girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (535)
  • medya (5)

535. aldığım duyuma göre zaten halihazırda zamlanan ürünlerine bayramdan sonra tekrar zam gelecekmiş kurdan dolayı. parfümler indirimde olmasına rağmen uçmuş söyleyeceklerim bu kadar.

10 haziran 17:35

534. Eğer aldığınız ürünlerin indirimini beğenmediyseniz “-aa yok ya pahalıya geliyor” gibi yorumlarda bulunduysanız ama yanında bunu ve bunu da veriyoruz diyerek eşantiyon üstüne eşantiyon veren marka. Yani bana eşantiyon olarka verdikleri ürünler mağazada 59+29 tl  benim aldığım ürün zaten 32+26 tl satış stretejileri beni şoklara uğratıyor. Ama aldım yani. 

5 haziran 16:56 5 haziran 16:57

533. (bkz: flormar) markasının %51'lik hissesini satın almış marka. Şimdi flormar markasını boykottayken hazır, boykotuma yeni bir marka daha eklendi. neden eklendi çünkü işçi hakları, demokrasi, özgürlük gibi kavramların ülkesi fransa. sen kendi ülkende sendikaya üye oldu diye çıkar bakalım işçilerini sıkıysa. ya da hadi böyle bir durumdan sonra satın aldın hisseleri; orta yolu bulacaksın! bulacaksın! sendikaya üye olmak bir çalışan için en insani, en doğal, anayasal haktır; gereğini yapacaksın. şu ohal bir kalksın; azgın, gözünü para bürümüş sermayedarları o zaman görürüz. işçi yoksa sen de yoksun; üretim yoksa sen de yoksun. yoksun. eskiden memurlar dışında işçiler de emekli olsun olmasın en azından ev alıyordu; bir şeylerin sahibi oluyordu. üç kuruşa mecbur eden bu sistemin ben taaa. erdoğan efendinin ohalle ilgili işverenlere söylediği şeyleri de unutmadık.

haber için: (link: http://sendika62.org/2018/06/94-kadin-ve-lgbti-orgutunden-cagri-flormar-ve-yves-rocher-urunlerini-boykot-ediyoruz-495758/ 94 kadın ve LGBTİ örgütünden çağrı: Flormar ve Yves Rocher ürünlerini boykot ediyoruz)

5 haziran 15:24


532. güneş kremini aldım vücut için. kokusu çok hoş, yapısı da yumuşak fakat bir güneş kreminde en nefret ettiğim şey oldu ve kir gibi soyuldu. ovalama falan da değil, elimi kolumun üstüne koysam kese yapmışım gibi pütür pütür döküldü. üzdü biraz, bir daha güneş koruyucu almayacağım kendisinden. ama aynı anda aldığım yüz için güneş koruyucuyu baya sevdim, makyaj altında bile çok güzel durdu, ne soyuldu ne de bembeyaz yaptı yüzümü, bitince tekrar alırım herhalde.

4 haziran 12:46

531. Hangi ürünlerini sevsem ya üretimden kalkıyor ya formülünü değiştiriyorlar. Şimdi de hydra vegetale nemlendirici kremi saçmasapan jölemsi tuhaf kokulu bi şey yapmışlar. Üzülüyorum.

3 haziran 23:15

530. Çeşit çeşit çalışanı var. Bazısı çok iyi ilgili kibarken bazısı çok kaba sürekli taciz bakışları atıyor.O tür çalışanlara bir türlü anlam veremiyorum. Sanırsın testerlar cebinden çıkıyor. 

Biraz gereksiz pahalı olduğu düşünsem de kuru saçlar için olan saç maskesini aylardır severek kullanıyorum. Roaccutane kullanan bir insan olarak saç diplerimin kepeklenme, kurumasına iyi gelen nadir saç bakım ürünlerinden biri. Bazı parfümlerininde kokusu çok güzel. Defalarca alışveriş yapmama rağmen hiç tester verilmedi. Kalbimi kırdılar.

3 haziran 22:05

529. Yeni kart açıldığındaki Hoşgeldiniz kampanyası kapsamındaki yüzde 30 indirim tüm ürünler için geçerli. Bugün bir mağazada satış danışmanı sadece 17.90 tl ve üzeri ürünlerde geçerli olduğunu iddia etti. Bunun üzerine başka bir avm ye gittim ve oradaki satış danışmanı müdürünü arayıp tekrar sordu. Kesin bilgi şu: Hoşgeldiniz kampanyasındaki indirim tüm ürünlerde geçerli. Yani en ucuz ürün olan lipbalmda bile geçerli. Buradan bilmeyen süslüler varsa onlara haber vermek istedim. çünkü detayı bilmeyen bir satış danışmanı tarafından yanlış yönlendirilip pahalı bir şey almak zorunda kalmasını istemem hiçkimsenin.

3 haziran 19:33


528. çok seviyorum. Ürünlerinden tutun mağaza çalışanlarının kibarlığına kadar. Uygun fiyatlı kategorisinde değil bence orta fiyatlı sayılır ve buna rağmen torbalarca tester vermelerinin güzelliği. Herşeyiyle çok sevdiğim marka. Yanlız tek kusuru bence ürünleri çok parfümlü kokuyor :((((((((

25 mayıs 13:19

527. Duş jellerini sevdiğim marka. Diğer duş jellerine nazaran daha yoğun olması sebebiyle, uzun süre yetiyor. Onun dışında, duş sonrası nemlendiricilerini aşırı kokulu olup alerjimi tetiklemesinden dolayı, göz kalemlerini kalıcı olmamasından dolayı, kepek önleyici şampuanının daha çok kepek yapmasından dolayı sadece bir defa kullanıp ziyan etmek zorunda kaldım. Kalitesinin bekletimi karşılamamasından dolayı da bana gereksiz pahalı geliyor.

25 mayıs 08:40

526. gordion şubesinde çalışanları da bir o kadar itici. girdiğinizde bir şey alacaksan gel almayacaksan git tavırları çok rahatsız edici. yüz kremi almaya gittiğimde, özellikle gözenekler küçültmede etkili tonik olup olmadığını sormuştum. aldığım cevap “e bütün tonikler gözenek küçültür” olmuştu. sonrasında kendi seçtiğim toniğin küçük boyunu almak istediğimi söylediğimde ısrarla büyük boyunu vermeye çalışması ve hatta kasaya büyük boyunu götürmesi üzerine kasadaki görevliye küçük boyunu alacağımı söyleyip, hızlıca alışverişimi yapıp çıkmıştım. ne bir tester ne bir güler yüzle ayrıldım.

arcadium şubesi ise tam tersi. girdiğinizde yardımcı olup olamayacaklarını soruyor, gezmek istediğinizi söylediğinizde sizi rahat bırakıyorlar. kartımdaki indirimi de söyledikleri için yüklü bir miktarda alışveriş yapmıştım. bir sürü tester vermişler eve geldiğimde fark ettim.

tanım: bir eksiğim olduğunda artık sadece arcadium şubesine gittiğim, genel olarak itici çalışanlara sahip mağaza.

25 mayıs 07:16