenmiş ve kabarık, dalgalı mı kıvırcık mı belli olmayan ve beni kendi keyfine göre yönlendiren saçlarıma ilk kullanımda bile ilaç gibi gelen yağ. Her duştan önce 1 saat bekleterek kullanıyorum. Kokusuna çok bayıldığımı söyleyemem ama yine de yendim sizi saçlarım! :)

26 eylül 2017 01:33


32. Geçtiğimiz kış bu ürünü Hindistan cevizi yağı ile dönüşümlü olarak saçımda kullandım. 6 aylık bir uygulamadan sonra yeterli bir deneyime ulaştım ve diyorum ki fiyatını kat kat aşan bir performansı var kesinlikle. Saçlarım daha yumuşa, daha neme doymuş ve boyalı rengi daha parlak görünüyordu.

3 mayıs 2017 10:22

31. Geçen ay hediye olarak aldığım bu ürünü beklentiye girmeden kullandım. Reklamlardaki gibi ince telli dağınık saçlarım akışkan ve parlak bir hal aldı. Ve çevremdekiler tarafından fark edildi. Biterse yine alabilirim. Ayrıca kokusuna bayıldım.

3 mayıs 2017 09:55 3 mayıs 2017 09:58

30. şuan evde iki saç onarıcı yağ ürünüm var biri bu biri de daxın super grosu. supergro öncelikle çok eski bir ürün. yıllardır piyasada ve neredeyse liseden beri her dönem sahip olduğum bir yağ. onunla ilgili çok uzun bir girdi de yazıcam ama neyse konumuza dönücek olursak, yves rocher'nin bu ürününe daha kolay kullanıldığı için elim gidiyor çünkü diğer yağlar gibi saçı 94 defa şampuanlamanıza gerek yok. bence bir kuru şampuanlama yöntemiyle arınacak bir ürün ama isterseniz 2 defa da kullanılabilir.

-saç uçlarınızdaki kırıkların azalmasını falan beklemeyin öyle bir olayı yok ama saç kuruluğu için çok çok iyi. pamuk gibi oluyor ve bence benim saçımı yatıştırıyor baya.

-uzama konusunda bi etkisini görmedim ekstra.

-arkasında yazan süreden daha fazla bekletmiyorum arkasında 10 dk yazıyorsa vardır bir bildikleri ve şöyle de bir şey var, sadece bende mi oluyo bilmiyorum, yağ ürünleri saçımda çok bekletirsem bir hafta boyunca saçlarım tutam tutam dökülüyor.

-paraben silikon ve renklendirici içermiyor.

-içinde jojoba yağı, güney amerika fındığı yağı ve organik babassu yağı varmış.

-fiyatı genelde 20 lira civarında oluyor.

tüm bu özellikleri geçiyorum ve asıl bu ürüne bayılma sebebim: saç boyası kurbanı olduysanız, saçınızı kahveye boyamak isterken siyaha falan boyadıysanız, bu ürünün boya akıtmakta harika:)

tabi bu başkası için çok kötü bir özellik de olabilir sdjfhsd ama kutunun üzerinde açık kahve yazan boyayla bir kömür kafa elde ettiyseniz, kurban olduğunuz günden sonraki 3-4 gün boyunca kullanarak bu yağı, boyayı baya baya akıtabiliyorsunuz. aklınızda bulunsun.

4 ekim 2016 19:43