2.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (3)
  • medya (1)

42. Hindistan cevizi ile dönüşümlü olarak kullandığım yağ. 

Kullanımı ve saçtan arınması doğal bitkisel yağlardan daha kolay. Bitince yine almayı düşünüyorum. 

Saça çok güzel parlaklık ve yumuşaklık veriyor. 

Seyahatlerde özellikle sağlam kutusu ve kullanımı açısından götürülebilir. Gerçi bunun için boyut açısından daha kullanışlı yağlar içeren markalar var, mesela Hask. 

20 nisan 19:43

41. genel yorumların aksine ben kokusunu çok seviyorum bu yağın. şampuanının da kokusunu çok seviyordum zaten, kokuları aynı.

aman aman bir etkisi yok benim saçıma ancak yıkandıktan sonra güzel bir yumuşaklık veriyor. kolay uygulanıyor, kolayca durulanıyor.

kullanımı son derece basit olduğundan ve verdiği yumuşaklık sebebiyle bittikçe satın alıp kullanmaya devam edebileceğim bir ürün.

17 nisan 11:21

40. bunu ben baya seviyorum ama tek sıkıntısı kokusu.özellikle sürüp saçımda beklettiğim zamanlar anneme çok ağır geliyor.yine mi sürdün der her seferinde ama bence güzel yumuşaklık ve ışıltı veriyor.çok nadir kullanıyorum aslında hep duşa girmeden önce unutuyorum aman diyip boşveriyorum.dur aklıma geldi kullanayım ben bunu:)

17 mart 11:59


39. bu seri komple şampuanıyla kremiyle çok güzel, bu yağ da saçımı çok yumuşatıyor, duştan önce sürüyorum saçtan arınması da çok zor değil

19 şubat 13:47

38. 5 yıldır kullanıyorum, hafif dalgalı ve sürekli ombre-sarı yaptırdığım saçlarım var. saç kestirmeyi hiç sevmem- kırıklarımla geziyorum ne yapayım:( bu yağ kırıkları onarıyor hem de saçı yapılandırıyor. saçım çok kirli olduğu ve o gün dışarıya çıkmayıp ders çalışacağım günlerde kullanıyorum. 3-4 saat bekletip yıkıyorum ve yumuşacık oluyor. zaten saçın iç kısmına kadar ulaşan yağlar sadece hindistancevizi ve makademia yağı diye okumuştum bir yerde. o yüzdenbu kadar iyi geliyor büyük ihtimalle.

13 şubat 13:20

37. Bir kez denedim, duştan bir saat önce saçımı at kuyruğu yapıp kuyruk kısmına bolca sürdüm. Saçımda bi yıpranma yok ancak tarayınca biraz kuru durma sorunu yaşıyodum. Bunu yaşamadım saçlarıma ekstra yumuşaklık kattı. Kullanmaya devam edeceğim, ancak maskesi bundan çok daha iyi. 

12 şubat 23:29

36. Bende hiç işe yaramayan boşu boşuna kullandığımı düşündürten bir ürün oldu. Saçıma çok farklı bakım ürünleri deniyorum, merak edip aldım ama olsa da olmasa da olur bir ürün benim için. Bunun yerine aktardan aldığım yağlar ile evde kendi yaptığım karışımlar daha iyi sonuç veriyor.

29 ekim 2017 18:30 29 ekim 2017 18:52


35. Annem kendine almıştı, saçlarımı açtırmadan önce el koyup her yerine sürdüm. Resmen mucizeler yarattı. 2 numara siyahtan neredeyse platin sarıya kadar açılan saçlarımda zerre hasar olmadı. Dökülme olmadı. Kuruluk kopma yok. Artık haftada bir sac uçlarıma uyguluyorum. Yumuşacık oluyor.

23 ekim 2017 18:37

34. Sanırım saç konusunda biraz şamslıyım saçlarım dalgalı ve kendime de düz saç yakıştırmıyprum zaten dolayısıyla maşa düzleştirici vs. kullanmadığımdan saçlarımı da daha hiç boyatmayıp tek tük beyazları da saç maskarasıyla kapattığımdan saçlarım hiç yıpranmış değil fakat mağazadan hediye edilince bir parlaklık bir şey fark eder mi diye bir süredir kullanıyorum. Sonuç olarak yıpranmış saçları onarır mı bilemem ama her ne kadar saçları ağirlaştırmadan bakım yapar yazsa da her saç kremi ve yağında olduğu gibi saçlarım yağlandı. Bence saçların güzel gözükmesi için saç dipleri bu gibi ürünlerle kapatılmayıp hava almalı -ki temiz saç dolgun gözükür-,

sağlıklı beslenilmeli -çünkü vitamin mineral eksikliğinde saç dökülür, cansızlaşır- ve saç yıprandığında gidip kestirilmelidir. Yani sadece saç için değil hasar görmüş hiçbir şeyi geriye döndüremezsiniz ha nolur takviyelerle zaten sağlıklı olan bir şeyin ömrünü uzatabilirsiniz. O yüzden saç maskeleri değil ama bence bu yağlar kremler tamamen para tuzağı. Günlük hayatta saça ne kadar daha az şey sürüp -tüm o köpükler saç spreyleri de dahil olmak üzere onları da denedim çünkü- ne kadar rahat bırakırsanız saç daha doğal ve sağlıklı gözükecektir emin olun. Tabi kendi saç yapınıza göre şampuan bulup saçın temiz olması şartıyla.

23 ekim 2017 15:42

33. Her daim elektriklenmiş ve kabarık, dalgalı mı kıvırcık mı belli olmayan ve beni kendi keyfine göre yönlendiren saçlarıma ilk kullanımda bile ilaç gibi gelen yağ. Her duştan önce 1 saat bekleterek kullanıyorum. Kokusuna çok bayıldığımı söyleyemem ama yine de yendim sizi saçlarım! :)

26 eylül 2017 01:33