yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (4)

  22. Son derece cahil bir kadın. Bir insanın ses tonu bile cahil olabilir mi ya? Olabiliyormuş. Ne yazmayı biliyor ne konuşmayı. Şeyma Subaşı sayesinde prim yaptı, kendini o evleri basılan metres hesabı admini olarak tanıttı-ki yalan, onlar başkasıydı-

  Şeyma için açılmış anti hesap boşluğunu iyi değerlendirdi. Cehaletine rağmen aldı yürüdü. O kadar vasat altı ki, hayatımda bir an olsun görmediğim, sosyal medyada çok gezinmeme rağmen rastlanmadığım ne kadar aptal hesap varsa onları post edip duruyor. Boyu kısa insanlar vardı Ayça mıdır nedir, o ve muadillerini yazdı da durdu. Yazdıklarında haklıydı belki ama o vasat altı şeyleri nereden bulup da görüp de yazacak kadar fikir ediniyorsun, pes. Ben bunları takip eden yüzbinlerce insana da şaşıp kalıyorum, köylü kurnazlarinin çocuklarına vay kurban olurum sana diye yazıyorlar. Bi anne olarak, sadece kendi çocuklarıma kurban olabilirim, kimse kusura bakmasın.

  24 ocak 03:23

  21. Gerçekten inanılmaz kinci ve kötü birisi. Herkes reklam ilişkisi yaşıyor prim kasıyor özellikle kadın ünlüler. Ve her konuda kadınlar suçludur anlayışını benimsetmeye çalışıyor. Tecavüz taciz olaylarında " ama bakın kadın şunu yapmış " diye hemen savunmaya geçiyor. Korkunç.

  Şimdi kafayı ceyda düvenciye takmış. Allah akıl fikir versin.

  ilgili medya:
  2
  23 ocak 20:04 23 ocak 20:06

  20. pinar gultekin cinayetinde pinar'in suclu oldugunu soyleyen (katilin savunmasinda verdigi igrenc iddialara dayanarak), devam eden davayi bitmis gibi gosteren ve pinar suclu oldugu icin de katilin sadece 5 yil (??) ceza aldigini iddia eden bir post atti az once. buyuk ihtimalle post dayanmayacak ama hala soktayim. ara ara baktigim magazin sayfalari nedeniyle kesfetime dusuyor artik tamamen blokluyorum. korkunc bir hesap, korkunc bir zihin. kesinlikle hastalikli.

  yalvaririm takip etmeyin. bloklayin.

  1 aralık 2020 20:26 1 aralık 2020 20:36


  19. Selin ciğerci olayından sonra ben de ruh hastası olduğunu düşünmeye başladım. Zıt bir düşünceye tahammülü yok! Hep ben haklıyım,en doğruyu ben bilirim tavırlarında ve dün seren haklı olabilir yazanlara hakaret bile etti. Evet canım en zeki sensin...

  Bence çok korkutucu ve kinci bir karaktere sahip.

  22 kasım 2020 15:24

  18. Bahar deniz (Badasnews) şeyma'nın fotoğrafını beğendi diye dünden beri linçleyip ve linçletip duruyor. Daha düne kadar araları iyi olmasına rağmen. Gerçekten hasta ruhlu bir insan. İnsanlar seninle aynı fikirde olmak zorunda mı? Yani Şeymayı ben de sevmem Bahar'a da özel bir sempatim yok ama iş çok çirkinleşti. Bahar'ın evli adamlarla olduğuna kadar söylemeye başladılar. Dm'den birileri Bahar iyi kız ya şöyle böyle dese asla dikkate almayacak çünkü nefretten kötülükten besleniyor. Ben de anneyim falan diyor. Ece erken olayında da çocuğun yok gibi bir şey demişti çok üzülmüş. Onun da bir dediği bir dediğini tutmuyor. Kendi hayal aleminde yaşıyor resmen. Eğer çocuğu varsa bile şimdi Seda Sayanlaşıcam allah seni çocuklarınla sınamasın. Gerek var mı genç bir kadın hakkında bu kadar emin olmadıkları bilgileri yaymaya? Bu şekilde damgalamaya? Yani bu kadar insanlara laf edip, linçletip, o kadar seviyesiz konuşmalar yapıyor ki. Yorumlar ise facia. Bir insan hakkında içimden bile geçirmediğim duyguları sözleri insanlar dışa vurup haha hihi diye yazıyor. Kadının kadından başka düşmanı yokturun en güzel örneği o hesap sanırım. 

  13 ağustos 2020 09:32

  17. Paylaşımlarındaki yazılardan hiç bir şey anlamıyorum/anlayamıyorum. O kadar karışık, o kadar saçma sapan yazıyor ki anlamak imkansız resmen. Şeyma Subaşı düşmanlığı cidden bana hadsizlik geliyor. Kadın su içse dalga geçiyor, bir sürü paylaşım yapıyor o derece. Birde paylaşımlarının sonunda fix aynı fotoğrafı koyuyor falan. Bu kadar insan nasıl takip ediyorur, nasıl katlanıyor o kadar merak ediyorum ki anlatamam.  Takip etmenin dışında bu insanlar birde bu kadını haklı buluyor. Sanırım çok kişi uğraşmış ama sayfasını kapatamamışlar, en azından öyle diyip duruyor. Keşke kapansa da bu rezilliği görmesek.

