sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24)
 • medya (1)

24. çok pahalı olduğu için yıllardır bir şey almadığım marka. %50'ye varan yazısını görünce ertesi gün gelecek misafirlerim için havlu ihtiyaçlarımı ve nevresim alayım dedim. Güzel ürünleri var Allah için. Yalnız satıcı kız nevresimi yanlış ölçüde verdiği için ertesi gün değiştirmeye götürdüm bir de ne göreyim, 2. indirim yazıyor. Sordum bugün başladı dediler. Dün akşam kasadaki son müşterilerden olduğumu havluları yıkadığımı ama 50'tl indirimin yüksek olduğu iade etmek istediğimi söyledim. asla kabul etmediler. canlı iletişime girdim, oradaki "yetkili" (gizlinot: sözde yetkili) önce mağazaya iade işleminizi yapabilirsiniz dedi ardından ancak mağaza kabul etmiyor iadeyi dediğimde "ben bir şey yapamam mağazanın insiyatifinde" diyerek konuyu kapattı. yani bu şu demek oldu. Mağazadan mağazaya göre muamele yersin ve biz seni bir gecede 50'tl kazıklarız, hiç de umrumuzda olmaz. sözde yetkili arkadaşımız konuşmanın sonunda bir de yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı demez mi?? sanki bu konuda yardımcı olmuş gibi ezbere kalıp cümlelerle bir kat daha sinir etmiştir beni

24 ocak 09:58

23. İndirimde alınabilecek en güzel şeylerinden biri Black Vanilla isimli mumları. Çeyiz için bir mum(69,95 TL) bir de kokulu çubuklarından(69,95 TL) aldım, %50 indirimle. Nevresimleri çok kaliteli ancak 3. İndirim beklenir çünkü şu an çok pahalı, o zamana kadar da kalıyor mağazalarda, paketli olduğu için deformede olmuyor. 

3 ocak 14:00

22. bir kere girdim mağazasına, çok güzel dekorasyon ürünleri gözüme çarpmıştı. Birkaç tanesinin fiyatına baktıktan sonra bir daha girmemek üzere geri çıktım. Benim bütçem için gereksiz pahalı.

6 aralık 2018 13:48

21. Gereksiz fiyatlarından dolayı uygulamasını sildiğim ilk marka mango oldu. Diğeri de zara home, saçma sapan bir tepsiye 299tl yazmışlar avrupa ülkelerindeki fiyatı 45€ salak yerine konuluyoruz resmen. Kendilerinden bir şey almadım ama bakmak hoşuma gidiyordu bundan sonra bakmak bile sinirimi bozar. Lcw home dururken sana günahımı vermem cicim. Lcw keşke çeşitliliğini biraz artırsa zara home'u geçeceğine eminim ama yine de çok uygun fiyata gayet tarz şeyler yakalanabiliyor. Bu olmazsa h&m home fiyatları da idare eder.

Not: bir tepsinin 300 tl olmasını normal karşılayanlar rahatsız ne diyim bize az bile o halde.

Edit: 1euro 6 tl iken fiyatın ne olmasını bekliyorsun diyenler oldu. O zaman da 270 eder 30 lira yine cukka. Gerçi bir tepsiye o kadar para verecek derecede çıldırmış bir insan 30tl'sinin peşine de düşmez heralde.

6 aralık 2018 07:29 7 aralık 2018 00:33

20. oda kokuları, geleneksel zara home indiriminde 110 liraya düşmüş! olan inditex grubu mağazası. Buradan yıllardır aldığım tek üründür white jasmine kokulu çubukları. Minik tuvalette, 3 adet çubukla, bir yıl sureyle kullanabiliyorum. Ama biraz önce, uzun zamandır beklediğim indirime bakarken, ciddi şok yaşayarak bu güzelliğe veda etmek zorunda kaldım.

5 ekim 2018 22:34 6 ekim 2018 09:52

19. Buyaka AVM şubesinin ne zaman önünden geçsem çok güzel bir koku var. Mumlardan geldiğini düşünüyorum girince cıks bulamıyorum kokunun geldiği yeri. Böyle yasemin kokusu gibi. Bilen varsa lütfen söylesin.

Onun dışında çerçeve, oda kokuları biraz gereksiz pahalı geliyor bana. Fakat gerçekten zevkli ürünleri de var. Gezmeyi seviyorum bazen fikir edinmek adına.

27 temmuz 2018 21:02

18. Dün Taurus avm'deki Zara Home'da bir olaya birebir şahit oldum. Önümdeki müşteri sürahi alacaktı, kasiyer barkodu okutuyor ama fiyat çıkmıyor. Bir süre birkaç satış danışmanı olayı anlamayı çalıştı ve " üzgünüz, bu ürün 2017 yaz dönemi ürünü, bunu satamıyoruz çünkü fiyat çıkmıyor" dediler. çok güldük. neyse, 3. indirim ile mağazadaki rünler alınabilir kıvama gelmişler. ama hiç mi için sızlamıyor eyy ZARA hOME 39 tL'LİK ÜRÜNÜ 99 TL'ye satarken...

27 temmuz 2018 08:54

17. Bir keresinde yanlışlıkla masa örtüsü-bildiğiniz muşamba- almıştım. Fiyatı uygun zannedip kasaya gittim ancak 300 tl dediler. Gurur yapıp geri dönemedim. Hala kullanıyorum. Kaliteli sanırım. Çünkü inat yaptım masadan kaldırmıyorum hiç. 

27 temmuz 2018 01:40

16. Buradaki her sey çok albenili. Çok güzel. Her sey iyi hoş da koku hafızası yapacagiz diye o koku nedir ya? Nasıl yoğun nefes alamıyorum her gittiğimde. Üstelik astım ya da alerjim yok. Bir zara home bir lcw ye girdiğimde burnum kırılıyor resmen kokudan. Yazık orda çalışanlara.

2 nisan 2018 19:55

15. Home temalı mağazalar arasında en sevdiğim. Sanki giyim mağazası zarayla ortak yanları sadece isimleri gibi kalite olarak dünya kadar fark var. Pamuk saten nevresim grubu son derece yumuşak konforlu, desen çalışmaları güzel ve modern. Nevresim kılıfları ve yastık kılıfları standart ölçülerde değil. Maalesef benim yorganıma buranın nevresimleri uymuyor. Yastıklarımda standartın (50*70) bir tık üstünde yani başka bir mağazadan aldığım takımların yastık kılıfları benimkilere uymuyor. Burada ölçüler 50*75 ve tam aradığım gibi. Basic havluları muhteşem. Düz renkli desenli al benili değil lakin dokusu, kurulaması beni yeterince tatmin ediyor. Geçen çamaşırları asarken farkı daha iyi anladım özdilekten aldığım bir havluda çok daha ağırdı ıslak hali. 

Zara homedan aciliyet dışı alışveriş yapacaksanız indirim dönemini bekleyin ve havlularını bir demeyin derim.

2 nisan 2018 19:04