yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (638)
  • medya (10)

  638. bu ay ki kampanyası yani daha bedavaya ne verebiliriz ki dedirten cinsten olan mağaza

  Tüm ürünlerde (gizlinot: duş jeli hariç) %30 indirim var ve kaç TL'lik ürün alırsan al 400 ml duş jeli hediye.

  Çok sevdiğim makyaj çıkarma yağından aldım bugün. 30 TL vererek hem makyaj temizleyicim oldu hem de duş jeline sahip oldum. (gizlinot: Duş jeli opsiyonlu üstelik mango veya hindistan cevizi seçebiliyorsunuz.)

  dün 15:58 dün 17:20

  637. gaza gelip (fiyatı nispeten uygun diye) (link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/product/~product_id=59253?gclid=EAIaIQobChMIudy0w7KR5AIVC6WaCh0FjQMIEAQYASABEgKjxvD_BwE şu) arındırıcı maskesini ve linkini şuan bulamadığım aynı fiyattaki nemlendirici maskesini aldım. her ikisi de cildimde sivilceye neden oldu. ve sivilcenin nedeninin bunlar olduklarına emin olacak kadar çok kez denedim. temiz cildime uyguladığım halde cildimi bozdular resmen. cildim karma, sivilceye meyilli, biraz da hassas. tavsiye etmiyorum.

  20 ağustos 15:01

  636. yves rocher yolları dar / bana bakma benim yarim var diye de türküsü vardır.

  14 ağustos 00:46

  635. Antalya Işıklar subesine gittim bugün , indirimdeki güneş kremlerini almak icin, sacma sapan bir bahaneyle özellikle indirimde olmayan daha pahalı bir ürünü satmaya çalıştı satış gorevlisi, ayrica aşırı suratsizlar ve neden geldin dercesine bakıyorlardı, aslinda başka ürünler de soracaktim ama sinirlenip çıktım. 

  13 ağustos 16:39

  634. Bugün avmde gezerken denk geldi, ultra nemlendirici ışıltılı ruj serisinin 03 numarasını denedim. Uzun zamandır aradığım şey buymuş süslüler. Bu arada ışıktılı diyor ama öyle simli falan değil gayet doğal dudak gibi duruyor sürünce.

    Ben her gün dudaklarını baştan başa koparıp paramparça eden bi insanım. Dolayısıyla mat rujlar çizgilere doluyor bendeki duruşunu güzel  ve sağlıklı bulmuyorum artık.

  Nude tonlarda denediğim yumuşak ve nemlendirici yapıda rujların renkleri de dudağımla bütünleşmiyordu, dalgalı dalgalı duruyordu ya da dudağımın üstündeki hissiyatı hoşuma gitmiyordu. 

  Bu rujun etkisini “sağlıklı ve  bebeksi ” olarak nitelendirebilirim. Sürünce rahatsız da etmiykr. varlığı yokluğu bir.

  Renk istiyorsanız beğenmezsiniz ama sorunlu dudaklarınız varsa ve biraz kamufle edip ağırlık yapmadan nemlendirsin, sağlıklı dursun istiyorsanız seversiniz. Tam yazlık bi ürün bence. Ben mat olan rujlarımın üstüne bile sürmeyi düşünüyorum.

  edit: internet sitesindeki duruşuna aldanmayın. Alakası bile yok.

  27 temmuz 21:28 27 temmuz 21:30

  633. İnsanlar sürekli (gbkz: Sephora )'dan sample ürün beklentisine giriyor ama bana kalırsa en çok hediyeyi bu marka veriyor hem de deneme boy falan değil.

  Bugün çalışan hanımefendiye ' daha ne kadar ürün vereceksiniz zaten yeterince verdiniz' dedim.

  Marmara Park şubesi için konuşacak olursam çalışanları da size ayak bağı olmuyor ayrıca, rahat rahat dolasabiliyorsunuz.

  3 haziran 00:36

  632. Birkaç hafta önce ilk alışverişimi gerçekleştirdiğim marka. Hydra vegetal nemlendirici temizleme jelini (gizlinot: Karma cilt için bunu önerdiler) ve meşhur papatyalı temizleme yağını aldım. Bir de sadakat kartı çıkarttırdım. İlk alışverişim olduğu için deneme boy 1 adet serum ve 1 adet nemlendirici hediye ettiler (gizlinot: Elixir jeunesse). Bugün de mesaj attilar; hoş geldin hediyesi olarak bir şampuan vereceklermiş ve önümüzdeki 1 ay içinde yapacağım alışverişte indirim olacakmış. Doğrusu bu hediyedir indirimdir deneme ürünleridir gözümü doldurdu. Ürünlerden de şu an için memnunum ama detaylı yorumunu biraz daha kullanıp ayrıca yapacağım.

  ilgili medya:
  1
  31 mayıs 20:36

  631. doğumgünü kampanyası güzel olan marka. iki al bir öde ve dört al iki öde yapılabiliyor. ama satis danışmanının illaki pahalı ürün satmaya çalışması, iki al bir öde yerine dört al bir ödeye yönlendirmesi hiç hoş değil. sürekli hayır demekten ben hoşlanmadım açıkçası sanki yardım etmeyi reddeder gibi hissediyor insan.

  25 mayıs 21:16 26 mayıs 12:04

  630. Özellikle cilt bakım ürünlerinden uzak durulması gereken marka. 14-15 yaşındayken bu konularda cahil olduğum için cildimde hiç sivilce yokken sadece karma yapıya sahip olduğum için bana sözde sivilce tedavisi yapan ürünlerin bütün bir serisini satmaya çalışmışlardı. 100 liraya yakın bir bütçem vardı ve alabileceğim ürün sayısı 2-3 gibiydi ama daha fazlasını almam için ettikleri ısrarı asla unutamam. Utanmasalar birinden gidip borç alın ama bu ürünlerini sakın kaçırmayın diyeceklerdi de annem müdahale edip kurtarmıştı beni. Onun dışında da doğal içerikten yakından uzaktan ilişkisi olmayan ürünleri hem artık çok pahalı hem de etkileri yok denecek kadar az.

  22 nisan 04:21 22 nisan 04:21

  629. iki hafta önce yüz yıkama yağı ve göz kremi alma amacıyla gittim. zaten yaşadığım yerde bir tane yves rocher var. dükkan ufak, içerisi de biraz kalabalıktı. bir süre yaklaşmaya çalıştım ürünlere başaramadım. o sırada yardımcı olmak amacıyla çalışan hanımefendi geldi. aradığım ürünü söyledim, "o artık üretilmiyor yalnız" dedi. bahsettiği ürün de yüz yıkama yağı ve öyle bir şey yok. ben de şaşırdım "aa, sitenizde var ama" dedim. "oradan temin edin o zaman" dedi bana, aynı bu şekilde. ben de çıktım. oysaki daha on gün önce doğum günü kampanyamla 4 parfüm almıştım. sık sık alışveriş yaptığım bir yer. yüklü bir alışveriş yapınca gayet güzel davranan çalışanın o tepkisine hala anlam veremiyorum ve durup durup hala şaşırıyorum acaba ne yaptım diye. bu arada başlıkta tester ürün verildiğini okudukça şaşırıyorum çünkü senelerdir bir tane bile tester ürün verilmedi bana, bir daha o şubeye uğrayacağımı sanmıyorum. alacaklarımı sitesinden temin edeceğim.

  21 nisan 13:57