yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. Süslüler gerçekten elim ayağım titriyor kusacağım az kaldı. uzun zamandır sözlüğe girmiyordum fakat bu iğrenç haberi okuyunca farkındalık yaratmak istedim, yayılabildiği kadar yayılsın bu haber. abdullah şevki isimli bir yaratığın yazarı olduğu "zümrüt apartmanı" adlı kitapta pedofiliyi özendiren, hatta ballandıra ballandıra anlatan, tüyler ürperten satırlar mevcut. allahın belası pis mahlukat dişleri bile çıkmamış minnacık bebeğe yapılanları büyük bir zevkle anlatıyor. bu kitap toplatılana kadar her yer ayağa kalkmalı, yer yerinden oynamalı. paylaşılabildiği kadar paylaşılsın gerekirse hapse mahkum edilsin. biz bu tür olayları düzeltmeye çalıştıkça adamlar açık açık kitap yazıyorlar inanılır gibi değil

  linki bırakıyorum aşağıya fakat etkilenecek olanlar okumasın şimdiden uyarıyorum

  (link: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-sanat-haberleri/zumrut-apartmani-kitabinda-igrenc-satirlar/ link)

  28 mayıs 13:18

  2. Bu ne biçim kitap! Nasıl satırlar bunlar? Hadi delinin biri bunları yazdı, hiç mi editörü yok bu yayınevinin? Nasıl basarlar? Aklım almıyor. Allah bin belanızı versin. Kendi pisliğinizde boğulun adi mahluklar.

  28 mayıs 13:24

  3. Biz haberlerde bile çocuk istismarı diye diye normalleşecek bunu duymamız kaygıları taşırken, bu cismine insan dediğimiz insanlık yoksunu varlıklar böyle bir kitap basıyorlar. Böyle bir kitabı insanların okuması için basıyorlar. Ne iğrenç bir dünyada yaşıyoruz artık. O ekşi sözlükteki "çok sanatsal" yazarlar da bunu lolitayla karıştırmasın. Şu an şu ülkede her gün çocuklara, bebeklere tecavüz edilirken bu yazılan iğrenç satırları "hımm ama sanatsal bir yapıt bu, yazdıkları adamı pedofili yapmaz" diye kimse savunamaz. Tiksiniyorum şu an her şeyden. Bu kitabı nerelere şikayet edebiliyorsak hepsine edelim süslüler. Sürç ü lisan ettiysem affola, sinirden ellerim titreyerek yazdım.

  28 mayıs 13:35

  4. Minik ecrin'in haberiyle sarsıldık,igrendik. Şimdi de bu kitap(!) senin hayal gücünü, kurgunu,sanat,edebiyat adı altında yaptığın sapıklığı... Ne kadar cani,insanlıktan nasibini almamış,sapık ruhlu insanlarla birlikte yaşadığımızı bir kez daha anladım. Midem bulanıyor bu dünyada yaşamaktan,insan olmaktan. Bu yaratıklar insansa şayet ben insan falan değilim.

  *kitap içeriği ekliyorum hassas olanlar,ülke gerçekleriyle yüzleşmek istemeyen süslüler bakmasın lütfen.

  (link: https://eksiup.com/p/wy18693jdthp İğrenç satırlar)

  28 mayıs 13:37 28 mayıs 13:39

  5. yuhhhhhhh dedirten satırlardır. hadi yazdın sapıksın hayal gücün geniş, o yayın evi nasıl bastırdı bu kitabı be? tovbeler olsun ya herşey aletleri oldu bilmem ne yapmaya !

  28 mayıs 13:44

  6. İçimden pek çok şey geçse de bunu satırlara dökmeyecek kadar saygı duyuyorum bu ortama. 2013 yılından beri kitabın piyasada olmasını aklım almıyor. Paçavranın yazarından tutun kitaba elini sürmüş herkes yargılanmalı ve cezalandırılmalı.

  Çocuk istismarının ballandıra ballandıra anlatıldığı paçavra.

  28 mayıs 13:44

  7. Bu kitabı yazanın, editörlüğünü yapanın, baskıya verenin... Bırakın artık çocukları! Ne iğrenç insanlarla yaşıyoruz! Bu nasıl bir zevk, nasıl bir hayal gücü! Bu tipler yüzüne ne söylense utanmaz! Yazar (!) olacak şerefsiz bunu yazmış, yayınevi onaylamış ve editör üstünden geçmiş. Kimse mi bir şey dememiş! Hepsinden tiksiniyorum adiler!

  Not: bu girdileri eksileyen kişi, her kimsen sana söyleyecek şey bulamıyorum.

  28 mayıs 13:46 28 mayıs 13:49

  8. Sabah minik Ecrin'in haberini aldığımdan beri ruh gibi geziyorum.

  Biraz kafa dağıtmak için instagrama girdim ve bu Allah'ın belası satırları gördüm. sayfanın yarısına kadar bile gelemedim. Okumaya devam edemedim, yutkunamadım, elim ayağım hala zangır zangır titriyor.

  Kitabın yazarı Abdullah şevki denilen yaratık.

  Kurgu Kültür Yayınları etiketiyle yayınlanmış.

  28 mayıs 13:46

  9. Yok midesi hassaslar okumasın yok çok etkilenecekler okumasın. Bunlar hayal ürünü şeyler değil türkiyede binlerce çocuk buna maruz kaldı ve kalmaya devam ediyor. Bizim yüzleşmek istemediğimiz gerçeğe onlar maruz kalıyolar. Daha dün bunla ilgili bi haber alındı. Cidden diyecek söz yok. Ülke lağım çukuru gibi bu da bi iki güne unutulur ta ki yeni bi rezillik çıkana kadar

  28 mayıs 13:57

  10. Yahu kendine insanım diyen biri böyle iğrenç bir şeyi aklından dahi geçiremez, bakın düşünemez bile diye düşünüyoruz ama bu pislik mahlukat düşünmekle kalmamış bi de kitaba yazmış pes ya cidden pes. Bu şerefsiz adi bu durumu böyle rahatça yazabiliyorsa acaba şimdiye kadar kaç tane çocuğu istismar etti düşünmek bile istemiyorum arkadaşlar böyle şerefsiz kanı bozuklar aramızda dolaşıyor elimizden geleni ardımıza koymamalıyız şikayet edilebilecek her yere edelim şu şerefsiz pisliği

  28 mayıs 14:16 28 mayıs 14:18