girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (608)
  • medya (7)

608. Yüz temizleme jelini (hydra vegetal) sonsuza kadar kullanmayı planladığım marka. 

6 kasım 15:17

607. Eski ev arkadaşım bu markanın aklınıza gelebilecek her ürününü kullanıyordu. Bir kere merakımdan temizleme jeli ve nemlendiricilerinin kokularına baktım. Benim için bu bile sınıfta kalmasına yetti. Aşırı parfümlü ürünleri var, içeriğini okuduğumda da yanılmadığımı anladım. Ne yazık ki doğallık adı altında şişe şişe kimyasal satıyorlar. Hiç kullanmadım, kullansam anlık etki yapar diye düşünüyorum fakat kullanmayı bıraktığımda yorulmuş bir ciltle hayatıma devam ederim muhtemelen.

6 kasım 14:52

606. Göz makyajı temizleme yağını, sebo vegetal&hydra vegetal yüz yıkama jellerini, serum vegetal gece serumu ve gece kremini, kayısılı yüz ve vücut peeling'ini ve +50spf güneş koruma kremini kullandığım, genel olarak kullandığım tüm ürünlerden memnun kaldığım marka. monoi parfümünü de bayılarak kullanıyorum. sadece ısırgan otlu şampuanından hiç hoşlanmadım. şu anda hali hazırda elimde ürün var fakat bitirdiğimde makyaj temizleme yağından ve serum vegetal gece kreminden tekrar alacağım. sadakat programlarını da beğeniyorum, indirimleri de bütçeme uygun oluyor. sadece makyaj malzemelerini hiç denemedim. kullanan varsa tavsiyelerini bekliyorum, meraktayım.

31 ekim 16:45 31 ekim 16:49


605. bu doğal ve organik algısını senelerdir nasıl yaptıklarını bir türlü anlayamadığım, doğallıkla alakası dahi olmayan bir markadır. kapısından içeri dahi girmem, organik ürün kullanmak isteyenlerin kesenin ağzını biraz açması ve bolca araştırma yapması gereken bir ülkede böyle yalan dolanla marka itibarı kazanılmaz.

31 ekim 14:44

604. birkaç istisna ürünü dışında, kaliteli ve temiz gibi görünen ama aslında tırt olan marka.

31 ekim 09:30

603. Vücut sütlerini çok sevdiğim kozmetik firması.Bana doğum günümde bir ruj hediye ettiler sağolsunlar buram buram ucuz kozmetik kokuyor, sürünce dudaklarım kaşınıyor öyle diyeyim.Ben yves rocher olsam bu rujları toplatır imha ederim marka değerini kendi elinle yerle bir etmek bu herhalde. Çünkü 1000 tane ruj alacak olsam birini senden almam iv roşecim.

24 ekim 13:20

602. Yukarıdaki süslünün de dediği gibi hiç bir ürünü budur tamam diyemediğim markaydı ta ki makyaj çıkarma yağını alana kadar. Bundan sonra sadece yağ için girerim.

24 ekim 13:17


601. bugüne dek farklı kategorilerinde alışveriş yaptığım, ancak hiçbiriyle ilgili tamam, budur dediğim bir ürünü olmayan kozmetik mağazasıdır. ruj aldım, kalıcılık zayıf, tekrar tekrar sürmek gerekiyor. kimi parfümlerinin çok hoş kokuları olsa da kalıcılığı yok. yüz yıkama jeli aldım, diğerlerinden zerre farkı yok. göz far aldım, çok fazla sürmememe rağmen topaklandı. duş jeli desen döküntü yaptı, farklı roll-on'larını aldım, kalıcılıkları inanılmaz az. kepek önleyici şampuanlarını kullandım, saçımdaki kaşıntı daha da arttı... sanırım bir tek göz kalemlerinden biraz memnun kalmıştım ki onu da tekrar almadım. özetle; bu markanın ürünleri bana göre değil.

24 ekim 13:08

600. Fiyatlarında uçmuş sözde organik kozmetik markası.....

23 ekim 20:25

599. geçen sene 75 lira olan bb krem, bu sene 130 lira olmuş. çok iyi. bu, döviz kuru ile açıklanamayacak kadar müşteri söğüşleme politikasıdır. doğum günü hediyemi almak için gittim, dudak kalemi hediye ettiler. şaka gibi. tester ürünleri de sadece ilk gittiğinizde ayağınız alışsın diye veriyorlar. kaç kere gittim onun üstüne, hiçbir şekilde tester göremedim. bilemiyorum, belki de benim gittiğim yerdeki mağaza çalışanı cömertti. -sapphire avm-

yahu ben senden 130 liraya bb krem alacağıma üzerine 100 lira daha ekler nars'tan fondöten alırım. artık yılbaşı indirimlerinden yılbaşı indirimlerine görüşeceğiz belli oldu.

23 ekim 18:37 23 ekim 18:38