sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (22)
 • medya (1)

22. bir kere girdim mağazasına, çok güzel dekorasyon ürünleri gözüme çarpmıştı. Birkaç tanesinin fiyatına baktıktan sonra bir daha girmemek üzere geri çıktım. Benim bütçem için gereksiz pahalı.

6 aralık 13:48

21. Gereksiz fiyatlarından dolayı uygulamasını sildiğim ilk marka mango oldu. Diğeri de zara home, saçma sapan bir tepsiye 299tl yazmışlar avrupa ülkelerindeki fiyatı 45€ salak yerine konuluyoruz resmen. Kendilerinden bir şey almadım ama bakmak hoşuma gidiyordu bundan sonra bakmak bile sinirimi bozar. Lcw home dururken sana günahımı vermem cicim. Lcw keşke çeşitliliğini biraz artırsa zara home'u geçeceğine eminim ama yine de çok uygun fiyata gayet tarz şeyler yakalanabiliyor. Bu olmazsa h&m home fiyatları da idare eder.

Not: bir tepsinin 300 tl olmasını normal karşılayanlar rahatsız ne diyim bize az bile o halde.

Edit: 1euro 6 tl iken fiyatın ne olmasını bekliyorsun diyenler oldu. O zaman da 270 eder 30 lira yine cukka. Gerçi bir tepsiye o kadar para verecek derecede çıldırmış bir insan 30tl'sinin peşine de düşmez heralde.

6 aralık 07:29 7 aralık 00:33

20. oda kokuları, geleneksel zara home indiriminde 110 liraya düşmüş! olan inditex grubu mağazası. Buradan yıllardır aldığım tek üründür white jasmine kokulu çubukları. Minik tuvalette, 3 adet çubukla, bir yıl sureyle kullanabiliyorum. Ama biraz önce, uzun zamandır beklediğim indirime bakarken, ciddi şok yaşayarak bu güzelliğe veda etmek zorunda kaldım.

5 ekim 22:34 6 ekim 09:52


19. Buyaka AVM şubesinin ne zaman önünden geçsem çok güzel bir koku var. Mumlardan geldiğini düşünüyorum girince cıks bulamıyorum kokunun geldiği yeri. Böyle yasemin kokusu gibi. Bilen varsa lütfen söylesin.

Onun dışında çerçeve, oda kokuları biraz gereksiz pahalı geliyor bana. Fakat gerçekten zevkli ürünleri de var. Gezmeyi seviyorum bazen fikir edinmek adına.

27 temmuz 21:02

18. Dün Taurus avm'deki Zara Home'da bir olaya birebir şahit oldum. Önümdeki müşteri sürahi alacaktı, kasiyer barkodu okutuyor ama fiyat çıkmıyor. Bir süre birkaç satış danışmanı olayı anlamayı çalıştı ve " üzgünüz, bu ürün 2017 yaz dönemi ürünü, bunu satamıyoruz çünkü fiyat çıkmıyor" dediler. çok güldük. neyse, 3. indirim ile mağazadaki rünler alınabilir kıvama gelmişler. ama hiç mi için sızlamıyor eyy ZARA hOME 39 tL'LİK ÜRÜNÜ 99 TL'ye satarken...

27 temmuz 08:54

17. Bir keresinde yanlışlıkla masa örtüsü-bildiğiniz muşamba- almıştım. Fiyatı uygun zannedip kasaya gittim ancak 300 tl dediler. Gurur yapıp geri dönemedim. Hala kullanıyorum. Kaliteli sanırım. Çünkü inat yaptım masadan kaldırmıyorum hiç. 

27 temmuz 01:40

16. Buradaki her sey çok albenili. Çok güzel. Her sey iyi hoş da koku hafızası yapacagiz diye o koku nedir ya? Nasıl yoğun nefes alamıyorum her gittiğimde. Üstelik astım ya da alerjim yok. Bir zara home bir lcw ye girdiğimde burnum kırılıyor resmen kokudan. Yazık orda çalışanlara.

2 nisan 19:55


15. Home temalı mağazalar arasında en sevdiğim. Sanki giyim mağazası zarayla ortak yanları sadece isimleri gibi kalite olarak dünya kadar fark var. Pamuk saten nevresim grubu son derece yumuşak konforlu, desen çalışmaları güzel ve modern. Nevresim kılıfları ve yastık kılıfları standart ölçülerde değil. Maalesef benim yorganıma buranın nevresimleri uymuyor. Yastıklarımda standartın (50*70) bir tık üstünde yani başka bir mağazadan aldığım takımların yastık kılıfları benimkilere uymuyor. Burada ölçüler 50*75 ve tam aradığım gibi. Basic havluları muhteşem. Düz renkli desenli al benili değil lakin dokusu, kurulaması beni yeterince tatmin ediyor. Geçen çamaşırları asarken farkı daha iyi anladım özdilekten aldığım bir havluda çok daha ağırdı ıslak hali. 

Zara homedan aciliyet dışı alışveriş yapacaksanız indirim dönemini bekleyin ve havlularını bir demeyin derim.

2 nisan 19:04

14. Bu hafta mall of istanbul şubesindeki iki çalışana acayip sinir oldum. Sıranın en önündeyken arkamdan gelen iki kadının işlemlerini alıp hala benimle ilgilenen olmayınca elimdeki ürünleri önlerine doğru ittirip "size zahmet olmasın, almıyorum bunları" diye havalı bir çıkış sergiledim. Arkamdan biri hanımefendi dedi ama dönmedim. Tamam, biri tanıdığıydı, her yerde oluyor bu tolerans da diğeri neydi?

Bu ülkede çalışanların eğitime ihtiyacı var. Özellikle de sıra gözetme konusunda.

24 şubat 12:30

13. negzel protesto ediliyorsun ya şanslı piç :d demek istediğim işçilerin emeklerini sömürüp haklarını vermeyen mağaza.

24 kasım 2017 01:05