girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (600)
  • medya (6)

600. yarın çok sağlam zam giydirecek olan marka. dünya genelinde sene boyu sadece ocak ayında zam yapılırken, bir ilk olarak türkiye'de yarın senenin 4. zammı gerçekleşecekmiş.

not: en korkunç zamlar anti-aging grubuna imiş, tek ürünün 30 tl zamlanacak olduğunu söyledi satış danışmanı...

11 ekim 21:15 11 ekim 21:16

599. yağlı saçlar için şampuanını ve bir de duş jelini kullandığım, çevre dostu marka. kullandığımız kimyasal içerikli ürünlerin yanında daha masum kalıyor.

11 ekim 14:39

598. Doğum günü hediyemi almak için gittim. Önce bir şeyler almam gerektiği söylenince eskiden böyle değildi değişti mi dedim. Bir sorayım deyip başka bir görevlinin yanına gidip geldi. Sonuç; dudak kalemi hediye ettiler. 

9 ekim 14:05


597. “Tüm ürünleri aynı markadan kullanmak” takıntım olduğu için 2013-2017 yılları arasında, temizleyicisinden tutun dudak kalemine, parfümüne, tırnak yağına kadar abartmıyorum  tüm ama tüm ürünlerini ve serilerini deneyimlediğim marka. Ayrıca annem ve babam da parfüm, makyaj ve cilt bakımı ürününü buradan alıyor. Erkek arkadaşım ve annesini de yves rocher’e alıştırdım hediyeler ala ala ve hepsi de çok memnun kaldı. İsteyeni istediği ürün konusunda bilgilendirebilirim süslüşler. :)

9 ekim 13:05 9 ekim 13:07

596. fiyatlarını mantıklı bulmadığım için daha önce mağazalarını dahi dolaşmadığım bir firmaydı.

bugün indirimi görünce annemle bi dolaşalım dedik. bi 10dk sonra bir çalışan -asla darlamadan- nazikçe yardıma geldi. sadece 50 liraya bir nemlendirici aldık ve kasada poşete, önerdiği ama almadığımız anti aging seriden 7ml ve 5ml'lik 4 tane tester koymuş. yıllardır tester yüzü görmeyen bünyem garip karşıladı. (gizlinot: swh)

ilgili ve sevimli çalışanları olan bir mağazasını arıyorsanız istanbul profilo şubesine bakabilirsiniz süslüler.

8 ekim 22:01

595. Kendileri benim için lovemark tanımının karşılığı.

Şimdi yabancı tanım yüzünden eksi alacağım ama türkçe karşılığını bilen varsa eklesin, ben hatırlamıyorum.

Her ürününü aşırı seviyorum. Özellikle parfümleri, vücut spreylerini çok severek kullanıyorum, sanırım tüm koku ürünlerini aldım, daha hiç beğenmediğim çıkmadı. Müthiş ferahlar.

Onun haricinde şampuan, peeling, vücut kremleri gibi tüm bakım ürünlerini denedim. Gayet verim alıyorum.

Yüz için olan nemlendirici, göz kremi vs gibi ürünleri pek etkili değil ama.

yine de marka stratejisini çok iyi uyguladıkları için aklımda hep temiz, doğal gibi çağrışımlar yapıyor öyle olmadığını bilsem bile.

Bir de mağaza dekorlarını aşırı seviyorum, bir ara ölmez çiçekli, altın otu diye de bilinir, bir dekorları vardı ve o çiçeği çok sevdiğimi ve bir yerde bulamadığımı söyleyince hediye etmişlerdi, hala gülümseyerek hatırlarım.

ilgili medya:
1
7 ekim 22:30

594. Haziranda indirimle 135 liraya aldığım (o zamanki fiyatı 180₺ idi) parfümün an itibariyle 225 lira olduğunu öğrenince usulca çıktığım mağazadır.

3 ekim 01:39 4 ekim 20:19


593. dün düzenli kullandığım makyaj temizleme yağını almaya girdiğimde görevli hanım 1 ekimde tüm ürünlere ciddi zam geleceğini ve başka düzenli kullandığım bir şey varsa almamı önerdi, yoksa bu gidişle her markada ürünlerin indirimli halleri şimdiki fiyatlara denk olacak. sizin de bilginiz olsun süslüler. 

22 eylül 12:50

592. organik, doğal algısını paketleme tasarımları, marka renkleri üzerinden yaratmaya çalışıyor ama organik olmakla bir alakası yok içerikleri incelerseniz. uygun fiyatlı global boyutta, hızlı tüketim, doğal ürün olmaz, olamaz.bu tip pazarlama tuzaklarına düşmemek lazım.

17 eylül 00:15

591. Benim eskiden severek kullandığım yıllar içinde soğuduğum marka. Kremler be şampuanlar fena değil ama  makyaj ürünleri çok kötü.. Özellikle de  farları.Bir tek Tahiti vücut yağını çok seviyorum. Cildime ve saçlarımın uçlarına uyguluyorum. İnanılmaz güzel bir koku ve nem veriyor.Diğer ürünlerinin çok daha iyilerini aynı fiyata başka markalardan alabiliyorum.

16 eylül 04:08