sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (1)

  25. kaç yıldır zara home'un oda kokusu çubuklarını severek evimde kullanıyordum. ev kokusu olarak en etkili ve de sanırım en fazla koku çeşidine sahip olan kokulu çubuklar da zara home'a ait.

  daha önceleri daha basit bir şişeye sahip çubukları ise ince ve sayısı fazlaydı. en son piyasaya sürülenlerin ise dizaynı kaba çubukları ondan da kaba. çubuk sayısı azalmış çubuklara çubuk demeye insanın dili varmıyor. odun gibi olmuşlar. bir hafta oldu alalı şişnenin yarısından azı kaldı. içlerinden birkaç çubuk çıkarsam da anlayamadığım bu hızla tükenmenin önüne geçemedim.

  fiyatlar deseneniz artık ev kokusu için dudak uçuklatan cinsten oldu.

  ev için koku düşünenler bence zara home'u tercih etmeden önce bir kez daha düşünsünler.

  (şişeyi şimdi görüp koşup buraya sinirle yazdım yanlışım olduysa özür dilerim yazımda)

  23 haziran 03:24

  24. Kokulu mumlarına, oda parfümlerine bayıldığım marka. Geçen hafta 2 el havlusu, 1 mutfak havlusu aldım. Eve gelince hepsini makineye attım tabi. Çıkardığımda o yumuşacık havluların üzeri film tabakası gibi olmuştu, tüm yumuşaklığı gitmişti. Birbirine yapışmış gibiydi. Pek umutlu olmasam da mağazaya götürdüm hemen iade aldılar. Mağaza müdürü bu sırada yanıma geldi ve bu ürünlerde bu sorunu yaşadıklarını, yeni aldığım için iade kabul ettiklerini söyledi. Hatta bir kaç farklı model havlu gösterdi ama pek içime sinmedi onlar. Benzer bir sorun yaşarsanız aklınızda bulunsun, iade yapıyorlar.

  18 mart 19:15

  23. Evet gereksiz pahalı. Ama indirim zamanı son günü bekliyorum, en azından diğer mağazaların fiyatına düşmüş oluyor. Tarz ve kalitesi çok güzel

  4 mart 22:41

  22. çok pahalı olduğu için yıllardır bir şey almadığım marka. %50'ye varan yazısını görünce ertesi gün gelecek misafirlerim için havlu ihtiyaçlarımı ve nevresim alayım dedim. Güzel ürünleri var Allah için. Yalnız satıcı kız nevresimi yanlış ölçüde verdiği için ertesi gün değiştirmeye götürdüm bir de ne göreyim, 2. indirim yazıyor. Sordum bugün başladı dediler. Dün akşam kasadaki son müşterilerden olduğumu havluları yıkadığımı ama 50'tl indirimin yüksek olduğu iade etmek istediğimi söyledim. asla kabul etmediler. canlı iletişime girdim, oradaki "yetkili" (gizlinot: sözde yetkili) önce mağazaya iade işleminizi yapabilirsiniz dedi ardından ancak mağaza kabul etmiyor iadeyi dediğimde "ben bir şey yapamam mağazanın insiyatifinde" diyerek konuyu kapattı. yani bu şu demek oldu. Mağazadan mağazaya göre muamele yersin ve biz seni bir gecede 50'tl kazıklarız, hiç de umrumuzda olmaz. sözde yetkili arkadaşımız konuşmanın sonunda bir de yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı demez mi?? sanki bu konuda yardımcı olmuş gibi ezbere kalıp cümlelerle bir kat daha sinir etmiştir beni

  24 ocak 09:58

  21. İndirimde alınabilecek en güzel şeylerinden biri Black Vanilla isimli mumları. Çeyiz için bir mum(69,95 TL) bir de kokulu çubuklarından(69,95 TL) aldım, %50 indirimle. Nevresimleri çok kaliteli ancak 3. İndirim beklenir çünkü şu an çok pahalı, o zamana kadar da kalıyor mağazalarda, paketli olduğu için deformede olmuyor. 

  3 ocak 14:00

  20. bir kere girdim mağazasına, çok güzel dekorasyon ürünleri gözüme çarpmıştı. Birkaç tanesinin fiyatına baktıktan sonra bir daha girmemek üzere geri çıktım. Benim bütçem için gereksiz pahalı.

  6 aralık 2018 13:48

  19. Gereksiz fiyatlarından dolayı uygulamasını sildiğim ilk marka mango oldu. Diğeri de zara home, saçma sapan bir tepsiye 299tl yazmışlar avrupa ülkelerindeki fiyatı 45€ salak yerine konuluyoruz resmen. Kendilerinden bir şey almadım ama bakmak hoşuma gidiyordu bundan sonra bakmak bile sinirimi bozar. Lcw home dururken sana günahımı vermem cicim. Lcw keşke çeşitliliğini biraz artırsa zara home'u geçeceğine eminim ama yine de çok uygun fiyata gayet tarz şeyler yakalanabiliyor. Bu olmazsa h&m home fiyatları da idare eder.

  Not: bir tepsinin 300 tl olmasını normal karşılayanlar rahatsız ne diyim bize az bile o halde.

  Edit: 1euro 6 tl iken fiyatın ne olmasını bekliyorsun diyenler oldu. O zaman da 270 eder 30 lira yine cukka. Gerçi bir tepsiye o kadar para verecek derecede çıldırmış bir insan 30tl'sinin peşine de düşmez heralde.

  6 aralık 2018 07:29 7 aralık 2018 00:33

  18. oda kokuları, geleneksel zara home indiriminde 110 liraya düşmüş! olan inditex grubu mağazası. Buradan yıllardır aldığım tek üründür white jasmine kokulu çubukları. Minik tuvalette, 3 adet çubukla, bir yıl sureyle kullanabiliyorum. Ama biraz önce, uzun zamandır beklediğim indirime bakarken, ciddi şok yaşayarak bu güzelliğe veda etmek zorunda kaldım.

  5 ekim 2018 22:34 6 ekim 2018 09:52

  17. Dün Taurus avm'deki Zara Home'da bir olaya birebir şahit oldum. Önümdeki müşteri sürahi alacaktı, kasiyer barkodu okutuyor ama fiyat çıkmıyor. Bir süre birkaç satış danışmanı olayı anlamayı çalıştı ve " üzgünüz, bu ürün 2017 yaz dönemi ürünü, bunu satamıyoruz çünkü fiyat çıkmıyor" dediler. çok güldük. neyse, 3. indirim ile mağazadaki rünler alınabilir kıvama gelmişler. ama hiç mi için sızlamıyor eyy ZARA hOME 39 tL'LİK ÜRÜNÜ 99 TL'ye satarken...

  27 temmuz 2018 08:54

  16. Bir keresinde yanlışlıkla masa örtüsü-bildiğiniz muşamba- almıştım. Fiyatı uygun zannedip kasaya gittim ancak 300 tl dediler. Gurur yapıp geri dönemedim. Hala kullanıyorum. Kaliteli sanırım. Çünkü inat yaptım masadan kaldırmıyorum hiç. 

  27 temmuz 2018 01:40