2.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (3)
  • medya (0)

23. Erkek arkadaşımın çok memnun olduğu şampuan, hatta soru cevapta da bir iki kişiye önerdim.

Saçları yumuşak, ince telli ve düz. Yağlanmaya çok meyilli ve isteği saçın sadece bir gün boyunca dayanması. Bu şampuan saçlarının hem yağlanmasını geciktiriyor hem de sertleştirmiyor. Kokusu harika değil ama ben güzel olduğunu düşünüyorum ben, sabunu andırıyor. Tresan ve başka markalar kullanmamıza rağmen en çok yves rocher’den memnun. (gizlinot: Bir rutin oluşturmak isteyenler için Şekillendiricisinden de memnun, ikisini beraber kullanıyor ve hiç değiştirmiyor.)

14 haziran 03:24

22. Geçen yıl bir alışverişimde hediye edilmişti bu şampuan. adı üstünde sadece yağlı saçlara sahip olanların kullanabileceği bir ürün çünkü aşırı derecede kurutuyor saçı. Sonuç güzel fakat kokusu berbat. bu kokuya para veremem üzgünüm.

13 haziran 21:32

21. Uzun süre kullandığım şampuandır. Ilk kullandığım zaman memnun kalmıştım ancak sonradan sanırım saçım alıştığı için yine her gün yağlanmaya başladı. Ayrıca ürün çok çabuk bitiyor gibi geldi bana.

13 haziran 15:09


3

20. Çok güzel temizliyor ve içeriği temiz. Kokusu fena değil. Saçımın yağlanmasını geciktirmedi ama arttırmadı da. Tek problemi dustan sonra saçlarımı tarayamıyorum çünkü çok kurutuyor saç uçlarımı. Dustan sonra uçlarına macademia yaği sürüyorum. Hem daha yumuşak oluyor hem kolay taraniyor. Bitse tekrar almam sanırım

13 haziran 13:04

19. Bu ürün bana pek iyi gelmedi, saçlarımdan kurularken gacur gucur sesler çıkıyordu bunu kullanırken. Bir de hiç köpürmüyor, düzgün eşit dağıldığını düşünmüyorum saçlarıma.

7 nisan 12:32 7 nisan 12:33

18. Kullandığım ikinci hafta faydasını gördüm; ancak ikinci haftadan sonra saçma bi şekilde saclarimin uçlarıni kurutup sac diplerimi yaglandirdi. Kontrol altina aldığımi sandığım yağ dengesi saçma sapan bi hal aldı. Saclarimin uçları kuruduguyla kaldi. Bir de aşırı derecede sacimi döktü aman dikkat.

14 mart 19:41

17. bu şampuanı iki yıl önce doğum günümde yaptığım bi alışverişle vermişlerdi hediye olarak. ama gel gelelim ben aylarca kullanmama rağmen bir türlü koca şişeyi bitiremedim(koca şişe dediğim 300ml neyse). tamam yağı güzel arındırıyordu ama aşırı kuruttu benim saçlarımı, tiftik tiftik oldu hatta tarayamıyordum. sonra başka bi arkadaşıma verip kurtulmuştum, yani saçlarınız aşırı yağlanmıyorsa almamanız gereken şampuan.

4 aralık 2017 20:01


16. 2. kutu bitirdim aralıklarla tüm bitkisel içerikli şampuanlar gibi köpürmesi zor ilk yıkamada benim yağlı saçlarımı hiç köpürtmüyor zaten, 2 de eh işte (köpürmeyince temizlenmiş hissiyatı vermiyor) saçlarımı hafif matlaştırıyor uçlarını çoook kurutuyor kremsiz saçlarımı açmam taramam mümkün değil, gene 2 günde bir yağlanıyor %10 luk bir fark vardır yağlanma durumunda diyebiliriz.. bir daha alırmıyım almam.. yoluma yves rocher besleyici şampuanla devam etmeyi düşünüyorum..

4 aralık 2017 16:26

1

15. İkinci şişemi bitirmek üzereyim, yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Bu şişe de bitsin kesinlikle kullanmaya devam etmeyeceğim. Yağlanmayı bir miktar azalttığı doğru fakat saçlarım öyle bir dökülüyor ki gerçekten ağzınız açık kalır görseniz. Düne kadar dökülmeyi mevsimsel sanıyordum; dün şans eseri bu şampuanın marifeti olduğunu anladım. İçeriğinde her ne varsa dökülme anında ortaya çıkıyor.

Dün akşam duşa girmeden önce saçlarımı iyice taradım, dökülecek olanlar çıksın aradan ki yıkarken dökülenler gideri tıkamasın. İlk yıkamayı başka bir şampuanla yaptım; sadece 2-3 tel saç döküldü durularken. Hah dedim, bundan sonra duşa girmeden tarayacağım saçımı, harika çözüm. Sonra ikinci yıkamayı azıcık Yves Rocher ile yaptım. Yemin ediyorum yumak yumak saç aktı gitti durularken. Duştan çıkınca ıslakken ve kuruturken kesinlikle taramıyorum saçımı kırılıp dökülmesin diye; tarak kullanmamama rağmen bir o kadar da kuruturken döküldü. Hala da her elimi saçıma attığımda üç dört tel gelmeye devam ediyor.

Anladım ki saç dibindeki yağı öyle bir arındırıyor ki saçların çoğu tutunamayıp dökülüyor. Ve bendeki dökülme yıkamanın üstünden iki gün geçip saçım yeniden yağlanana kadar devam ediyor. Ben de aylardır saçlarım çok dökülmeye başladı, neden acaba diye düşünüp duruyordum.

4 aralık 2017 10:29

14. kullandığım sürece boyunca saçımın geç yağlanmasını sağladığı halde saçlarımın dökülmesine sebep olduğunu düşündüğümden bıraktığım şampuan. başka bir şampuana geçince dökülmenin azalması ve annemin de kullandığı zaman süresinde saçlarında azalma meydana gelmesi sebebiyle yağı dengelemeye çalışırken daha çok bozduğunu düşünmeye başladım.

18 ekim 2016 23:36