5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (3)

1. yves saint laurent'in son koleksiyonunda yer verdiği 2 renk alternatifli far bazı.

uzun zamandır alsam mı? almasam mı? the balm var zaten, ihtiyacım var mı ki? diyordum. fakat bir süre önce limango indiriminde 60 TL civaırnda ciddi bir indirimle yakaladım.

ve kullandığımdan beri aşık oldum diyebilirim. bendeki 1 no lu fair rengi. the balm baz sürdükten sonra çoğu zaman mac paintpot'ın painterly'sini kullanıp göz kapağımın rengini düzenlemem gerekiyordu. fakat bunda asla böyle birşeye gerek yok çok doğal ve güzel bir renk veriyor. aydınlık yapıyor göz kapaklarını.

the balm göz kapağıma tebeşir tozu sürmüşüm gibi yapıp kurutuyordu, bu ise nemlendiriyormuş gibi yumuşacık. hem kurutmuyor, hem çizgilenmiyor, hem yağlanma yapmıyor hemde farımın renginin tam olarak verip çok uzun süre dayandırıyor.

kısacası aldığımdan beri onsuz far sürmedim ve çok çok severek kullanıyorum.

denediğim primerler arasında en başarılı olanı.

2 nisan 2015 21:39

2. Ysl'in piyasaya iki renk olarak cikardigi - 01 fair ve 02 medium- sik siyah kapakli cam kavanozda olan krem far bazi. Bende ki 01 fair rengi. gorunus ve yapi olarak Mac painterly pain pot'u hatirlatsada, mac'den cok daha kalici ve krem farlarin dahi cizgi cizgi katlanma yerinde birikmesini engelleyen basarili bir urun. Verdiginiz parayi hak ediyor. Bugune kadar urban decay primer potion, benefit stay don't stray ve Mac painterly pain pot kullanmis biri olarak, kaliciligi urban decay(gizlinot:mor tupte olan) kadar iyi hatta ayni seviyede. Goz kapaginizda renk esitsizligi varsa 01 fair rengini oneririm. Gayet guzel benim koyu renk goz kapaklarimi noturledi.

14 temmuz 2016 14:22

3. Bende de 01 fair rengi var.mac paintpot'u andırıyor ama yapısı daha kuru.kesinlikle birikmiyor ben bazen far olarak kullanıyorum.yinede bundan sonra far bazı almamaya karar verdim.concealerlarda aynı görevi yapıyor.concealer+ten rengi far sonra istediğiniz göz makyajı.

Buda swatch;

https://www.suslusozluk.net/gorseller/15081_12496_1494351642_66df5a.jpg

9 mayıs 2017 20:42


4. çok başarılı bir ürün. her göz makyajımdan önce mutlaka uygularım. hatta bazen üstüne far yerine göz kalemi sürüp süngerle yayıyorum. sadece kalıcılığını arttırmakla kalmıyor farın/kalemin gerçek renginin de ortaya çıkmasını sağlıyor. fiyatı biraz fazla ama kesinlikle her kuruşuna değiyor. iki kez bitirdim. üçüncüyü de yakın zamanda alacağım.

26 temmuz 13:31

5. Bende fair rengi var. Oldukça başarılı bulduğum bir ürün. Far bazı olarak yorum yapamayacağım ama kesinlikle çizgilere dolma yapmıyor, siz silene kadar orda kalıyor.Günlük kullanımda göz kapaklarımı aydınlatmak için kullanıyorum.

14 ağustos 14:25