girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (598)
  • medya (6)

598. organik, doğal algısını paketleme tasarımları, marka renkleri üzerinden yaratmaya çalışıyor ama organik olmakla bir alakası yok içerikleri incelerseniz. uygun fiyatlı global boyutta, hızlı tüketim, doğal ürün olmaz, olamaz.bu tip pazarlama tuzaklarına düşmemek lazım.

17 eylül 00:15

597. Benim eskiden severek kullandığım yıllar içinde soğuduğum marka. Kremler be şampuanlar fena değil ama  makyaj ürünleri çok kötü.. Özellikle de  farları.Bir tek Tahiti vücut yağını çok seviyorum. Cildime ve saçlarımın uçlarına uyguluyorum. İnanılmaz güzel bir koku ve nem veriyor.Diğer ürünlerinin çok daha iyilerini aynı fiyata başka markalardan alabiliyorum.

16 eylül 04:08

596. annem bayram hediyesi olarak bana yıpranmış saçlar için jojoba yağı özlü maske ve şampuanını almış, ben de markayla ilk kez tanıştım. Benim gibi işlem görmüş uzun sarı saça sahip olanlar için uçlardaki kırılmayı tamir etmeye yarayan, saçı yumuşatan ve parlaklık sağlayan güzel bir şampuan ve maske ikilisi. Tavsiye ederim.

15 eylül 12:31


595. Volume veren şampuanını kullanıyorum. İçerik olarak temiz,  köpürmesi biraz güç oluyor . Gayet memnunum ama çok çabuk bitiyor 

14 eylül 19:40 14 eylül 20:50

594. Ne çok severdim bu markayı. Anneme seneler önce cilt bakım kremi ve serumu almıştım. O zaman fiyatı 20 ya da 30 TL gibi bir şeydi. Şimdi dolar ve gelen zamlar yüzünden 150 TL'den aşağıya bir cilt bakım kremi yok..

14 eylül 17:17

593. İlk zamanlar çok severek kullanırken şu anda kullandığım hiçbir ürününden memnun kalamıyorum, hangi ürününü kullanırsam kullanayım hiçbir etkisi olduğunu düşünmüyorum neredeyse cilt bakım serilerinden her ürünü zamanında almışım.

Yaptıkları indirimler kampanyalar şu kadar alışveriş yaparsanız şu kadar indiriminiz oluyor diye diye çılgınlığa kapılıp bir sürü şey almışım.

Memnun kalıp kullanmaya devam ettiğim tek ürünü tırnak yağı, geçen gün onu almaya gittim %30 indiriminiz var dedi ,tırnak yağı 19 tlydi sanırım ben ilk toplam alışveriş 20 tl olması lazım diye anladığım için bari bir tane daha alırım yedek yapmış olurum dedim ama aldığım bir ürünün fiyatı 20 tl olmalıymış. Bunlar hep taktik daha çok alsın daha çok alsın.

Baya soğudum markadan

13 eylül 23:37

592. bu markayla tanışmam doğum günümde gelen bir hediye setiyle olmuştu. set, zeytinyağlı içeriği olan bir krem ve duş jeliydi. sevmiştim ama öyle ölüp bitmeli bir harikalığı yoktu açıkcası ürünlerin.

sonra, zorlu'daki mağazalarına uğradım ve birkaç ürün denemek istedim. öncelikle, parfümlerinin vaadi güzel koku fakat sıfır kalıcılık. bir parfüm sıktığınız anda uçar mı? günlük kullanım için (spor sonrası vs.) güzel kokusuna aldanıp almıştım. şişesi, lila rengi olandı. hiç ama hiç memnun kalmadım. orada denediğim tester o kadar kalıcıydı ki biraz da ona aldandım sanırım. tüm akşam buram buram kokmuştu.

vücut kremleri ve duş jelleri ise ben de herhangi bir sivilce vs. yapmadı fakat ahım şahım bir güzellikleri de yok. kullandığınız kremsi içerikli bir duş jeliyse, sivilce yapması kuvvetle muhtemeldir.

benim bu markadan memnun kaldığım tek ürün (gbkz: tahiti monoi yağı) oldu. bronzluğu koruduğu ve saça sürüldüğü zaman parlattığı söylenmişti bir yerlerde. ben de denemek istedim. ve gerçekten bu yaz bronzluğumun uzun süre kalıcılığını sağladı diyebilirim. hala daha da açılmadım ki ben 1 haftada açılırım. tatilden döneli 15 gün oldu, bronzluğum devam ediyor. ben de bu ürüne bağladım açıkcası. öte yandan kokusu da oldukça iyi, nemlendirmesi başarılı. saç uçlarına sürdüğünüzde gerçekten parlaklık veriyor ve mis mis kokular geliyor saçınızdan. ve güzel tarafı hemen bitmiyor. aklınızda bulunsun süslüler.

11 eylül 13:01


591. Bence  en güzel ürünü sexy pulp maskarasıdır kesinlikle daha iyisini kullanmadım, bi de vanilyalı vücut sütünü seviyorum ama maskarası dışında hiçbir ürünü vazgeçilmez değil. Ama kesinlikle iddia ettiği gibi temiz içerikli bir marka değil şişenin üzerine organic, natural yazıp yeşil kahverengi ambalajlar yapınca organik olunmuyor malesef. 

10 eylül 14:46

590. İki yıl önce çok sevdiğim, kullandığımda cildime iyilik yaptığımı düşündüğüm marka. Zamanla cildime olumlu hiçbir etkisinin olmadığını fark ettim ve ürünlerini satın almayı bıraktım. Elimdekiler bittikten sonra da mağazasına girmedim hiç. Pişman değilim, eksikliğini de hissetmiyorum.

10 eylül 14:41

589. Bitkisel taklidi yapsa da içerikleri hiç de iç açıcı olmayan, üstelik Flormar boykotuna dahil edilmesi gerektiğini pek de kimse tarafından bilinmeyen marka. Hassas ciltler için olan nemlendirici kremini mağazadan denediğimde bile alerji yaptı. Parfümleri fiyatını asla hak etmiyor. Duş jelleri sırtta sivilce yapıyor. Makyaj ürünleri Oriflame benzeri, alerji yapıyor ve etkileri çok yetersiz. Çalışanlarının çoğu ego bombası. Neden hâlâ bu kadar tutulduğunu anlayamıyorum

10 eylül 14:22