  26 temmuz 2020 20:19

  16. Şeyma subasi'ya sempati duymamı sağlayan sayfa. O kadar cok üstüne gidiyor ki insan şok oluyor. Ister kabul etsin, isterse etmesin şeyma şu an kendi hayatına odaklanmış durumda.

  Mutsuz olduğunu da düşünmüyorum. Yaptığı ayıp sadece onun değil, acun'un da...

  Bir insana bu kadar takmak, ruhsal sağlığının bozukluğunu gösteriyor. Zeynep bile şeyma'yı düşünmüyordur bu kadar.

  26 temmuz 2020 18:11


  15. Hastalıklı bir sayfa çok net. Çok yüzeysel baktığınızda kişisel Magazin sayfası olarak görünebilir. Şeymayı sevmiyor, ece erkeni sevmiyor, fenomenleri sevmiyor. Bakın sevmemek kişisel özgürlüğü. Yaptığı şeyleri onaylamayabilir bu insanların. Bunlarda hakkı. Ancak özellikle Şeyma nefreti artık hastalıklı boyutta. Şeymanın zamanında yaptıklarını tartışmaya gerek yok, ancak artık kendi hayatını yaşıyor Şeyma. Sürekli kadının açığını arayıp yerden yere vurmak sureti ile paylaşıyor kadını. Takipçilerinin büyük kısmı da destekliyor. Ya Allah size de hayat vermiş biraz kendi hayatınıza da bakın ya. Pınar Gültekin paylaşımını gördüm ve görmez olaydım. Bariz bir şekilde kız da böyle yapmasaymış iması mevcut paylaşımda. Ve bu sayfanın sahibi bir kadın. Benim aklım almıyor. Kadın kadına destek olmalı en başta. İstanbul sözleşmesine itirazı olan ve görüşmeye giden tamamı erkeklerden oluşan grubu eleştirdik. Kadına söz hakkı bile vermek istemeyen bir toplulukla mücadele ediyoruz. Sesi olan kadınlar bu yorumları mı yapacak şimdi soruyorum. Prim vermeyin lütfen bu sayfaya. 

  Edit: imla

  25 temmuz 2020 11:44 25 temmuz 2020 12:26

  14. instagramdaki en leş sayfalardan biri. Açık açık kadın düşmanlığı yapılıyor. Sayfayı yöneten kişi birine kafayı takıp -ki bu genellikle Şeyma Subaşı oluyor- o kişiyi takipçilerine linç ettiriyor. Sözde Magazin sayfası, yersen tabii. Buram buram avamlık,varoşluk kokuyor. Şöyle bir göz gezdirdiğinizde ne dediğimi anlayacaksınız.

  25 temmuz 2020 10:06

  13. şimdi de yakalandığı dördüncü evre kolon kanserini yendiğini daha dün mutlulukla açıklayan ayşenur parlak ve eşi savaş’ın henüz dört yaşındaki küçücük kızlarına sarmış olan insan müsveddesi.

  ela çocuk aklıyla yeni aldığı ve orta parmağına taktığı yüzüğünü herkese gösterirken babası savaş bu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmış ve çocukların ne kadar masum olduğundan bahsetmiş.

  bu aileyi takip edenler bilirler. ayşenur 12 yaşından beri çeşitli kanserlerle savaşmış ve yakalandığı meme kanserinden sonra kızı ela’ya kavuşmuştu. ela’yı kucağına aldıktan sonra üçüncü evre lösemiye ve dördüncü evre kolon kanserine yakalanmıştı.

  bu nedenle ayşenurun sahibi oldukları kafeyi kapattığını ve hastalığından dolayı gelirini sosyal medyadan sağladığını defalarca söylemesine rağmen bu insan müsveddesi o kadar çapsız sosyal medya fenomeni varken şimdi de bu aileye sarmış.

  bu sayfanın sahibinin acilen profesyonel destek alması gerekiyor.

  daha önce engelli ayça özeker’in oğlu için “onun yerinde olmak istemezdim” minvalinde yaptığı paylaşımlar ve en son pınar gültekin’i suçlayıcı tarzda konuşmasından sonra bu akılsızı takip eden 160k kişiye de acil şifalar diliyorum. bu hastalıklı beyini desteklemenin başka açıklaması olamaz çünkü.

  son paylaştığı gönderinin altında sürekli toprakla oynayan küçücük çocuğun tırnaklarına “ıyy” yazanlar mı dersiniz, sosyal medyadan kazandıkları parayı kanser tedavisi için harcayan bir aileye “reklam parasıyla çifter çifter dairelerde yaşayan aile” diyenler mi dersiniz... bu insanlarla aynı ülkede yaşadığım için utanıyorum.

  ilgili medya:
  1
  24 temmuz 2020 17:31 24 temmuz 2020 17:35