3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (9)
  • medya (1)

48. Büyük bir beklentiyle alıp hiçbir faydasını görmediğim yağ. Üstelik kokusu çok ağır . Hindistan cevizi yağı ile karıştırıp öyle kullanabildim. Boşa zaman para ve enerji kaybıydı kendileri 

23 ağustos 15:34 25 ağustos 21:01

47. Tek kelimeyle: ha ri ka

Saçlarım kuru, yıpranmış ve kabaran bir yapıya sahip. Saçlarım için yüzlerce lirayı çöpe atmışımdır ama hiç memnun kaldığım ürün olmadı yves rocher’in bu yağıyla tanışana kadar. 

Saçlarımı ipek gibi yaptı. Yazın ortasında bile asla kabarmadılar ve sağlıklı bir parlaklık veriyor. Üstelik saçlarım maşa yapılıp ayrılmış gibi hoş bir dalgaya sahip oldu. Sonuna kadar önerdiğim ve arkasında durduğum ürün.

20 ağustos 01:10

46. İlk kullandığım zamanlar çok sevmiştim. Saçlarımı uzattığını düşünmüştüm fakat daha sonra saçlarımda dökülme artınca ne olur olmaz bıraktım.

11 temmuz 16:57


45. Büyük umutlarla almıştım, saçlarım kalın telli ve kuru. Durulamadan kullanılabilecek bir yağ diye düşünmüştüm. Fakat ne yazık ki yapısından dolayı durulanması gerekiyor, zaten üstünde de öyle yazıyormuş sonradan farkettim.Kokusuna gelince o kadar rahatsız edici ki, ben parfumlu kokulardan çok rahatsız olmam normalde. Hiçbir verim alamadım. Yves Rocher gözümden gönlümden düşüyor resmen.

10 temmuz 18:27

44. mucize gibi bir şey.

önce saçımdan biraz bahsedeyim; saçlarım aşırı elektriklenen, dalgalı ve kupkuru bir yapıya sahip. her gün saç bakım yağı süreceğim ki biraz nemlensin ve yumuşasın.

ben bu ürünü saçımda en az 2-3 saat beklettikten sonra yıkıyorum. o kazık gibi saçımdan eser kalmayıp yumuşacık yapıyor. benim gibi kuruluktan şikatetçi olanlara tavsiye ederim.

10 temmuz 12:05

43. Yaklaşık bir ay boyunca kullandım. Ama maalesef olumlu bir etkisini gözlemleyemedim. Genel olarak yves rocher saç ürünleri benim saçıma yaramadı diyebilirim. Ne zaman kullansam saçlarım sertleşiyor,çabuk yağlanıyor. Tamam doğal içerikli diye geçiyor ama saçımı daha kötü yapacaksa doğal içerikli olmasını ne yapayım

1 temmuz 16:29

42. Mağazadan yaptığım bir alışverişte hediye edilmişti aklıma gelirse kullanıyorum ve kullandığımda duştan sonra saçlarım yumuşacık oluyor düzenli kullanımda işe yarayacağını ve saçı toparlayacağını  düşünüyorum. Ve harika kokuyor

1 temmuz 04:40


4

41. Nedense ben bu tarz yağların onarıcı yapısı olduguna inanmıyorum ve düzenli kullanımda gözle görülür bir etki yarattığını düşünüyorum. Ben on dakika değil yaklaşık yarım saat beklettim. Saçlarım yumuşadı ve sanki dalgaları daha çok belirginleşti. Denize girdiğim için saçlarım daha fazla bakıma ihtiyaç duyuyor. Yaz boyu kullanacağım. 

1 temmuz 01:21

4

40. 4 5 aydır saçlarımı kampa aldım ve toparlanma sürecindeyim . Yaklaşık olarak 1 aydır bu ürünü her duş öncesi kullanıyorum.Bu ürünle beraber rutinime bir ürün daha ekledim oda yine yves rocherin maskesi ikisini beraber kullandıkça toparlanma süreci oldukça hızlandı.

Şöyle ki kırıklar için bir düzelme oluşması için , kestirme dışında bir yol yok malesef. fakat bir gürleşme söz konusu ve yeni saçlar çıkmaya başladı. Kuru ve çatır çatır dökülen bir saç gibi değilde doğal sanki boyasız bir saç edasında şu son zamanlarda.

Bir ağırlaştırma yapmadı aksine saçlarım çok elektriklenirdi onu toparladı ama tabikide belli bir damla sayısını aşarsanız yağlanma yapar her yağın yaptığı gibi.

Özet olarak ben beğendim fiyatıda indirimde makul çok büyük bir mebla değil bence

29 haziran 16:15

39. Hindistan cevizi ile dönüşümlü olarak kullandığım yağ. 

Kullanımı ve saçtan arınması doğal bitkisel yağlardan daha kolay. Bitince yine almayı düşünüyorum. 

Saça çok güzel parlaklık ve yumuşaklık veriyor. 

Seyahatlerde özellikle sağlam kutusu ve kullanımı açısından götürülebilir. Gerçi bunun için boyut açısından daha kullanışlı yağlar içeren markalar var, mesela Hask. 

20 nisan 19:43